Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kötü saç gününü avantaja çevir

Şık ve dalgalı atkuyruğu stili için okumaya devam et

Sabah bir uyandın ve o da ne! Saçların şekilsiz ve darmadağın. Asla şekil almaz deyip şapka takmak yerine, sana pratik ve şık bir atkuyruğu önerimiz var. Dalgalı atkuyruğu modeli için, saçlarına şekillendirmen ve kıvırman çok zor değil. Sadece 15 dakikada göz alıcı saçlara sahip olacaksın. Hazır mısın?

Saçlarını tara

Öncelikle saçlarının uçlarına bakım yağı sür ve kalın dişli tarak yardımıyla tara. Saçların böylece daha hacimli ve parla görünecektir.

Saçlarını ikiye ayır

Saçlarını üst kısmından bir tutam ayır. Bu tutamı lastik bir toka ile topla ve diğer saçlarınla karışmamasına dikkat et. Ayırdığın tutam, diğer saçlarının 1/3 oranında olmalıdır.

Saçlarını kıvır

Altta kalan saçlarını döndürerek balerin topuzu şeklini ver. Saçlarının çok da düzenli bir topuz olmasına gerek yok, önemli olan saçlarının iki kere döndürmendir. Saç uzunluğuna göre, saçlarını iki kere döndürecek şekilde topuzunu yap.

Topuzunu ısıt

Saç kurutma makinası ile topuzunu ısıt böylece saçların dalgalı bir görünüme kavuşacaktır. Saç kurutma makinasının sıcak üflediğine ve topuzundan 5 parmak uzakta olduğuna emin olmalısın.
Topuzunu aç
Şimdi topuzunu açabilirsin! Sıcak havanın etkisiyle şekilenen saçların, iki iri dalgasıyla oldukça şık görünüyor, değil mi?

Atkuyruğu zamanı

Saçlarını tepede yüksek bir atkuyruğu yapmalısın. Atkuyruğu lastik toka ile sabitledikten sonra, tarayarak dalgalarının açılmasını sağlayabilirsin, böylece saçların daha doğal duracaktır.

Son dokunuş

Saçlarının ön tarafına ayırdığın tutam ile saç lastiğinin üzerini kapla. Son olarak saç spreyi ile göz alıcı atkuyruğunu sabitle. Işte bu kadar!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Grand Cru Elixir Ultime Beyaz Çay Özlü Bakım Yağı
Kérastase Grand Cru Elixir Ultime Beyaz Çay Özlü Bakım Yağı
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Hep aynı atkuyruğundan sıkılanlara özel: Adım adım 3 farklı atkuyruğu!
Bayramda hangi kıyafetle, hangi saç modelini tercih etmeli?
Atkuyruğu : Haftanın 7 günü kullanılabilecek saç modeli
​Yüksek atkuyruğu trendi: Atkuyruğu hiç bu kadar havalı olmamıştı!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör