28/08/2015
Saç Sırları
360 38

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi

Cansu G.
Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Hem yaz mevsiminde, hem de kış aylarında seni enerjik ve havalı gösterecek bir saç rengi mi arıyorsun? İşte ünlülerin de vazgeçemediği saç rengi tarçın bakırı senin rengin olabilir. Bu yılın favori saç renklerinden biri olan tarçın bakırı, bu yıl altın çağını yaşıyor ve belli ki bu popülerliğini bu yıl da gösterecek. Bakır tarçın saç rengi son zamanların en çok konuşulan saç renklerinden biri oldu. Koyu tarçın bakır saç rengi ve tarçın bakır saç rengi modellerini yakından inceleyerek sana en çok yakışan bakır tarçın rengini bulabilirsin. 

Tarçın bakır saç rengi kimlere yakışır?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi

Tarçın bakırı saçlar bizce en çok açık ten rengine sahip olanlara yakışıyor. Ancak ten rengine uygun, doğru yansımalara sahip bakır tonunu açık ten rengine sahip olmasan da deneyebilirsin. Örneğin esmer ten rengine sahipsen daha sıcak, altın yansımalara sahip bir tarçın bakır tonunu deneyebilirsin. 

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 1

Örneğin esmer ten rengine sahipsen daha sıcak, altın yansımalara sahip bir tarçın bakır tonunu deneyebilirsin. Bakırın hangi tonunun sana yakışacağını merak ediyorsan bu testimizi çözerek öğrenebilirsin. 

Editör önerisi: Açık ten rengine sahip olanlara bakır saç renklerinin her tonu çok yakışıyor. Tarçın bakırı dışında şu sıralar yükselen trendlerden olan sultan bakırı saç rengi ise en beğendiğimiz tonlardan. Eğer sen de bu saç rengine bir şans vermek istersen sana önerimiz Garnier Color Naturals 7.40 Sultan Bakırı saç rengi! İçerdiği besleyici yağlar ile saçı derinlemesine beslediği için pürüzsüzleştiriyor ve saç yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturuyor. Ayrıca boya sonrası, kutunun içerisinden çıkan saç kremi de saçlara bakım yapıyor. Böylece de saçlar göz alıcı parlaklığa kavuşuyor. Sen de bir şans vererek fark yaratabilirsin! :)

Garnier Color Naturals 7.40 Sultan Bakırı saç rengini aşağıda bulabilirsin.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 2
Garnier Color Naturals 7.40+ Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Tarçın bakır saç boyası evde nasıl yapılır?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 4

Tarçın bakırı saç rengine evde kendin saçlarını boyayarak ulaşabilirsin. Saçlarına bakım da yapabilen, evde uygulanabilen saç boyalarıyla hem saçlarını koruyup, hem de zengin ve yoğun bir saç rengine kavuşabilirsin. Boya karışımını uygun şekilde hazırladıktan sonra, aplikatör yardımı ile tüm saçına uygulayıp talimatlara uygun sürede beklet. Ardından saçlarını yıkayıp bakım kremini uygula. İşte evde tarçın bakır saç boyama bu kadar basit!

Tarçın bakırı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 5

Saçlarına boyalı saçlara uygun saç bakım ürünleriyle bakım yapmalısın. Boyalı saçları hedefleyen şampuan ve bakım kremini her banyoda kullanıp, haftada iki kere de bakım maskesiyle saçlarına nem sağlayabilirsin.
Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 6

Ayrıca tarçın bakır saç boyasının parlaklığını yitirmemesi ve her zaman ışıltılı olmasını sağlamak için, bakım yağlarından da yararlanabilirsin.

Tarçın bakır genç gösterir mi?
Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 7

Bu saç renginin en sevdiğimiz özelliği bizi olduğumuzdan daha genç ve canlı göstermesi. Işıltılar saçlarımıza olduğundan daha parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlarken, cansız görünen zayıf saçları bile güzel gösterir.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 8

Peki, bu renk hangisi mi? Bizim favorilerimizden biri olan koyu saçlarda bile etkili, L'Oréal Paris Excellence Intense 7.43 Sultan Bakırı! Özelilikle, eğer açık veya buğday bir ten rengine sahipsen, L'Oréal tarçın bakır rengi sana çok yakışacaktır. Ama eğer mevcut saç rengin koyuysa, mutlaka saç rengini açıp tarçın bakırını uygulamalısın.

Tarçın bakır saç modelleri

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 9

Tarçın bakırındaki saçlar için yumuşak dalgalı saç modellerini deneyebilirsin. Saçların uzun veya orta uzunluktaysa, geniş uçlu bir maşayla saçlarını dalgalandırıp, parmakların yardımıyla bukleleri taradığında dalgalı, tarçın bakırı saçlarınla göz kamaştırabilirsin! 

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 10

Bakır tonlarındaki saçların ile doğal makyaj stilini mutlaka birleştirmelisin. Toprak veya nude tonlardaki makyajın ile bakır saçların çok yakışacaktır. Özel davetlerde ise kırmızı rujun ve bakır saçların ile gözlerin senin üzerinde olacağından emin olabilirsin.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 11

Saçlarını tarçın bakırına boyattıktan sonra, eski saç ürünlerini kullanmayı bırakıp boyalı saçlar için üretilmiş saç bakım ürünlerini kullanmalısın. Saçlarının ilk günkü gibi parlak gözükmesi için saçlarını kurutmamalısın. Bunun için her yıkamada saç kremi ve haftada bir de saç bakım maskesi kullanmalısın.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 12

Editörün tavsiyesi: Her yıkamadan sonra saçlarının uçlarına, saç bakım yağını uygulamanı tavsiye ediyoruz. Çünkü saçlarının uçları kurumaya daha eğilimli bölgelerdir ve ekstra neme ihtiyaç duyarlar.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 13

Tarçın bakırı rengi, özellikle beyaz ve buğday tenlilere en çok yakışan tonlardandır. Oldukça genç ve enerjik görünümü olan bu renk, bu yıl da çok sık tercih ediliyor. Kırmızı halı stilinde de gördüğümüz bakır kızıl saç rengi, pastel renkli kıyafetler ile tamamlandığında ortaya çok fresh bir görünüm çıkıyor.

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 14

Bu yılının başka bir trendi ise örgüler! Her yerde gördüğümüz örgüler, kızıl ve bakır tonları ile birleşince daha da çekici görünüyor. Bizim sana önerimiz ise, iki yandan ayrılan örgüler. Bu stil için öncelikle saçlarını ikiye ayır ve lastik toka ile sabitle. Evet, aynı ilkokul günlerimizdeki gibi… Daha sonra topladığın saçlarının içinden ince tutamlar alarak örmeye başla. Bir iki tutam örerek saç stilini yeterince hareketlendireceksin. Saç spreyi ile saçlarını sabitleyerek gün boyu kalıcı ve eğlenceli saç stiline kavuşabilirsin.

Tarçın bakır ile hangi renk karıştırılır?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 15

Tarçın bakırı saç rengi son dönemde en çok kumral saç rengiyle karıştırılarak kullanılıyor. Çok trend olan bu görünüm için ise genellikle açık kumral saç rengi tercih ediliyor. Bizim önerimiz ise bu renkleri birbirleriyle karıştırmadan uygulanması yönünde. Aksi takdirde ortaya istenilen sonuçlar çıkmayabilir. Bunun yerine kumral saç rengi üzerine bakır uygulaması yapılması daha uygundur.

Tarçın bakırı saç rengi akar mı?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 16

Diğer kızıl saç boyaları gibi tarçın bakırı saç boyası da havuz kloru, deniz tuzundan zarar görebilir ve akma yaşanabilir. Ancak bu durumun önüne geçmek için düzenli olarak renk koruyucu bakım yapmalı ve kaliteli bir tarçın bakır saç boyası kullanmalısın.

Tarçın bakırı saç rengi hangi göz rengine yakışır?

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi - 17

Bilindiği üzere bakır saç renkleri renkli gözlülere, özellikle de yeşil gözlülere oldukça yakışan saç renkleridir. Tarçın bakırı saç rengi de renkli gözlülere oldukça yakışıyor.

Paylaş

Koyu Saçlarda Bile Etkili Tarçın Bakır Saç Rengi
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals 7.40+ Sultan Bakırı
Garnier Color Naturals 7.40+ Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Yeni saç rengi trendimiz: ''Ronze'' saç trendi
​Yeni saç rengi trendimiz: ''Ronze'' saç trendi
​Tarçın bakırı ile gençleşmeye hazır mısın?
​Tarçın bakırı ile gençleşmeye hazır mısın?
Zoolander No.2 Galası'na Azra Akın damga vurdu
Zoolander No.2 Galası'na Azra Akın damga vurdu
Bu yaz bakır tonları ile canlanmaya ne dersin?
Bu yaz bakır tonları ile canlanmaya ne dersin?
Tümünü Gör
Trend Alarmı: Z Kuşağı Saç Modelleri
Trend Alarmı: Z Kuşağı Saç Modelleri
Karamel Ombre Modelleri
Karamel Ombre Modelleri
Perde Kahkül Modelleri
Perde Kahkül Modelleri
Centella Asiatica Saç Bakımında Ne İşe Yarar?
Centella Asiatica Saç Bakımında Ne İşe Yarar?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vücut Makyajı İçin Gereken Tüm Ürünleri Seçtik!