Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kérastase Soleil serisini denedik!

Bu yaz saçlarımız kurumayacak!

Tatilde kendimizi yazın büyüsüne kaptırıyoruz ve sonrasında da sonuç kuruyan, zarar gören saçlar oluyor… Yakıcı güneş, deniz tuzu, havuz kloru derken saçlarımız biz fark etmeden zarar görebiliyor. Her yaz aynı sorunla uğraşmaktansa, hemen araştırmalarımızı yaptık ve yaz boyunca saçlarımızı koruyacak süper bir bakım bulduk: Kérastase Soleil serisi!

Bizimle beraber keşfetmeye ne dersin? :)

Kérastase Soleil serisinin saça etkileri nelerdir?

Yaz mevsiminde saçlarımızı korumamız daha da zorlaşıyor. Güneşin zararlı ışınlarından, aynı cildimiz gibi saçlarımız da etkileniyor. Özellikle tatildeyken fark etmesek de tatil dönüşü yıpranmış, kurumuş saçlarla karşılaşmamak için saçlarımızı korumamız şart.

Kérastase Bain Aprés Soleil Saç Banyosu'nu aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Bain Apres Soleil Saç Banyosu
Kérastase Bain Apres Soleil Saç Banyosu
( Şampuan )
Hemen Al

Saçlarımıza nasıl düşkün olduğumuzu biliyorsun! :) Biz de o nedenle yaz boyunca elimizden düşürmeyeceğimiz Kérastase Soleil serisi ile tanıştık. Soleil serisi, saçları yaz mevsiminin yıpratıcı etkilerine, özellikle de güneşin zararlı ışınlarına karşı saçı koruyor.

Normalde saçlar güneş ışığına maruz kaldıkça saç kalitesi bozulur, saç dokusu pürüzlenmeye, saç rengi solmaya başlar. Soleil serisi, saçların hem güneş ışınlarından korunmasını, hem de güneş ışınlarına maruz kaldıktan sonra daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Ayrıca saça nem kazandırıyor, yumuşatıp parlak olmasını sağlıyor.

Kérastase Soleil serisi kimlere uygun?

Soleil serisi, her saç tipine uygun. Aslında saçların sık sık güneşe maruz kalıyorsa, yaz tatiline gidiyorsan ya da tatilden döndüysen Soleil serisi tam sana göre diyebiliriz.

Kérastase Soleil serisi nasıl kullanılıyor?

Soleil serisinde saç banyosu, saç maskesi, durulanmayan bakım kremi ve saç bakım spreyi bulunuyor. Saç banyosu ve saç maskesi dışındaki ürünler güneşe çıkmadan önce veya sonrasında uygulanıyor.

Durulanmayan bakım kremi

Bu bakım kremi, güneş ve UV koruması ihtiyacı duyan tüm saç tipleri için uygun bu krem, güneş etkisiyle kuruyan saçları onarıyor, ışık saçan bir parlaklık veriyor. Kremi güneşe çıkmadan önce veya sonra, nemi alınmış saçlara uygulanıyor. Biz bezelye tanesi büyüklüğünde kremi saçlarımızın uç ve boylarına yoğunlaşarak uyguladık.

Saç bakım spreyi

Soleil Saç Bakım Spreyi, güneş ışınlarının saçına zarar vermesine engel olarak saçlarına uzun süreli ışıltı sağlar. Yaz aylarında nem yüksekliğinden dolayı saçlarımız daha fazla elektrikleniyor. Soleil Bakım Spreyi güneşten koruması sağlarken, saçlarımızın kabarmasına da engel oluyor. Bu spreyi de güneşe çıkmadan önce ve sonrasında, dipten uca tüm saçımıza uyguladık.

Saç banyosu

Yazın Soleil Saç Banyosu vazgeçilmez ürünlerimizden olacak! :) Hem kokusu bir harika, hem de saçlarımızı çok güzel temizlerken, yazın tüm kurutucu etkilerini engelliyor. Saçlarımızı banyoda güzelce nemlendirdikten sonra bir miktar ürünü avucumuza alıp saçlarımıza masaj yaparak uyguladık ve bol suyla duruladık. İşte bu kadar! :)

Saç maskesi

Güneş ışınlarının verdiği hasara karşı koruma kalkanımız Soleil Saç Maskesi! Saç banyosundan sonra saçlarımızdaki nemi havluyla hafifçe aldık. Sonrasında da uç ve boylara masaj yaparak maskeyi yedirdik. 3-5 dakika etki etmesini bekledikten sonra iyice duruladık. Saçlarımızdaki yumuşacık etkiye bayıldık! :)

Kérastase Soleil Masque Aprés Soleil Saç Maskesi'ni aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Saç Maskesi
Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Saç Maskesi
( Maske )
Hemen Al

Kérastase Soleil kullananlardan olarak yorumlarımız:

Soleil serisi yazın favorilerinden diyebiliriz! Hem saçlarımıza etkisini, hem korumasını, hem de mükemmel kokusunu çok sevdik.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Soleil Huile Siréne Saç Bakım Spreyi
Kérastase Soleil Huile Siréne Saç Bakım Spreyi
( Yağ )
Keşfet
Kérastase Bain Apres Soleil Saç Banyosu
Kérastase Bain Apres Soleil Saç Banyosu
( Şampuan )
Keşfet
Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Saç Maskesi
Kérastase Soleil Masque Apres-Soleil Saç Maskesi
( Maske )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Zencefilin faydaları nelerdir? Saç üzerinde nasıl etkileri vardır?
Parabensiz şampuanlar hakkında bilmen gereken her şey!
Bitkisel şampuan önerileri: Hangi bitkisel şampuan tam sana göre?
Tatil sonrasında kuaförde hangi bakımları yaptırman gerekir?
Tümünü Gör
Mini test: Saçlarını uzatmalı mısın?
Avrupa'nın en sevilen saç spreyi ve saç köpüğü Elnett'i denedik!
Gece davetlerine gitmeden kuaföre gidecekler buraya! Saçınıza göre size özel davet saçını açıklıyoruz!
Hayallerindeki upuzun saçlar için saç uzatıyorsan bu tespitleri görünce "aynı ben" diyeceksin!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
En İyi NYX Professional Makeup Fondötenleri