Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Koyu küllü kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Kışa en çok yakışan saç rengi: Koyu küllü kumral

Bazı saç renkleri vardır ki modası asla geçmez, aklımızın köşesinde sürekli "Boyasam mı?" diye durur. İşte bizim için bu renk kuşkusuz koyu küllü kumral saç rengi! Küllü saçlara olan ilgimiz bu kadar artmışken koyu küllü kumral saç rengini de incelemezsek olmazdı! Sonbahar mevsiminde yeni bir saç rengiyle yepyeni bir görünüm ve stil arıyorsan küllü kumral saç renklerine bir şans verebilirsin. 

Küllü saç renkleri arasında en sevdiğimiz tonlardan olan koyu küllü kumral rengi bugün mercek altında! Nedir, kimlere yakışır, bakımı nasıl olmalıdır gibi soruların cevapları için okumaya devam et!

Koyu küllü kumral saç rengi nasıl bir renk?

koyu küllü kumral nedir

Doğal saç rengi denildiğinde bizim aklımıza ilk gelen renk koyu küllü kumral saç rengi geliyor. İçinde soğuk yansımalar bulunan koyu küllü kumral saç rengi oldukça natürel bir sonuç veriyor. Saçlarını bu renge boyadıktan kimse saçlarında boya olduğuna inanamayacaktır. 

Koyu küllü kumral saç renginin en sevdiğimiz yanlarından biri, oldukça ışıltılı ve parlak görünmesidir. Yani saçlarının cansız görünümünden şikayetçiysen koyu küllü kumral saç rengi sana çok yakışacaktır. Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral saç boyasıyla istediğin gibi doğal ve parlak görünüme anında kavuşabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral

Hemen Al

Koyu küllü kumral saç rengi kimlere yakışır?

koyu küllü kumral kime yakışır

Eğer açık tenliysen koyu küllü kumral yerine açık küllü renkleri tercih etmeni öneririz çünkü bu renkler teninin daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır.  

Buğday ten veya esmer tenliysen koyu küllü kumral saç rengi sana çok yakışacaktır. Özellikle renkli gözlüysen açık küllü kumral saç rengiyle göz kamaştıracağına eminiz! 

Editör önerisi: Açık tenliysen L'Oréal Paris Excellence Créme 8.1 Koyu Sarı Küllü rengine bir şans vermeni öneririz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Excellence Creme Saç Boyası 8.1 Koyu Sarı Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 8.1 Koyu Sarı Küllü

Hemen Al

Koyu küllü kumral saç modelleri

küllü saç modelleri

Saçlarını koyu küllü kumral saç rengine boyayanlar çok şanslı! Çünkü bu renk sayesinde saçların kendiliğinden ışıl ışıl görünecek. Koyu küllü kumral saçlarının ön plana çıkabilmesi için doğal dalgalı saç modelini tercih edebilirsin. Şekillendirici saç köpüğüyle saç uçlarını dalgalandırarak doğal görünümünü destekleyebilirsin.

küllü saç ombre

Saçlarında açık tonlar görmek istiyorsan ama boyamaya bir türlü cesaretin yoksa ombre veya gölge tekniğinden de yardım alabilirsin. Koyu küllü kumral saç uçlarını açık küllü tonlarına boyatarak saçlarını daha dolgun ve havalı gösterebilirsin.

küllü saç

Koyu küllü kumral saç renginin bir başka avantajı ise saçları yıpratmadan uygulanabilir olmasıdır. Saç rengini açmaya gerek kalmadan koyu küllü kumral saç rengini evde pratik bir şekilde elde edebilirsin.  L'Oréal Paris Excellence Créme 6.1 Koyu Kumral  Küllü saç rengiyle istediğin o doğal tonu yakalayabilirsin!

Saçlarını küllü bir tona boyadıktan sonra gözlerini kimse saçlarından alamayacak :) Bu nedenle saçlarının uçlarından kestirerek daha canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin. Saç uçlarındaki kırıklar, saç renginin güzelliğine gölge düşürebilir. 

Koyu küllü kumral saç renginin aralarına açık sarı gölgeler ekleyerek de doğal görünümü destekleyebilirsin.

Koyu küllü kumral saç rengi hem uzun, hem de kısa saçlara çok yakışıyor. Uzun saçlarını düzleştirmek yerine doğal ve salaş dalgalarla daha da çekici hale getirebilirsin. 

Koyu küllü kumral saç bakımı

koyu küllü kumral

Saçlarını koyu küllü kumral rengine boyadın, saçlarınla aşk yaşıyorsun. Peki, yeni boyadığın saçların için nasıl bakım yapacağını biliyor musun? Boyalı saçlarına doğru bakım ürünleri kullanarak saç renginin daha uzun süre parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsin. 

Her yıkamada boyalı saçlara uygun şampuan ve saç kremi kullanmanı öneriyoruz. Haftada bir veya iki kere yapacağın saç maskesi saç renginin ömrünü uzatacaktır. Saçlarını yıkarken sıcak su yerine ılık veya soğuk su kullanmak saç renginin parlaklığını ön plana çıkaracaktır. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9.13 Açık Küllü Sarı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 9.13 Açık Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 6.1 Koyu Kumral Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 6.1 Koyu Kumral Küllü
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör