Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
11/03/2020
Saç Sırları
360 38

Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Ece Y.
Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey! Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Koyu karamel saç renkleri, son dönemdeki yükselen trendlerden. Özellikle hangi saç rengi olursa olsun, koyu tonları tercih ediyorsan ve farklı bir saç rengi arıyorsan koyu karamel saç rengi senin için ideal tonlardan. Sen de saç renginde farklı ve havalı bir değişim olmasını istiyorsan, koyu karamel saç rengine daha yakından bakmaya ne dersin?

Koyu karamel saç rengi nasıl bir renk?

Koyu karamel saç rengi nasıl bir renk?

Koyu karamel saç rengi, açık kahve ya da koyu kumral saç rengi üzerine karamel yansımalara sahip saç rengidir. Doğal saç rengi kahve ya da kumral tonlarında olup da, karamel saç rengini denemek isteyenler için en ideal saç renklerinden biri.

Koyu karamel saç rengi, ten renginin daha canlı, aydınlık görünmesine destek oluyor. İçerisindeki sıcacık, karamel yansımalar sayesinde cilde doğal bir ışıltı kazandırıyor. Kısacası, görünümüne aydınlık ve tazelenmiş bir görünüm kazandırmak istiyorsan koyu karamel saçlara bir şans vermeni öneririz.

Koyu karamel saç rengi kimlere yakışır?

Koyu karamel saç rengi kimlere yakışır?

Koyu karamel kahve saç rengi, içerisindeki sıcak yansımalar nedeniyle daha çok esmer ve buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor. Sıcak tondaki karamel rengi yansımalar, sıcak alt tona sahip bu ten renkleriyle harika bir uyum yakalıyor.

Peki açık ten rengine sahip olanlar ne yapmalı? Bizce açık ten rengine sahip olanlar karamel saç renginin daha açık tonlarını denemeliler. Mesela bal karamel ya da krem karamel saç renkleri onlar için en uygun saç renklerinden.

Editör önerisi: Eğer açık ten rengine sahipsen L’Oréal Paris Casting Créme Gloss7304 Bal Karamel ya da L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 732 Krem Karamel renklerinden birine şans verebilirsin. Bizim de favorilerimizden olan bu 2 harika saç rengi ile süper parlak saç rengine kavuşabilirsin. Özellikle baş döndürücü bir görünüme ulaşmak isteyenler bizce bayılacak! :)

Koyu karamel saç rengi nasıl elde edilir?

Koyu karamel kahve saç rengine, koyu karamel saç boyasıyla ulaşabilirsin. Ancak seçeceğin saç renginin saçlarına zengin ve yoğun bir saç rengi vermesi oldukça önemli. Koyu karamel saç rengindeki karamel ışıltıların ortaya çıkabilmesi, saç renginin yoğun şekilde parlaması için kullandığın saç boyası konusunda dikkatli olmalısın. Bizim önerimiz saçlara zengin bir ton veren L’Oréal Paris Excellence Intense 6.32 Karamel Kahve.

Koyu saçlarda bile görülebilen renkler sunan L’Oréal Paris Excellence Intense saç boyası, yoğun ışıltılı saç rengi sonucuna ulaşmamızı sağlıyor. Zenginleştirilmiş 3’lü bakım içeren bu krem boya, çarpıcı bir saç rengine ulaşmak için ideal tercihlerden.

L’Oréal Paris Excellence Intense 6.32 Karamel Kahve rengini aşağıda bulabilirsin.

Excellence Intense Saç Boyası 6.32 Karamel Kahve
Excellence Intense Saç Boyası 6.32 Karamel Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

L’Oréal Paris Excellence Intense 6.32 Karamel Kahve saç boyasını uygularken de, öncelikle Krem Saç Boyasını Oksidan Krem şişesinin içine dök ve kapağı kapadıktan sonra iyice çalkala. Ardından karışımı saç diplerinden itibaren tüm saçına uygula. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra şimdi durulama vakti! Saçlarını boya kutusunun içerisinde bulunan pH Dengeli Boya Sonrası Bakım Şampuanı ile yıkayıp duruladıktan sonra Ağırlaştırmayan Besleyici Maske'yi uyguluyorsun. İşte bu kadar! :)

Paylaş

Koyu Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Intense Saç Boyası 6.32 Karamel Kahve
Excellence Intense Saç Boyası 6.32 Karamel Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bal Karamel Saç Rengi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Krem karamel saç rengi hakkında bilmen gerekenler!
Açık karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!
Altın karamel saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!
Tümünü Gör
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Doğum sonrası saç dökülmesi neden olur?
Saç mezoterapisi hakkında bilmen gereken her şey!
Facelight nedir? Nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi