Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Küllü ve koyu sarı saçları şekillendirmenin 5 yolu

Bu saç rengine özel seçtiğimiz saç stillerine bir göz atıp, ilham almaya ne dersin?

Koyu veya küllü sarı tonları yaz, sonbahar, kış, ilkbahar mevsimine, yani kısacası tüm mevsimlere uygun! Bir sürü alt tonlarıyla, saçlarını sarıya boyamak isteyen ama çok da fazla açık bir renk olmasını istemeyenler için ideal bir ton.

Eğer saç rengini değiştirmek istiyorsan, küllü sarı veya koyu sarı tonları tam da aradığın renkler olabilir! Tabii ki saçlarını boyadıktan sonra da bu renkle uyum sağlayabilecek saç modelleri denemen lazım. Aşağıda bu saç renklerine özel seçtiğimiz saç stillerine bir göz atıp, ilham almaya ne dersin?

1.Yan örgü

Saç köklerine doğru hacim veren saç spreyi sıkıp, saç derine parmak uçlarınla masaj yaparak hacim oluşmasını sağla. Ardından saçlarını ayırıp, üst kısımlarına krepe yap ve biraz daha saç spreyi uygula. Sadece saç boylarından başlayarak saçlarını klasik örgü şeklinde örüp lastik tokayla sabitle.

2.Burgulu yan atkuyruğu

Bu saç modeli için yapman gerekenler: Yandan bir saç çizgisi oluşturup ayırdığın kısmı başının arkasına kadar içe doğru kıvır ve tel tokalarla tuttur. Omzunun üstünde tüm saçını toplayıp, yandan ve düşük bir atkuyruğu oluştur. Bolca sabitleyici saç spreyi uygulayarak da son dokunuşu yap.

3.Dağınık topuz

Şekillendirici köpüğü saçlarına uygulayıp, saçlarını parmaklarınla çevirerek kurut. Kurutma işleminden sonra, hafifçe saçlarını tara. Bütün saçını ensenin üstünde toplayıp, kıvır ve tel tokalarla tuttur. Dağınık ve özensiz gibi görünmesi için lastik toka ve klipsler yerine bolca tel toka kullanmanı öneririz. Tabii ki sabitleyici saç spreyini uygulamayı da unutma!

4.İlüzyon modeli

''Sahte bir kısa saç'' istersen bu model tam sana göre. Saçlarına şekillendirici köpük uyguladıktan sonra, yüksek bir atkuyruğu oluşturup, saç boylarını öne doğru uzat ve hafif bombeli şekilde tel tokayla sabitle. Saç uçlarına hafifçe krepe yaparak daha kabarık bir görünüm sağlayabilirsin.

5.Jennifer Lopez'in atkuyruğu

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Jennifer Lopez, koyu sarı saçlarını nasıl ortaya çıkarması gerektiğini çok iyi biliyor! Tüm saçını geriye doğru, fırça yardımıyla tarayarak yüksek bir atkuyruğu oluştur.

Hangi saç modeli senin favorin?

Photo Credit: gettyimages.com, istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 7.1 Kumral Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 7.1 Kumral Küllü
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Koyu sarı saç renkleri: Kimlere yakışır?
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Ruj Rehberi: En Sevilen L'Oréal Paris Rujları