Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Köpüksüz şampuanları kullanmak için 6 neden

"Neden köpüksüz şampuan kullanmalıyım" diye soranlar için açıklıyoruz!

“No poo” denilen ve saçın şampuansız, sadece suyla yıkanmasıyla başlayan saç hareketi yerini “low shampoo”ya bırakıyor! “Low shampoo da neymiş?” diye soracak olursan hemen açıklayalım. Low shampoo, aslında köpürmeyen şampuanla saçın yıkanması demek. Köpüksüz şampuanlar, özellikle kuruyan, yıpranan, hassas, bakıma ihtiyaç duyan saçlar için ideal saç ürünlerinden.

Biz de köpüksüz şampuanları saç bakım rutinine neden eklemen gerektiğini açıklayan sebepleri listeledik. Bakalım seni ikna edecek miyiz?

1.Saçın kalitesi artıyor

Kendimizi bildik bileli saçlarımızı şampuanlarken köpürtmeye meyilliyiz! Ancak köpük, aslında beslenmeye ihtiyaç duyan saçların daha da kurumasına neden olabiliyor. Bu nedenle saçlar köpüksüz şampuanlarla yıkandığında saçın kalitesi artıyor. Saç çok daha canlı ve hayat dolu görünüyor!

2.Saç besleniyor

Bakıma ihtiyaç duyan saçlar kurumuş, yıpranmış saçlar… Bu saçların da ihtiyacı besin ve nem. Köpüksüz şampuanlar işte tam da saça bunu sağlıyor! Saçı temizlerken nemlendiriyor, besliyor, onarıyor.

3.Saç nazikçe temizleniyor

Zayıf kuru saçların artık rahat bir nefes alabilir! Kuru ve yıpranmış saçların bakımına çok dikkat etmek gerekiyor çünkü bu saçlar çok kolay şekilde kırılabilir. Bu nedenle hassas bir bakıma ihtiyaçları vardır. Köpürmeyen şampuan ise kremsi formülüyle saçı çok nazik şekilde, zarar vermeden temizliyor, arındırıyor.

4.Saç kolay taranıyor

Saç temizleniyor, besleniyor, onarılıyor ve bunun sonucunda da çok kolayca taranıyor. Bakıma ihtiyaç duyan saçların varsa eminiz ki sen de saçının sürekli dolaşmasından ve düğüm olan saçların taranamamasından şikâyetçisindir. Köpüksüz şampuan ile saçların yumuşacık olacağı için saçların hemencecik taranır!

5.Zaman tasarrufu!

Saçların bakıma ihtiyaç duyuyor ama senin buna ayıracak vaktin yok mu? Şampuan, saç kremi, saç maskesi… Hepsini kullanmak zor geliyor değil mi? Köpüksüz şampuanlar ile tek bir adımda saçlarını temizleyebilir, onarabilir ve yoğun bakım yapabilirsin!

6.Saç yapısı zarar görmüyor

Narin saçlar, narin şekilde yıkanmalı, temizlenmeli. Yumuşak, kremsi yapısı olduğu için köpüksüz şampuanlar kuruyan, zayıflamış, yıpranan saçlara hassas davranıyor. Bu nedenle saçın yapısı yıkanırken zarar görmüyor.

Artık Elseve 3'i1 Arada Krem Şampuan sayesinde sürekli bakıma ihtiyaç duyan saçlar için köpük yok, daha fazla bakım var! Ülkemize yeni gelen bu köpüksüz şampuan ile saçlarımız bakıma, neme doyacak!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Nisan Favorileri