Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
17/03/2020
Saç Sırları
360 38

Kirli sarı saç rengi hakkında tüm bilmen gerekenler burada!

Ece Y.
Kirli sarı saç rengi hakkında tüm bilmen gerekenler burada! Kirli sarı saç rengi hakkında tüm bilmen gerekenler burada!

Her sezon farklı bir sarı saç rengini görüyoruz trend listelerinde. Bu kez de kirli sarı saç rengi, bu yılın en trend sarı tonlarından oldu. Ünlü yıldızlarda, sosyal medyada influencer’larda sık sık gördüğümüz bu saç rengi, senin de bir sonraki saç rengin olmaya aday! Sen de kirli sarı saç rengini denemeye karar verdiysen bu yazımız tam sana göre! İşte kirli sarı saç rengi hakkında tüm bilmen gerekenler! :)

Kirli sarı saç rengi nasıl bir renk?

Kirli sarı saç rengi, sarı saç rengi üzerine, soğuk ve küllü yansımalara sahip saç rengidir. Yani küllü sarı saç rengi de diyebiliriz. Bu soğuk yansımaları sayesinde yüze daha aydınlık, daha canlı bir görünüm sağlar. Özellikle şu anda kesinlikle popüler bir trend!

Kirli sarı saç rengi nasıl bir renk?

Çoğu kadın ilkbaharda ve yaz aylarında açık saç renklerine şans vermeyi düşünür. Ancak bizce bu saç rengi, her mevsim kullanılabilen, zamansız saç renklerinden! Hatta son dönemde yüzüne daha aydınlık bir görünüm vermek, saçlarını birkaç ton açmak istiyorsan tam sana göre diyebiliriz.

Kirli sarı saç rengi nasıl bir renk?

Genelde açık saç renklerinin yüze doğal bir görünüm vermediği düşünülür. Fakat bizce bu durum, kirli sarı saç rengi için geçerli değil. Çok fazla açık, platin sarısı gibi bir ton olmadığı için saçların kolayca bu saç rengine adapte olur ve doğal bir görünüm elde edersin. Tabii bunda da tercih ettiğin kirli sarı saç renginin koyu ya da açık olması oldukça önemlidir. Saç rengin doğal koyu tondaysa koyu kirli sarı saç rengini, doğal açık tonlardaysa da açık kirli sarı saç rengini tercih edebilirsin.

Kirli sarı saç rengi kimlere yakışır?

Kirli sarı saç rengi kimlere yakışır?

Sarı saç renklerinin yalnızca açık ten rengine sahip olanlara yakıştığı düşünülse de kirli sarı saç rengi, farklı tonlarıyla her ten rengine yakışıyor. Saç renginin doğal olmasını isteyenler, açık ten rengine sahipse kirli sarı saç rengini, koyu ten rengine sahip olanlarsa koyu kirli sarı saç rengini tercih etmeliler. Böylece hem saç renkleri oldukça doğal görünür hem de hayallerindeki o havalı görünüme kavuşabilirler.

Kirli sarı saç rengine nasıl ulaşılır?

Eğer kirli sarı saç rengini elde etmek istiyorsan, küllü sarı saç boyalarıyla saçlarını boyayabilirsin. Ancak kullandığın saç boyasının önemi burada oldukça büyük. Saç rengin ne kadar doğal olursa, o kadar görünümünle bütünleşir ve stilinle uyum sağlar. Bu nedenle doğal bir görünüm elde etmek için mutlaka doğal görünüm sağlayan saç boyalarını kullanmanı öneririz.

Doğal saç renkleri konusunda bizim favorilerimizden biri Garnier Color Naturals 9.13 Küllü Sarı saç rengi. Besleyici içeriği ile saça renk verirken besleyen bu saç boyası, saç renginin boyandıktan sonra ipeksi yumuşaklıkta, ışıl ışıl parlak olmasını sağlıyor. Kirli sarı saç rengini elde etmek isteyenler bu saç rengine mutlaka bir şans vermeli!

Garnier Color Naturals 9.13 Küllü Sarı saç rengini aşağıda bulabilirsin.

Garnier Color Naturals Saç Boyası 9.13 Açık Küllü Sarı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9.13 Açık Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Eğer daha koyu tonda bir kirli sarı rengini elde etmek istiyorsan da sana önerimiz Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral saç rengi. Açık kumral saç rengi üzerine küllü ve soğuk yansımalara sahip bu saç rengiyle göz alıcı bir görünüm elde edebilirsin.

Kirli sarı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Her sarı saç rengine olduğu gibi, kirli sarı saç renginde de düzenli ve özenli bakım şart. Özellikle boyamanın hemen sonrasında uyguladığın bakım çok önemlidir. Saçlarını boyadıktan sonra, Garnier Color Naturals boya kutusunun içerisinden çıkan ve 3 besleyici yağ içeren bakım kremini mutlaka kullanmanı öneririz.

Bu bakım kremi, hem saçlarını besleyerek yumuşacık olmasını sağlıyor hem de uzun süre kalıcı parlaklığa ulaşmana destek oluyor. E daha ne olsun! :)

Paylaş

Kirli sarı saç rengi hakkında tüm bilmen gerekenler burada!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9.13 Açık Küllü Sarı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9.13 Açık Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Facelight nedir? Nasıl yapılır?
Gümüş sarısı saçlar: Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir?
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
Mor saç maskesi nedir, nasıl kullanılır?
Tümünü Gör
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Doğum sonrası saç dökülmesi neden olur?
Saç mezoterapisi hakkında bilmen gereken her şey!
Facelight nedir? Nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi