Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
08/07/2020
Saç Sırları
360 38

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey!

Cansu G.
Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Kıvırcık saç modellerine bayılıyoruz! Kıvırcık saçların sahip olduğu o belirgin ve hacimli bukleler, havalı görünümleriyle bizleri büyülüyor! Tabii bu belirgin bukleleri elde etmesi kıvırcık saçlar için çok kolay değil. Ama bizim, kıvırcık saç bakımı ve kıvırcık saç kesimleri önerilerimizle artık işleri çok daha kolay olacak! :)

Sacsirlari.com kıvırcık saçlara sahip olanlara yardım etmek, belirgin buklelere ulaşabilmen için burada! Sen de kıvırcık saçlarınla barış imzalamak istiyorsan doğru yerdesin! 

Kıvırcık saçlar için saç kesim önerileri:

Katlı kesim

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey!

Kıvırcık saçlar için doğru saç kesimi çok önemli. Kıvırcık saçlarını çok kısa katlı kestirirsen saçların çok kabarabilir. Eğer saçlarımın kabarmasını ve dolgun görünmesini seviyorum diyorsan kısa katları deneyebilirsin. Kıvırcık saçlarını riske atmadan katlı kestirmek istiyorsan katların kulak hizasında olmalı. 

Kakül stili

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 1

Kıvırcık saç kahkül modeli son zamanların büyük saç trendlerinden. Ünlü yıldızların da kullandığı bu saç modeli kıvırcık saçlara bambaşka bir hava katıyor. Tabii kaküllerini elektriklenmeden kullanmayı başarabilirsen! 

Kısa kıvırcık kesim

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 2

Kıvırcık saçlarını kısa kullanmak istiyorsan yuvarlak bob saç kesimini tercih edebilirsin. Kısa kıvırcık saç modellerinde sert çizgiler yerinde daha yumuşak hatları olan saç kesimleri, saçlarını daha kolay kullanmana yardımcı olacak. 

Kıvırcık saçlar için saç modeli önerileri:

Topuz

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 3

Kıvırcık saçlarını pratik bir şekilde toplamak için topuz modellerini tercih edebilirsin. Saçlarını düzleştirmeden, sadece buklelerini belirginleştirmen topuz modeli için yeterli olacak. Kıvırcık saçlarına topuz yaparken saçlarının önlerinden ince tutamlar bırakarak daha havalı görünmelisin.

Yarım atkuyruğu

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 4

Uzun kıvırcık saçlara en çok yakışan saç modeli yarım atkuyruğu saçlar. Bu saç modeli, saçlarındaki kabarıklığı alarak kıvırcık saçlarını daha dengeli gösterir. Altta kalan kıvırcık saçlarını belirginleştirmeyi unutma. 

Örgü modeli

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 5

Kıvırcık saçları örmek hiç de zor değil! Doğru saç bakım ürünüyle kıvırcık saçlarını kontrol altına al ve yumuşat. Yumuşayan kıvırcık saçlarını örmek çok daha pratik olacak. Kıvırcık saçlarını ördükten sonra renkli tokalarla saç modelini daha farklı bir hale getirebilirsin.

Kıvırcık saçlar için şekillendirme önerileri

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 6

Kıvırcık saçlarını çook kolay şekillendirmek ve belirgin buklelere ulaşmak isteyenlere Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi öneriyoruz. İçeriğindeki Amla yağı ile saçlarını besleyerek buklelerinin belirgin, daha yumuşak görünmesine yardımcı oluyor ve saçlarının ihtiyacı olan nemi almasını sağlıyor. Böylece saçlarındaki kuruluk ve kabarma problemi tarih oluyor. Kıvırcık saç için en iyi krem önerimiz diyebiliriz! :)

Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi ile saçlarını şekillendirirken bakım kremini ıslak ya da kuru saçlarının boy ve uçlarına uygulayabilirsin. Bakım kremini sürdükten sonra buklelerinin daha parlak, daha kusursuz ve belirgin olduğunu göreceksin. Merak etme, bu etki 48 saat boyunca seninle birlikte olacak. Sönük buklelerini canlandıracak bakım ürününü artık buldun! :)

Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremini buradan inceleyebilirsin.

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 7
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Kıvırcık saçlar için bakım önerileri

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey! - 9

-Kıvırcık saçlar kurumaya daha meyillidir. Kuruyan saçlar da nemsizlikten dolayı elektriklenir, kabarır ve çok zor şekil alır. Kıvırcık saçlarının bir türlü şekil almaması belki de çok kuru olmasından dolayıdır. Kuru saç bakımında mutlaka saçlarını nemlendirecek kıvırcıklar saçlar için şampuanları kullanmalısın. 

-Sadece kıvırcık saç şampuanı değil, kıvırcık saç bakımında saçlarını yıkadığın su da çok önemli. Sıcak sudan uzak durmalı, saçlarını yaz-kış ılık suyla yıkamalısın. 

-Saçlarını yıkadıktan sonra şekillendirmek ve saç bakımını desteklemek için Amla yağı özü içeren Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi kullanmayı da unutma! Saçlarını ısıyla şekillendirmeye gerek kalmadan, buklelerini saniyeler içinde güzelleştiren bu bakım kremini her gün kullanmanı öneriyoruz.

Paylaş

Kıvırcık saçlar hakkında bilinmesi gereken her şey!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni deniyoruz!
Kıvırcık Kahkül Saç Trendini Keşfediyoruz!
İkonik bukleler: En beğenilen bukleli saç modelleri!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Super Stay Matte Ink Coffee Likit Mat Rujlar