Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kış mevsimi geldi: Şimdi saç uzatmanın tam zamanı!

Kışın saçlarını uzat, yazın uzun saçlarının tadını çıkart!

Sana bir sır verelim mi? Aslında kış ayları saç uzatmak için ideal bir dönem! Yaz aylarında daha çok dışarı çıkıyoruz ve saçlarımız daha çok güneşe maruz kalıyor, aşırı sıcaktan dolayı saçlarımız zarar görüyor. Tabii bir de deniz, havuz faktörü var… Yani tüm bunlar birleşince yazın saçlarımızın uzaması zorlaşabiliyor. Bu nedenle kışın saçlarını güçlendirip uzatıp, yazın da uzun saçlarının tadını çıkartıp onlara özen göstermeye devam etmeni öneririz :)

Peki, kışın saçlarını nasıl uzatabilirsin? Aslında kışın saç uzatmanın sırrı çok özel bir proteinde saklı! Bu proteini hemen şimdi öğrenmeye ne dersin?

Kışın saç uzatırken en büyük yardımcın!

Kabul ediyoruz, saç uzatma aşamaları birazcık zor olabiliyor. Ancak bu aşamalardan geçerken, saçların uzarken işini kolaylaştıracak saç bakım ürünlerini tercih edebilirsin. Mesela saçlarını güçlendirecek, güçlenerek uzamasını sağlayabilecek proteinleri içeren saç bakım ürünleri çok işine yarayacaktır.

Saç uzatma yöntemlerinde kullanılan en önemli proteinlerden biri Arginine proteini. Eminiz ki önceden duymuşsundur. Arginine proteini saç köklerini besleyerek saç tellerini güçlendiriyor, saçın uzarken kuvvetlenerek büyümesini sağlıyor. Saçlarını uzatma aşamasında olanların en büyük sorunlarından biri saçlarının güçsüz ve ince şekilde uzayıp, en ufak bir darbede kopmasıdır. İşte tam da bu soruna Arginine proteini ile saçlarını güçlendirerek engel olabilirsin.

Arginine proteini ile saçlarına nasıl bakım yapmalısın?

Saç uzatma, bakıma özen göstererek, doğru ürünleri kullanarak sağlanır. Az önce de bahsettiğimiz Arginine proteini içeren saç bakım ürünleri saç uzatma konusunda en büyük yardımcılarından! Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım serisi, adından anlaşılacağı gibi Arginine proteini içeriyor.

Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım Şampuanı'nı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Serinin şampuanını, saç bakım kremini, saç maskesini, kış boyunca saç bakım rutinine ekleyerek saçlarının güçlenerek uzamasına destek olabilirsin. Aynı zamanda bu seride bir de durulanmayan bakım spreyi bulunuyor. 

Elseve Arginine Direnç X3 İkili Bakım İksiri, durulanmaya gerek olmadığı için hem saçların ıslakken, hem de kuruyken kullanabiliyorsun. Saç uzatma aşamasında saçlarının tararken, şekillendirirken kopmaması ve gün içinde de beslenmesi için bu spreyi kullanabilirsin. Saçlarını taramadan önce ya da gün içerisinde saçının uç ve boylarına uygulayıp hem kolayca tarayabilir, hem de saçlarına ekstra güç verebilirsin. 

Elseve Arginine Direnç X3 İkili Bakım İksiri'ni aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve  Arginine Direnç x3 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç x3 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Kış boyunca Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım serisiyle saçlarına bakım yapıp, güçlendirip, uzamasını sağladıktan sonra yazın upuzun, güçlü saçlarınla hava atabilirsin!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Maske
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve  Arginine Direnç x3 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç x3 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç peelingi ile sağlıklı ve hızlı uzayan saçlar
Sık sık saç kestirmek saçı uzatır mı?
Sağlıklı, parlak, upuzun saçlar: Saç uzatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Rapunzel Projesi: Yaz aylarına güçlü, uzun saçlarla girmek isteyenlere özel öneriler!
Tümünü Gör
L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı Denedik!
Jr.Metin Bahçecik'ten: Saç rengi silme (Dekolorasyon) işlemi nedir?
Saç renginden beklentine göre sana en uygun saç boyasını açıklıyoruz!
Kışın ekstra yağlanan saçlara çözüm: Kil
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Evde Kirpik Uzatma Yöntemleri ile Daha Yoğun ve Gür Kirpiklere Kavuş