03/11/2017
Saç Sırları
360 38

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri

Cansu G.

Avrupa'yı havalı saç modellerinle yeniden fethetmeye hazır mısın?

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Kasım ayı demek bizim için seyahat demek! Yaz tatili şimdiden burnumuzda tütmeye başladıysa tatil rotalarını oluşturma zamanı geldi demektir. Kasım ayı itibariyle Avrupa bir başka güzel oluyor! Yılbaşının coşkusunu serin Avrupa sokaklarında şimdiden hissetmeye başlayabilirsin. Işıl ışıl caddeler, bambaşka kültürler arasında dolaşmak bizi en mutlu eden aktivitelerden biri! Serin -hatta soğuk bile denebilir- Avrupa seyahatini biraz ısıtmak, eğlenceli dokunuşlar eklemek için havalı saç modellerini denemeye ne dersin? Gideceğin ülkeye uygun saç modellerini tercih ederek yerel insanların sempatisini toplayabilirsin.

İtalya

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri

Ne şanslısın ki İtalya'da havalar henüz soğumaya başlamadı! Ilık sonbahar mevsiminin tadını çıkarabileceğin İtalya gezisinde dalgalı saç modellerini tercih edebilirsin. İtalya'nın enerjisine ayak uydurmak için su dalgası saç modelini denemelisin. Hafif rüzgarın etkisiyle uçuşan saçların tatil fotoğraflarına bambaşka bir hava katacaktır. Tatilde su dalgası saçlarının gün boyu sabit kalması için mutlaka L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Sprey'i yanına almalısın. Dalgalarını sabitledikten sonra şehrin altını üzerine getirmeye başlayabilirsin.

L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 1
Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey

Hemen Al

İspanya

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 3

İspanyol havasına en yakışan saç modeli topuzdur. İspanya'nın genç havasına uyum sağlamak için dağınık topuz modelini de düşünebilirsin. Dağınık topuz modeli için saçlarını önce normal topuz yap, daha sonra saçlarının aralarından ince saç tutamları çıkararak daha doğal ve salaş bir görünüm ver. İspanya'da herkesin modayı ne kadar yakından takip ettiğini görünce iyi ki bu saç modelini seçmişim diyeceksin. 

Hollanda

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 4

Şimdiden uyaralım, Hollanda'ya kış geldi! Kat kat kazaklarını, montlarını Hollanda tatilinde mutlaka yanına almalısın. Saç modeline gelince, Hollanda'yı biraz ısıtmak, tatilini daha eğlenceli hale getirmek için Hollanda örgüsünü tercih edebilirsin. Orta ve uzun boydaki saçlara çok yakışan bu saç modeli, bütün dikkatleri senin üzerinde toplayacaktır. Örgünü örmeden önce saçlarına Matrix Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı sürerek çok daha canlı ve parlak görünen saçlara kavuşabilirsin. 

Matrix Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı'nı aşağıda bulabilirsin.

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 5
Matrix Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı

İncele

Fransa

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 7

Elegan ve zarif saç stillerinin çok sevildiği Fransa tatilinde French Twist saç modelini denemeye ne dersin? Fransızların en sık kullandığı saç modellerinden biri olan burgulu topuz modelini andıran bu saç modeli, seni tam bir Fransız kadını gibi gösterecektir. Fransa'ya gitmeden önce yanına bolca tel toka almayı unutmamalısın.

İskandinav Ülkeleri

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 8

İskandinav ülkelerine tatile gidecek olanlar şimdiden en kalın bere ve atkılarını bavuluna koysunlar. Kış mevsiminin en soğuk geçtiği yerlerden biri Danimarka, İsveç ve Norveç'e gidecek olanlar bere ile kombinlenmesi kolay saç modellerini tercih edebilirler. Saçlarını iki yana örerek sempatik bir saç modeli elde edebilirsin. Saçlarını soğuktan korumak için L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi'ni çantandan çıkarmamalısın.

Viyana-Prag-Budapeşte

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 9

En sık tercih edilen tatil turlarından biri Viyana-Prag-Budepteşte turudur. Bu turlar sayesinde tarihin en görkemli şatolarını görebilir, en gösterişli köprülerin üzerinde yürüyebilirsin. Şimdiden uyaralım, Viyana-Prag-Budapeşte'yi gördükten sonra etkisinden uzun bir süre daha kurtulamayacaksın. Bu etkileyici yerleri gezerken yarım topuz saç modelini tercih edebilirsin. Yarım topuz saç modeli için üstte kalan saçlarını burarak topuz yap, alttaki saçlarını da Kérastase Mousse Bouffante Köpük ile dalgalandır. 

İngiltere

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 10

İngiltere'de 5 çayını yudumlarken havalı ve iddialı saç modellerini tercih etmelisin. Farklı örgü modelleri İngiltere için doğru bir seçim olacaktır. Uzun süre dışarıda olacağın günlerde saçlarının bozulmaması için  dağınık örgüleri rahatlıkla gün boyu kullanabilirsin. 

Portekiz

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri  - 11

Portekiz'in genç ve dinamik enerjisine en çok yakışan saç modeli, yarım atkuyruğu modelidir. Saçlarını dalgalandırdıktan sonra üstte kalan saçlarını sıkı atkuyruğu yaparak Portekiz'i yeniden keşfetmeye başlayabilirsin. Saçlarının önlerinden ince saç tutamları çıkararak daha havalı görünebileceğini unutma!

Paylaş

Kasım ayında Avrupa seyahatine gideceklere saç model önerileri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
( Şekillendirici )
Keşfet
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj çantanı kışa nasıl hazırlarsın?