Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kullanınca favorin olacak saç bakım ürünü: Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem nedir?

Bu ürün, saç bakım rutininin vazgeçilmezi olacak!

Şu aralar saçlarımız bakıma birazcık daha fazla ihtiyaç duyuyor. Kış boyunca banyoda çok sıcak sularla saçlarımızı yıkıyoruz ve tabii ki saçlarımızı kurutmadan da olmuyor. Ama saçlarımız da daha fazla neme, beslenmeye ihtiyaç duyuyor… O zaman saçlarına hak ettiği bakımı sunman gerekir değil mi? Saçlarının ihtiyacı olan her şeyi tek bir üründe bulabilmek süper olmaz mıydı? İşte biz bu ürünü bulduk ve eminiz ki kullanınca senin de favorin olacak!

Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem nedir?

Ünlü vloggerlar Aşkım İrem Aktulga ve Aslı Özdel'in de kullanıp, sonuçlarından çok memnun kaldığı bu mucizevi saç bakım ürünü, L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem! Peki, nedir bu yağ krem? 6 değerli çiçeğin yağlarını içeren yağ krem, durulama gerektirmeyen bir bakım kremi. Kuru, mat, sert saçların varsa yağ kremi kullanıyorsun ve yumuşak, parlak, kabarmadan mükemmel şekil alan saçlara kavuşuyorsun!

Yağ kremi banyodan çıktıktan sonra ıslak saçlarını daha kolay taramak, fön makinesi ile saçını kurutmadan önce saçlarını 230 dereceye ısıya karşı koruyup günlük olarak kullandığında saçlarını canlandırmak, saçlarını şekillendirdikten sonra elektriklenmeden kusursuz şekil almasını sağlamak için kullanabilirsin. Yani tüm istediğimiz özellikler bir arada!

Besleyici yağ krem ile kuru saçlarıma nasıl bakım yapabilirim?

Normal ve kuru saçlara özel 2 farklı çeşidi olduğu için Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem'in kuru saçlar için olan çeşidini kullanarak kuru saçlarını yoğun olarak besleyebilirsin. Hatta yoğun bir bakım sağlamak için tüm saçına uygulayıp bakım maskesi olarak da kullanabilirsin!

Peki, saçlarım yağlanıp ağırlaşır mı?

Saçlarını ağırlaştıracak mı, yağlandıracak mı diye çekincelerin olabilir. Ama yağ krem hafif bir formüle sahip olduğu için saçlarını ağırlaştırmadan, yağlandırmadan besler. Kullanınca sen de saçlarında harika bir his bıraktığını anlayacaksın!

Saçlarımdaki elektriklenme ve kabarmayı önler mi?

Banyodan çıkıp saçlarını kuruttun ve saçların aslan yelesi gibi kabardı mı? Ya da saçlarını güzelce şekillendirmişken yağmur yağdı, okula/işe gidene kadar saçların elektriklendi mi? Hiç endişelenmene gerek yok! Durulanmaya gerek olmadığı için yağ kremi istediğin yerde, istediğin zaman saçlarının uç ve boy kısımlarına uygulayabilir, saçlarının kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. İşte bu kadar!


Photo credit: istockphoto.com, giphy.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Canlandırmak istediğimiz kuru ve yıpranmış saçların bakımında hangi ürünler kullanılmalı?
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Efsanevi Coachella Festivali'nin Favori Görünümlerini Seninle Paylaşıyoruz!