Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kısa kıvırcık saçlara özel saç modelleri

Sen de bu modelleri denemelisin.

Kıvırcık saçları kontrol altına almak zordur, hele de kısa kıvırcık saçları! Sabahları uyandığında kabaran, şekil almayan kıvırcık saçlarınla artık barışma zamanı! Şimdi sana önereceğimiz saç modelleri sayesinde kısa saçlar senin için sorun olmayacak.

Pixie saçlar

Pixie saç modeli, kıvırcık saçların hayatını kurtaran modellerin başında geliyor. Kısa ve dağınık görünen bu kesim, saçlarının doğal güzelliğini ortaya çıkaracak ve sabahları seni uğraştırmayacaktır. Bu modeli kullanırken sadece saç bakım yağı ile saçlarını şekillendirmen yeterli olacaktır.

Kâkül tercihi

Kıvırcık saçlarını kontrol altına almanın diğer bir yolu ise kakül kestirmekten geçiyor. Kakül, saçlarının daha derli toplu görünmesine yardımcı olur. Saçlarını şekillendirirken kaküllerini de aynı şekilde kıvırcık tutmalısın. Saç köpüğü yardımı ile saçların kolaylıkla şekil alacaktır.

Maskülen kesim

Saçlarını maskülen şekillendirmeyi seviyorsan, bu kesim tam sana göre! Saçlarının ense bölümünü uzun tut, kenarlarını da kısa bir şekilde kestirerek erkeksi bir havaya kavuşabilirsin. Bu saç modelini geriye doğru jöle yardımı ile şekillendirmeni tavsiye ediyoruz.

Bob modeli

Son yıllarda popüler olan bob saç kesimi herkesin dilinde! Sen de kıvırcık saçlarını kısa bob modelinde kestirerek bu trendi yakalayabilirsin. Bu modeli ister düz kullan istersen de buklelerini belirginleştir, tercih senin!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Curl Contour saç maskesi
Curl Contour saç maskesi
( Maske )
Keşfet
Curl Contour şampuan
Curl Contour şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Curl Belirgin Bukleler Bakım Kremi
Curl Belirgin Bukleler Bakım Kremi
( Bakım Kremi )
Keşfet
Kérastase Curl Fever Jel
Kérastase Curl Fever Jel
( Şekillendirici )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Herkesten önce sen dene: "Wob" saç trendi
Yıka-çık saçlar: Bu kısa saç modelleri şekillendirme gerektirmiyor!
Hayatı boyunca kısa saç kestirmeyen kadınlar neler kaçırıyor?
​Yaza özel kısa saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör