Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kısa kızıl saçlar için harika 5 saç modeli

Kısa kızıl saç modelleriyle karşındayız, bakalım senin favorin hangisi olacak?

Kızıl kısa saçlarla bahara damga vurmaya hazır mısın? Kısa saçlara çok yakışan kızıl rengi bu sene çok popüler. Sen de yeni mevsimi yeni saçlarınla kutlamak istiyorsan kızıl rengine bir şans vermelisin. Kısa kızıl saç modelleriyle karşındayız, bakalım senin favorin hangisi olacak?

Kızıl kısa saç modelleri

Kızıl kısa saçlara bob kesimi çok yakışıyor. Canlı saç rengini ortaya çıkaran bu saç kesimi, seni olduğundan daha genç ve enerjik gösterecektir. Bu saç modelini dalgalı kullandığında tam bir bahar görünümü elde edebilirsin. Eğer dalgalı saçların varsa, saç köpüğüyle buklelerini belirginleştirmen yeterli olacaktır.

Düz saçlara sahipsen klasik ve elegan saç modelleri sana uygundur. Kızıl, kısa ve düz saçlarınla eminiz bütün gözler senin üzerinde olacaktır. Bu saç modelini kullananlar için ufak bir önerimiz var: Dışarı çıkarken saçlarının uçlarına saç bakım yağı sürdüğünde saç rengini daha parlak gösterebilirsin. Bahar aylarında güneş ışınları saçlarına vurduğunda bütün ilgi saçlarında olacaktır.

Modern saç kesimlerini seviyorsan asimetrik kesim saçları çok beğeneceksin. Eğer saçların ince telliyse bu saç kesimiyle onları daha dolgun gösterebilirsin. Bu saç kesiminin diğer avantajıysa, kullanımının çok pratik olmasıdır. Duştan çıktığında saçlarını sadece jöleyle şekillendirerek dakikalar içinde hazır olabilirsin. Bu saç kesimiyle canlı, parlak kızıl rengi çok uyumlu olacaktır.

Bob kesim saçlarına hareket katmak istiyorsan kakül kestirmeyi düşünebilirsin. Mikro kaküller 2017 yılının en popüler saç trendlerinden biri oldu. Küçük alınlılara çok yakışan bu saç kesimi, çok havalı görünüyor. Eğer alnın genişse daha uzun kakülleri deneyebilirsin.

Kızıl saçlarının ilk günkü gibi parlak ve göz alıcı görünmesini istiyorsan saç bakımına dikkat etmelisin. Haftada bir yapacağın saç maskesi, saç renginin kilidi olacaktır. Boyalı saçlara uygun şampuanlar da saç rengini korumana yardımcı olur. Isınan havalarla birlikte saçlarımız kurumaya daha eğilimlidir, bunun önüne geçmek için her yıkamada saç kremi kullanmalısın.


Photo Credit: iStock, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Intense Saç Boyası 6.66 Yoğun Kızıl
Excellence Intense Saç Boyası 6.66 Yoğun Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Intense Saç Boyası 4.60 Ateş Kızılı
Excellence Intense Saç Boyası 4.60 Ateş Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.6 Kestane Kızıl
Garnier Color Naturals Saç Boyası 4.6 Kestane Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 5.62 Parlak Lal Kızılı
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 5.62 Parlak Lal Kızılı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Patlıcan moru saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Bakır Kızıl Saç Rengi ve Saç Modelleri
Cadılar Bayramı partisi için çekici saç rengi kızıla ne dersin?
Kızıl saçlılar buraya! Artık dip beyazlarını kolayca kapatabileceksin!
Tümünü Gör
Evde saç bakımı yapanlara özel test: Hangi içeriklere sahip saç bakım ürünlerini kullanmalısın?
Sarışınlar buraya! Bu testle senin yüzde kaç sarışın olduğunu söylüyoruz?
Kumral olmak isteyenler buraya! Kumral saç renginin sana uygun olup olmadığını açıklıyoruz!
Sarı saçlar için Magic Retouch Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey’i keşfediyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Testimizi Çöz, Anneler Günü'nde Annene Ne Hediye Alacağını Bul!