Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kızıl saçlar için maskülen ve pratik örgü

Kızıl saçlılar yaşadı! Bu stilden vazgeçemeyecekler...

Kızıl saça sahip olanlar oldukça şanslı! Canlı ve enerjik bir görünüm sunan kızıl saçlar, seni olduğundan daha aydınlık ve genç gösterecektir. 2016 yılında sen de yenilik arayışındaysan, kızılı denemeye ne dersin? 'Kızıl saçlarımı nasıl şekillendireceğim?' diye endişelenme! Aşağıdaki adımları takip ederek farklı ve pratik bir saç modeline 'merhaba' diyebilirsin.

Isıdan koru

Öncelikle saçlarını düzleştirmeden önce, ısıya karşı korucu spreyini dipten uca uygulamalısın. Böylece işlem görmüş saçların bir de ısıdan dolayı yıpranmasın. Saçların doğal düz görünüme sahipse bu adımı atlayabilirsin.

Düzleştir

Saçlarının gün boyu dümdüz ve pürüzsüz görünmesi için, saç düzleştiricisi ile fön çekebilirsin. Saçlarını düzleştirmeye önce ense dibinden başla, daha sonra ise ön taraflara doğru devam et.

Saçlarının önünü ayır

Saçlarının önünden ince bir tutam saç ayırman gerekiyor. Bunun için, bir kulağından diğer kulağına doğru yarım ay şeklinde ince bir çizgi çiz ve çizginin önünde kalan saçlarını lastik toka tuttur.

Örgü

Şimdi kulağının arkasından geçecek şekilde ince bir tutam al ve örmeye başla. Aynı işlemi diğer tarafına da yapmalısın. Örgün bitince ucunu ince lastik bir toka ile bağlayabilirsin.

Jöle zamanı

Şimdi ön tarafta ayırdığın saçlarını aç ve jöle ile geriye doğru yapıştır. Avucuna aldığın jöle ile saçlarını geriye doğru tarayarak maskülen ve farklı bir hava yatarabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Heat Buffer - Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi
Matrix Heat Buffer - Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Fularları artık örgülerimizde kullanıyoruz!
​ Yalnızca örgü deyip geçemeyeceğimiz sanat eseri gibi 10 örgülü saç modeli!
Cornrow örgü trendi: Nedir, nasıl yapılır?
2017'yi geride bırakırken: 2017'de en sevdiğimiz örgülü saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör