Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kış mevsimine karşı önlem alıyoruz: Saç bakım maskeleri

Kışın soğuklardan canlılığını kaybeden saçlarımız saç maskeleriyle canlılık kazanıyor!

Artık tam anlamıyla kış geldi diyebiliriz! Havalar soğudu, hafiften kar bile yağdı! O zaman şimdi önlem almanın vakti geldi demektir. Saçlarımız kışın soğuk havalardan aynı bizim gibi etkilenebiliyor. Nasıl kışın üşütüp daha sık hasta olabiliyorsak, saçlarımız da üşüyüp kuruyabiliyor, yıpranabiliyor.

İşte bu nedenle saçlarımıza düzenli olarak yoğun bakım yapmamız şart oluyor. Bu konuda da tabii ki saç bakım maskelerine başvuruyoruz. Bakalım sen bu kış hangi saç bakım maskesini kullanmalısın?

Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalı?

Saç maskesi önerilerimize geçmeden önce kışın saç bakımının nasıl olması gerektiğini bir açıklayalım istedik. Her şeyden önce saçlarına uygun bir şampuan kullanmalısın. Sonrasında da saç bakım rutininden saç bakım kremini, birazdan bahsedeceğimiz saç bakım maskesini ve banyo sonrasında kullanılan durulanmayan saç bakım ürünlerini eksik etmemelisin.

Durulanmayan bakım kremi olarak Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem’i saçların kuru ya da ıslakken kullanabilirsin. Saçlarının kışın kaybettiği nemi bu bakım kremi ile sağlayabilirsin.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Kış için saç bakım maskesi önerilerimiz:

Gelelim kışın hangi saç bakım maskesini kullanman gerektiğine! Bu konuda da önemli olan, saçlarının ihtiyacına uygun bir saç bakım maskesi kullanman.

Yağlı saçlar için saç maskesi:

Saçlarının özellikle kışın daha da fazla yağlanmasından mı şikâyetçisin? Saçların için farklı bir önerimiz var: kil maskesi! Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi saç derinin yağdan, kirden arınmasını sağlar, saçlarının ağırlaşmasını önler. Ayrıca killer saç derindeki yağ dengesini sağlar ve saçlarına bakım yapar. Tam ihtiyacın olan maske değil mi?

Kuru saçlar için saç maskesi:

Kışın kuruyan, cansızlaşan saçların için yoğun şekilde besleyen saç maskelerini tercih etmelisin. Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Saç Maskesi doğal içeriğiyle bizim favorilerimizden! Paraben, silikon, renklendirici içermeyen bu maske, Aspir içeriğiyle saçı kökten uca besliyor, sana da canlı saçlarının tadını çıkartmak kalıyor :)

Zayıf ve ince telli saçlar için saç maskesi:

Saçların kışın oldukça zayıflıyor, inceliyor, hatta dökülüyor mu? O zaman ihtiyacın olan saçlarını güçlendirecek özel bir bakım. Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım serisinin saç bakım maskesi saçlarına eminiz ki çok iyi gelecek!

Elseve Arginine Direnç Dökülme Karşıtı Bakım Maskesi'ni aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Maske
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Maske
( Maske )
Hemen Al

Yıpranmış saçlar için saç maskesi:

Kışın her zamankinden daha fazla saç kurutma makinesi kullanıyoruz, bu nedenle de saçlarımız çok daha çabuk yıpranabiliyor. Sen de saçlarının yıprandığını düşünüyorsan Elseve Komple Onarıcı 5 Saç Bakım Maskesi’ni kullanabilirsin. Saçlarını onarıp, dış etkenlerin saçına zarar vermesine engel olan bu maske senin de favorilerinden olacak!

Kalın telli saçlar için saç maskesi:

Saçların kalın telliyse, bir de kıvırcıksa işin kış mevsiminde birazcık daha zorlaşabiliyor çünkü saçların soğuktan kurudukça daha da sertleşip, cansızlaşabiliyor. Saçlarını ekstra nemlendirmek için yağlardan yararlanmanı öneririz. Elseve 6 Mucizevi Yağ serisinin saç bakım maskesi yağ içeriği ile saçlarını besler, çok daha parlak ve yumuşacık olmasını sağlar. Bizce süper!


Photo credit:istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Maske
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
( Maske )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Maske 200 ml
Botanicals Fresh Care Aspir Besleyici Terapi Maske 200 ml
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Nisan Favorileri