22/10/2019
Saç Sırları
360 38

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin?

Cansu G.
Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Konu saç bakımı olunca ilk aklımıza gelen saç bakım ürünleri tabii ki Kerastase serumları oluyor. Sağlıklı saçlar için bizim de düzenli kullandığımız Kerastase serumları, saçların daha sağlıklı uzamasına, güçlenmelerine ve parlak görünmelerine yardımcı oluyorlar. 

Saç dökülmesi yaşayan, yıpranmış saçlara sahip olan, ince saç tellerinin hemen sönmesinden veya kalın telli saçlarının sürekli kabarmasından şikayet eden herkes Kerastase serumlarında çareyi buluyor. Peki, senin Kerastase serumun hangisi? Saçlarının ihtiyacı olan Kerastase serumunu bul ve saç bakımına başla!

Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin?

Saç dökülmesini önlemenin en önemli adımlarından biri, saç bakım serumu kullanımı. Günlük olarak kullanıma uygun, saç dökülmesini önleyici ve güçlendirici Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant, içeriği sayesinde saç dökülmesini en aza indiriyor. Daha önce hiç jel yapıda bir serum denememiştik! Bu jel serumu kuru veya havlu ile nemi alınmış saç derimize, 4 doz olarak uyguluyoruz. Ardından hafifçe masaj yapıyoruz. İşte bu kadar!

Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant'ı aşağıda bulabilirsin.

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 1
Kérastase Genesis Saç Serumu
( Serum )
Hemen Al

Kérastase Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 3

Saç dökülmesine karşı saç bakım ampulleri son zamanların favorilerinden! Kérastase Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes gibi saç derisine uygulanan ampuller, dökülme karşıtı bakım rutinlerinin en sık kullanılan ürünlerinden. Özellikle yoğun saç dökülmesi yaşanılan dönemlerde kullanılabilen ve saç dökülmesine karşı kullanılan bu kür, 6 hafta içinde saç dökülmesine gözle görülür şekilde etki ediyor.

Kérastase Resistance Thérapiste Sérum

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 4

Eğer saçlarının ikinci bir hayata ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan Kerastase Resistance Thérapiste Sérum ile hemen tanışmalısın. Resistance Thérapiste Sérum, kimyasal aşınmalardan dolayı zayıflayan saç tellerini yeniden inşa ederek saç tellerinin eski gücüne kavuşmasını sağlar. Serum sayesinde saçlarını 230 dereceye kadar olan ısıdan koruyabilir, saç tellerinin kırılmasını önleyebilir ve saçlarının güçlenmesini sağlayabilirsin.

Nasıl kullanılır: Saçlarını yıkayıp, nemini aldıktan sonra serumunu uygulayabilirsin. Saç tellerinin ucuna kadar masaj yaparak serumu uygula. Kerastase Resistance Thérapiste Sérum durulanmaz. İstersen serumla saçlarını şekillendirebilirsin.

Kerastase Resistance Thérapiste Sérum'u buradan inceleyebilirsin

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 5
Kérastase Résistance Therapiste Saç Koruma Serumu
( Bakım )
Hemen Al

Kérastase Resistance Serum Extentioniste

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 7

Saç köklerinin bakımı için Kerastase Extentioniste serisinin serumu Resistance Serum Extentioniste ile tanışmalısın. Konstantre serum, saç köklerini güçlendirir ve saç derine bakım yapar. Saç derisinde oluşan çevresel faktörlere karşı saç köklerini korur, saçlarının 3 ayda 4 cm kadar ve güçlü bir şekilde uzamasını sağlar.

Nasıl kullanılır: Saçlarını biraz ıslattıktan sonra Kerastase Resistance Extentioniste serumu saç boylarına ve saç uçlarına iyice uygula. Sonrasında saçlarının alt kısmından dip kısımlarına doğru masaj yaparak serumun saç tellerine ve saç derisine nüfuz ettiğinden emin ol. Son olarak saçlarını iyice durula.

Kerastase Resistance Extentioniste serumu buradan inceleyebilirsin.

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 8
Kérastase Resistance Extentioniste Serum
( Serum )
Hemen Al

Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Serum

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 10

Saç rengini açtırdıktan sonra saç tellerinde oluşan deformeyi en aza indirmek için Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Serum kullanmalısın. İçeriğindeki Hyalüronik asit ve Edelweiss bitkisi sayesinde kırıkları onaran bu serum, saç tellerinin boyandıktan sonra daha pürüzsüz görünmesini ve elektriklenmemesini sağlar.

Nasıl kullanılır: Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Serumu duralamaya gerek duyulmaz. Saçlarını yıkadıktan sonra saç yoğunluğuna göre 2-4 pompa al ve saç uçlarından diplerine doğru masaj yaparak serumu yay. Son olarak saçlarını tarayarak serumun eşit yayılmasını sağla. Kuru saçına serum uygulamak istersen fön çektikten sonra saç uçlarına ve boylarına Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Serumu uygulayarak saçlarınınd aha canlı görünmesini sağlayabilirsin.

Kérastase Densifique Serum Jeunesse

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 11

Kerastase Densifique Serum Jeunesse seyrekleşmeye ve beyazlaşmaya başlayan saç telleri için uygundur. Saçların kaybettiği pigmenti yeniden kazandırır ve saç köklerini besler. Saçlara yoğun bir hacim verir ve saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Nasıl kullanılır: 2-3 doz serumu önce saç diplerine masaj yaparak uygula. Sonrasında 4-5 doz Kerastase Jeunesse Serumu saç uçlarına ve boylarına sür ve iyice yay. Serumun aktive olması için saç kurutma makinasını kullanmanı öneririz.

Kérastase Densifique Homme

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 12

Erkek saç derisinde görülen seyrekleşme problemi için Kerastase Densifique Homme serumu önerebiliriz. Gözle görülür bir şekilde yoğunluğunu kaybeden saç telleri için tercih edilen Kerastase erkek serumu sayesinde bir ay kullanımda daha yoğun saçlar, 3 aylık kullanım sonrasında 5 kat daha güçlü saçlar elde edilir.

Nasıl kullanılır: Kerastase serum kullanımı çok kolay! 3 ay boyunca her gün bir tüp serumu saçlarına uygula. Tüpü saçlarına uygulamak için önce ürünün tepesine bastırarak kapağını aç. Sonrasında saçlarını 3-4 tutama ayır ve saçlarına dipten uca doğru ürünü uygula. Saç derisine masaj yaparak uyguladığında serumun etkisini arttırmış olacaksın.

Kérastase Densifique Serum

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 13

Seyrek saçlar için Kerastase Densifique saç serumunu öneriyoruz. Yoğunluk kaybı yaşayan saçlar için uyku halindeki saç köklerini uyandırarak kökleri yeniden canlandırır. 

Nasıl kullanılır: Kerastase Densifique gibi serumların, gece yatmadan önce uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Kan dolaşımı çok daha hızlı olduğu için ürün etkisini daha hızlı gösterecektir. Serumu üç ay boyunca her gün kuru saça uygulamalısın. Ampulün kapağına takacağın aplikatör sayesinde serumu çok daha pratik bir şekilde saçlarına uygulayabilirsin. Son olarak ürünü dağıtmak için parmak uçlarını kullan ve masaj yaparak serumu yayabilirsin.

Kérastase Spécifique Cure Anti-Pelliculaire

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 14

Kepek sorununu kontrol altına almak için harika bir kepek karşıtı bakım önerisi! Kerastase Cure Anti-Pelliculaire, 4 haftada kepek, kızarıklık ve kaşıntı sorunlarını çözerek saç derisindeki yağlı ve kuru kepeği ortadan kaldırıyor.

Nasıl kullanılır: 4 hafta boyunca haftada 3 kere olmak üzere kuru veya nemi alınmış saç köklerine uygulamalısın.

Kérastase Spécifique Cure Anti Chute

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 15

Yoğun bir saç dökülmesi problemi yaşıyorsan Kerastase Cure Anti Chute bakımı ile tanışmalısın. Saç dökülmesini 6 haftada azaltan bu uygulama sayesinde saçların daha güçlü, hacimli ve parlak görünecek.

Nasıl kullanılır: 6 hafta boyunca her gün, Kerastase Cure Anti Chute kullanmalısın. Her bir seferinde bir doz kullanman yeterli olacaktır. Saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsin.

Kérastase Spécifique Cure Apaisante

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin? - 16

Saç derisinde kaşıntı ve tahriş problemi yaşayan kişiler için Kerastase Cure Apaisante önerilir. 4 haftalık konsantre kür bakımı sayesinde saçlarındaki hassasiyet giderilir, saç derisi dış etkenlerden korunur.

Nasıl kullanılır: Saç derinde hassasiyet varsa 4 hafta boyunca haftada 3 kere kuru veya havluyla nemi alınmış saçlara uygulayabilirsin. Saç derisine parmak uçlarınla masaj yaparak uygulamalı, durulamamalısın.

Paylaş

Kerastase serumlarından hangisini seçmelisin?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Resistance Extentioniste Serum
Kérastase Resistance Extentioniste Serum
( Serum )
Keşfet
Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Koruyucu Serum
Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Koruyucu Serum
( Serum )
Keşfet
Kérastase Genesis Saç Serumu
Kérastase Genesis Saç Serumu
( Serum )
Keşfet
Kérastase Genesis Dökülme Karşıtı Ampül
Kérastase Genesis Dökülme Karşıtı Ampül
( Serum )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Alışveriş Listelerinde Mutlaka Olması Gereken Saç Ürünleri!
Alışveriş Listelerinde Mutlaka Olması Gereken Saç Ürünleri!
En iyi saç bakım önerilerini açıklıyoruz!
En iyi saç bakım önerilerini açıklıyoruz!
Saç bakım ürünleri tavsiyeleri: Denediğimiz ve en beğendiğimiz ürünleri listeliyoruz!
Saç bakım ürünleri tavsiyeleri: Denediğimiz ve en beğendiğimiz ürünleri listeliyoruz!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Miss Hippie Maskara