28/08/2015
Saç Sırları
360 38

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi

Cansu G.

Tarçın bakırı saç rengine dair bilmen gereken her şey!

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Hem yaz mevsiminde, hem de kış aylarında seni enerjik ve havalı gösterecek bir saç rengi mi arıyorsun? İşte ünlülerin de vazgeçemediği saç rengi tarçın bakırı senin rengin olabilir. Bu yılın favori saç renklerinden biri olan tarçın bakırı, bu yıl altın çağını yaşıyor ve belli ki bu popülerliğini bu yıl da gösterecek. Bakır tarçın saç rengi son zamanların en çok konuşulan saç renklerinden biri oldu. Koyu tarçın bakır saç rengi ve tarçın bakır saç rengi modellerini yakından inceleyerek sana en çok yakışan bakır tarçın rengini bulabilirsin. 

Işıltılı tarçın bakırı

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi

Bu saç renginin en sevdiğimiz özelliği bizi olduğumuzdan daha genç ve canlı göstermesi. Işıltılar saçlarımıza olduğundan daha parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlarken, cansız görünen zayıf saçları bile güzel gösterir. Peki, bu renk hangisi mi? Bizim favorimiz olan tarçın bakır saç rengi, koyu saçlarda bile etkili, L'Oréal Paris Excellence Intense 7.43 Sultan Bakırı! Özelilikle, eğer açık veya buğday bir ten rengine sahipsen, L'Oréal tarçın bakır rengi sana çok yakışacaktır. Ama eğer mevcut saç rengin koyuysa, mutlaka saç rengini açıp tarçın bakırını uygulamalısın.

Ürünü buradan incelyebilirsin.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 1
Excellence Creme Saç Boyası 7.43 Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Hemen Al


Tarçın bakırının bakımı nasıl olmalı?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 3

Saçlarına boyalı saçlara uygun saç bakım ürünleriyle bakım yapmalısın. Boyalı saçları hedefleyen şampuan ve bakım kremini her banyoda kullanıp, haftada iki kere de bakım maskesiyle saçlarına nem sağlayabilirsin. Ayrıca tarçın bakır saç boyasının parlaklığını yitirmemesi ve her zaman ışıltılı olmasını sağlamak için, bakım yağlarından da yararlanabilirsin. Bakır tarçın saç renginin her daim parlaması için L'Oréal Paris Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı'nı düzenli kullanmanı öneriyoruz. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 4
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Hemen Al


Tarçın bakır saç rengi kimlere yakışır?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 6

Tarçın bakırındaki saçlar için yumuşak dalgalı saç modellerini deneyebilirsin. Saçların uzun veya orta uzunluktaysa, geniş uçlu bir maşayla saçlarını dalgalandırıp, parmakların yardımıyla bukleleri taradığında dalgalı, tarçın bakırı saçlarınla göz kamaştırabilirsin! 

Tarçın bakırına geçiş:

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 7

Tarçın bakırı saç rengine evde kendin bile saçlarını boyayarak ulaşabilirsin! Koyu saçlarda bile etkili olan, L'Oréal Paris Excellence Intense 7.43 Tarçın Bakırı'nın eşsiz 3'lü bakımıyla hem saçlarını koruyup, hem de zengin ve yoğun bir saç rengine kavuşabilirsin. Boya karışımını uygun şekilde hazırladıktan sonra, aplikatör yardımı ile tüm saçına uygulayıp talimatlara uygun sürede beklet. Ardından saçlarını yıkayıp bakım kremini uygula. İşte bu kadar basit!

Tarçın bakır saç modelleri

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 8

Bakır tonlarındaki saçların ile doğal makyaj stilini mutlaka birleştirmelisin. Toprak veya nude tonlardaki makyajın ile bakır saçların çok yakışacaktır. Özel davetlerde ise kırmızı rujun ve bakır saçların ile gözlerin senin üzerinde olacağından emin olabilirsin.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 9

Saçlarını tarçın bakırına boyattıktan sonra, eski saç ürünlerini kullanmayı bırakıp boyalı saçlar için üretilmiş saç bakım ürünlerini kullanmalısın. Saçlarının ilk günkü gibi parlak gözükmesi için saçlarını kurutmamalısın. Bunun için her yıkamada saç kremi ve haftada bir de saç bakım maskesi kullanmalısın.

Editörün tavsiyesi: Her yıkamadan sonra saçlarının uçlarına, saç bakım yağını uygulamanı tavsiye ediyoruz. Çünkü saçlarının uçları kurumaya daha eğilimli bölgelerdir ve ekstra neme ihtiyaç duyarlar.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 10

Tarçın bakırı rengi, özellikle beyaz ve buğday tenlilere en çok yakışan tonlardandır. Oldukça genç ve enerjik görünümü olan bu renk, bu yıl da çok sık tercih ediliyor. Kırmızı halı stilinde de gördüğümüz bakır kızıl saç rengi, pastel renkli kıyafetler ile tamamlandığında ortaya çok fresh bir görünüm çıkıyor.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 11

Bu yılının başka bir trendi ise örgüler! Her yerde gördüğümüz örgüler, kızıl ve bakır tonları ile birleşince daha da çekici görünüyor. Bizim sana önerimiz ise, iki yandan ayrılan örgüler… Bu stil için öncelikle saçlarını ikiye ayır ve lastik toka ile sabitle. Evet, aynı ilkokul günlerimizdeki gibi… Daha sonra topladığın saçlarının içinden ince tutamlar alarak örmeye başla. Bir iki tutam örerek saç stilini yeterince hareketlendireceksin. Saç spreyi ile saçlarını sabitleyerek gün boyu kalıcı ve eğlenceli saç stiline kavuşabilirsin.

Bakırın hangi tonunun sana yakışacağınımerak ediyorsan bu testimizi çözerek öğrenebilirsin.

Paylaş

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Maske
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Maske
( Maske )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Yeni saç rengi trendimiz: ''Ronze'' saç trendi
​Yeni saç rengi trendimiz: ''Ronze'' saç trendi
​Tarçın bakırı ile gençleşmeye hazır mısın?
​Tarçın bakırı ile gençleşmeye hazır mısın?
Zoolander No.2 Galası'na Azra Akın damga vurdu
Zoolander No.2 Galası'na Azra Akın damga vurdu
Bu yaz bakır tonları ile canlanmaya ne dersin?
Bu yaz bakır tonları ile canlanmaya ne dersin?
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj çantanı kışa nasıl hazırlarsın?