13/08/2018
Saç Sırları
360 38

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri

Deniz Ö.

Kısa saçlara hangi saç rengi yakışır? Kısa saçlara özel saç rengi önerileri!

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Kısa saçların rahatlığı hangi saç kesiminde var? Sen de bu rahatlıktan vazgeçemeyip hep kısa saç kesimlerini mi tercih ediyorsun? En iyisini yapıyorsun! Peki, kısa saç renginde birazcık değişiklik yapmaya ne dersin? Sezon trendlerinden kısa saçlarına uygun bir saç rengi bizce hiç fena olmaz! 

Kısa saç rengi ve modellerini yakından öğrenmek isteyenlerin çağrısını duyduk ve kısa saçlara en çok yakışan saç renklerini bu yazımızda derledik. Hemen ilham almak isteyenleri yazımızın devamına alalım! :)

Çikolata kahve kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri

Saçlarını trende uyup kulak hizasında mı kestirdin? O zaman saç renginde tercihini çikolata kahveden yana kullanabilirsin. Özellikle doğal bir saç rengi arayanlar, açık ve buğday ten rengine sahip olanlar için ideal tonlardan biri bizce L'Oréal Paris Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve. Zengin, uzun süre kalıcı ve ve parlak saç renkleri sunan bu saç boyasıyla saçların eminiz ki ışıl ışıl görünecek! 

Kısa saça ombre

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 1

Kısa saçlar için ombre mi olurmuş dediğini duyar gibiyiz! Belki saçların uzun olmayabilir ama sen de ombre saçları deneyebilirsin. Saçların pixie kesimdeyse, tepe ya da ön kısımları uzunsa, bu uzun kısımları açık alt kısımlarını koyu yaparak bu stili kendine göre uyarlayabilirsin. Özellikle bizim kısa saç modellerinde en sevdiğimiz ombre renkleri kumral saç rengi üzerine uygulanan sarı ombre! Belki de kısa saçların için hayalindeki değişimi bulmuşsundur! :)

Badem kahve kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 2

Saçların boyun hizasında, kısa bob kesim tarzındaysa sıcak kahve saç rengini denemeni öneririz. Buğday ya da koyu ten renklerine inanılmaz yakışan bu havalı saç rengine L'Oréal Paris Excellence Creme 6.3 Badem Kahvesi ile ulaşabilirsin. Yoğun ve kalıcı bu renge bayılacağına eminiz! Bizce kısa saç renkleri arasında sıcak kahve tonlarını ilk sıraya yazmalısın!

L'Oréal Paris Excellence Creme 6.3 Badem Kahvesi rengini aşağıda bulabilirsin.

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 3
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
( Saç Boyası )
Hemen Al

Platin sarı kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 5

Saçların pixie stilindeyse platin sarı saç rengiyle stiline fark yaratacak bir dokunuş sağlayabilirsin! Her mevsime çok yakışan bu havalı saç rengi en çok da açık ten rengine sahip olanlara yakışıyor. Kısa saç renk modelleri arasında platin sarısı rengiyle çok çekici görüneceğine eminiz! :) 

İki farklı renkli kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 6

Kısa saç kesimi ile olduğu kadar saç renginle de ön plana çıkmak istiyorsan bu stil tam sana göre! Altı kazıtılmış saçlarını kahve, üst kısımdaki daha uzun saçlarına ise mavi, pembe, yeşil gibi farklı renkleri deneyerek iddialı bir tarz oluşturabilirsin.

Ombreli bob

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 7

Saçların yeterli uzunlukta olduğu için bob kesimdeki saçlarına ombre yapmayı deneyebilirsin. Kısa saça ombre çok yakışıyor! Kulak hizasından başlayan, saç renginden 4-5 ton açık renkteki ombre ile görünümüne canlılık katabilirsin.

Pembe kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 8

Renkli bob saçlarınla sana bakan bir daha bakacak! Pembe saç rengi ve bob kesim saçlar, efsane bir görünüm ortaya çıkartıyor. Özellikle saçlarında marjinal dokunuşları sevenlere bu tarzın çok yakışacağı kesin! Saçlarının tamamını boyamak istemezsen kısa saç renkli ombre modellerine de bakabilirsin.

Kısa saça balyaj

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 9

Kısa saçlara balyaj da çok yakışıyor! Saçın farklı tutamlarına uygulanacak balyajlarla hem saçlarına boyut kazandırmış, hem de saç kesiminin belirginleşmesini sağlamış olursun. Kısa saç modelleri arasındaki en dikkat çekici stillerden pixie saçlara da balyajlı görünümler çok yakışıyor. Bizden söylemesi! :)

Altın karamel kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 10

Altın karamel saç renginin son dönemin yükselen trendlerinden olduğunu artık bilmeyen yok. Sen de kısa saçların için her ten rengine yakışan altın karamel saç rengini tercih edebilirsin. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı, süper parlak saç renkleri sunan L’Oréal Paris Casting Créme Gloss'un 603 Altın Karamel rengiyle saçların çok havalı görünecek!

L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 603 Altın Karamel rengini aşağıda bulabilirsin.

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 11
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
( Saç Boyası )
Hemen Al

Sıcak sarı kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 13

Buğday veya koyu ten rengin varsa kısa saçların için sıcak sarı saç rengini de deneyebilirsin. Sarı saç renginin yoğun ve zengin bir ton olması oldukça önemli. Bu nedenle kullandığın saç boyasını  seçerken dikkatli olmalısın. L’Oréal Paris Excellence Intense 8.34 Zengin Sıcak Sarı rengi ile zengin, ışıltılı bir sarı renge kavuşabilirsin. Özellikle beyazların varsa %100 beyaz kapama özelliği sayesinde tüm beyazlarının kapanmasını sağlayabilirsin.

Koyu kahve kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 14

Koyu kahve saç modelleri en çok kısa saçlara yakışıyor. Kısa saçların cool imajını ortaya çıkaran koyu kahve saç bu sene çok popüler! Koyu kahve saçlarının arasına ışıltı attırmak istersen gölge yaptırabilirsin. 

Editör önerisi: Saçlarını boyattıktan sonra iki saç boyama arasında dip beyazların çıkarsa paniğe gerek yok! L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey ile saçlarındaki beyazlardan geçici olarak kurtulabilirsin.

Türk kahvesi rengi kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 15

Karizmatik saç renklerini seviyorsan Türk kahvesi saç rengine karşı koyamayabilirsin. Kahve tonları arasında efsanevi olan bu renk, özellikle buğday tenlilere çok yakışıyor. Kısa saçların coolluğu ile modern saç rengini birleştirmek istersen sana L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi rengini öneririz. Zenginleştirilmiş üçlü bakım içeren Excellence saç boyası, saçlarına parlak kahve tonu kazandırırken aynı zamanda beyazlarını da gizliyor. Saç boyasının içinden çıkan pH dengeli şampuan ve ağırlaştırmayan besleyici maskeyi kullanarak saç renginin ömrünü uzatabilirsin. 

Küllü koyu sarı kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 16

Saçlarını kısa bob kestirdikten sonra daha canlı ve enerjik görünmek istersen küllü koyu sarı tonlarına öncelik verebilirsin. Özellikle açık tenlere çok yakışan bu saç rengi sana dinamik bir hava katacak. 

Bronz kahve kısa saçlar

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri - 17

Enerjik ve canlı bir saç rengi arıyorsan sana bronz kahve saç rengini tavsiye ediyoruz. Bronz kahve saç rengi, içindeki ışıltılar ve parlak yansımalar sayesinde yüze enerji verir ve seni daha genç gösterir. L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Saç Boyası 680 Bronz Kahve saç boyası amonyaksız ve hoş kokulu formülüyle evde saç boyamayı daha keyifli bir hale getiriyor. Kısa saçlarına yeni bir görünüm vermek ve süper parlak bir saç rengi elde etmek istiyorsan bronz kahve saç rengini kaçırmamalısın.

Paylaş

Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Koyu Kahverengi Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Koyu Kahverengi Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
Excellence Creme Saç Boyası 6.30 Badem Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En güzel katlı kısa saç modelleri
En güzel katlı kısa saç modelleri
Düğün için kısa saç modelleri
Düğün için kısa saç modelleri
Dalgalı saçlar için kısa saç modelleri
Dalgalı saçlar için kısa saç modelleri
Kısa saçlar için renkli saç modelleri
Kısa saçlar için renkli saç modelleri
Tümünü Gör
En İyi Karamel Saç Boyası
En İyi Karamel Saç Boyası
Çay Ağacı Yağının Saça Faydaları Nelerdir?
Çay Ağacı Yağının Saça Faydaları Nelerdir?
Saç pudrası nedir, nasıl kullanılır?
Saç pudrası nedir, nasıl kullanılır?
Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi!
Deniyoruz: Elseve Komple Onarıcı 5 Serisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kalıcı Oje Nedir? Nasıl Uygulanır?