Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kırık uçlar mı? Değiştir! Kestirmeden onar!

Saçlarını kestirmek senin için iyi bir seçenek değilse, kırık saç uçların için alternatif çözümü banyonda arayabilirsin!

Sabırla uzattığın saçlarının uçları kırılmaya başladıysa, kulübe hoş geldin! Saçlarını kestirmek senin için iyi bir seçenek değilse, kırık saç uçların için alternatif çözümü banyonda arayabilirsin! Kırık saç uçlarını onaran, yeniden yapılandıran bakım ürünleri emrine amade!

Peki, bu bakım ürünleri neler? Yazımızın devamına alalım seni!

Hangi bakım ürünlerini kullanmalı?

Saçlarını aşırı ısıya maruz bırakmaktan, çok sık kimyasal işlemler uygulamaktan veya tararken biraz hırçın davranmaktan dolayı saç uçlarımız zamanla kırılır, çatallaşmaya başlar. Ancak uzun süre sabredip uzattığın saçlarını, şimdi kırık saç uçları nedeniyle kestirmene artık gerek yok çünkü saçlarını L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı Kırık Uç Karşıtı serisine emanet edebilirsin.

Ne yapmalı?

Saç bakım rutininde minik değişikliklere yönelmelisin. Örneğin saç şampuanının ve kreminin kırık uçları hedefleyen saçlara özel olduğuna dikkat et. Kırılmaların asıl nedeni saç uçlarındaki kurumadır, kırılma karşıtı şampuan ve saç kremin ise saç uçlarındaki kuruluğu nem ile destekleyecektir.

Maskeleri unutma

Saç uçlarına haftada bir veya iki bakım maskesi uygulayarak nem desteğini güçlendirebilirsin. Çoğu kadının atladığı bu adım için saçların sana teşekkür edecek.

Isıdan uzak dur

Saç uçlarının kırılmasının bir nedeni de aşırı ısı uygulaması olduğu için, ısı ile şekillendirmeye ara vererek saçlarına büyük bir iyilik yapmış olacaksın. Eğer mutlaka ısı ile şekillendirmen gerekiyorsa mutlaka ısıya karşı koruyucu bir bakım spreyinden yardım almanı öneririz.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Kırık Uç Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Kırık Uç Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Kırık Uç Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Kırık Uç Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör