Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kakülün hangi kesimi kimlere yakışır?

Hangi kakül kesiminin kimlere yakışacağını öğrenmek için okumaya devam et.

Kaküllü saç modelleri yaz trendleri arasında yerini aldı. Peki, sen kaküle hazır mısın? Sıcak havalarda, saçlarını şekillendirmeye gerek kalmadan havalı görünmenin yolu olan kaküller, bizi esir aldı bile! Kullanımı oldukça pratik olan kakül trendini yakından inceliyoruz! Hangi kakül kesiminin kimlere yakışacağını öğrenmek için okumaya devam et.

Önden ayrık kakül

Ters üçgen yüz şekline sahip olanlar kaküllerini önden ayırarak kullanmalılardır. Böylece yüz şeklini daha eşit oranda gösterebilirsin. Kakülünü ister ortadan, istersen de yandan ayırarak yüz şekline uygun bir hale getirebilirsin. Özellikle sivri çenesi olanlara, bu kakül modeli sayesinde yüz hatlarını daha yuvarlak gösterebilirler. Hem çok pratik hem de çok havalı görünen bu saç modelini denedikten sonra başka saç kesimine geçmek hiç istemeyeceksin...

Dağınık kakül

Oval yüz hattına sahipsen uzun kakülünle yüz hatlarını daha minimal gösterebilirsin. Uzun ve dağınık kakül kullanarak daha yumuşak hatlara sahip olman mümkün. Bu kakül stilini kullanırken, saçlarını şekillendirmek yerine daha salaş kullanmanı tavsiye ediyoruz. Özel gecelerde kaküllerini saç köpüğü ile hafifçe dalgalandırarak kullanabilirsin.

Mikro kakül

Köşeli yüz hatlara sahip olanlar çok şanslı, çünkü senenin en havalı saç trendi olan mikro kaküller onlara çok yakışıyor. Kısa kaküllerin sayesinde hem yüz hatların daha doğal görünecek, hem de çok saçların herkesin dikkatini çekecektir. Bu kakülleri denedikten sonra saçlarında mavi, pembe veya mor gibi iddialı renkleri deneyerek mikro kaküllerini daha da iddialı bir hale getirebilirsin.

Uzun kakül

Kalp şeklinde yüze sahip olanlara uzun ve yoğun kaküller çok yakışıyor. Kakülünün kenarlarını biraz daha uzun tutarak yüz hatlarını daha oval gösterebilirsin. Uzun kaküller genellikle uzun saçlara daha çok yakışıyor. Sen de uzun saçlara sahipsen, kakül kestirerek bütün havanı değiştirebilirsin. Anında daha çekici ve kusursuz görünen bir saç modeline kim hayır diyebilir?


Photo Credit: Getty Images.com, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART French Girl French Froissé
L'Oréal Professionnel Tecni ART French Girl French Froissé
( Şekillendirici )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Kérastase Keratine Thermique Fön Kremi
Kérastase Keratine Thermique Fön Kremi
( Anında Bakım )
Satın Al
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
( Saç Köpüğü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kişiye özel saç kesimi nasıl olur?
Kişiye özel saç kesimi nasıl olur?
Katlı perçem trendi: Kimlere yakışır?
Balık burcu kadınlarına özel saç modelleri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Efsanevi Coachella Festivali'nin Favori Görünümlerini Seninle Paylaşıyoruz!