Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Küllü kahve saç rengi hakkında her şey!

Gri yansımalı, küllü kahve saç rengine bir şans vermeye ne dersin?

Küllü yansımaları olan saç renkleri, önümüzdeki sezon da hâkimiyetini sürdürüyor. Son zamanlarda sosyal medyada da sık gördüğümüz bu harika saç rengi, saçlarında farklılık arayanlar için ideal! Özellikle, gri yansımalara sahip, küllü kahve saç rengine bir şans vererek görünümüne farklı bir hava katabilirsin. Şimdi, küllü kahve saç rengine biraz daha yakından bakmaya ne dersin?

Hangi ten rengine uygun?

Eğer buğday veya esmer ten rengine sahipsen, küllü kahve saç renginin her tonu senin için ideal! Beyaz tenliysen de, biraz daha sıcak alt tonu olan küllü kahve rengini tercih edebilirsin. Tüm saçını boyamak istemiyorsan, saçlarının sadece uç kısımlarına veya birkaç tutama küllü kahve uygulayarak saçlarına boyut kazandırabilirsin.

Hangi saç modellerini tercih etmeli?

Küllü kahve saç rengi, seni girdiğin her ortamda herkesten bir adım öne çıkartabilecek, oldukça dikkat çekici bir renk. Ancak, özellikle dalgalı ve düz saç stilleriyle harika bir uyum yaratır.

Düz, küllü kahve saçlar

Küllü kahve saçlarının parlaklığını ortaya çıkaracak saç stillerinden düz stil, bu saç renginin en çok yakıştığı saç modellerinden. Sen de, küllü kahve saçlarının düz bir görünümde olması için: Nemli saçlarına ısı koruyucu saç spreyi uyguladıktan sonra tüm saçını kurut. Ardından düzleştirici yardımıyla saçlarını düz bir görünüme kavuştur. Son olarak da bakım yağı ile elektriklenmesini önleyip, ışıl ışıl saçlara sahip ol. İşte bu kadar!

Dalgalı, küllü kahve saçlar

Natürel görünümlü dalgalı saç stiliyle, küllü kahve saçlarındaki ışıltıların dikkat çekmesini sağlayabilirsin. Bu görünümü elde etmek için: Saçlarının uç ve boylarına şekillendirici köpük uygulayıp fön makinesi ile kuruttuktan sonra geniş uçlu bir maşa yardımıyla saçlarının sadece boy kısımlarını şekillendir. Son dokunuşta da sabitleyici saç spreyi uygulayarak görünümü sonlandır.

Photo credit: Pixel Formula

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vitamino Color  şampuan
Vitamino Color şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
( Çok Amaçlı Bakım Spreyi )
Keşfet
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Color Glow Oil - Renk Parlaklığı Yağı
Color Glow Oil - Renk Parlaklığı Yağı
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Ezgi Fındık ile Yeşilçam Makyajı Nasıl Yapılır?