Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kumrallar için kısa saç modelleri

Kumral saç rengine sahipsen ve saçlarını kısa kestirmek istiyorsan bu saç modelleri tam sana göre!

Kısa saçlarını her gün farklı modellerle şekillendirmek istiyorsan doğru yerdesin. Kısa kumral saçların için pratik ve şık saç modelleriyle karşındayız. Kısa saçlara sahip olanlar genellikle saçlarını nasıl şekillendireceklerini bilmediklerini ve saçlarının şekil almadığından şikayetçi olurlar. Şimdi bütün şikayetlerini geride bırakıp yeni saç modelleriyle arkadaşlarını etkileme zamanı!

Kumral kısa saç modelleri

Kim Kardashian'ın meşhur ettiği boxer örgüler, kısa saçlara da çok yakışıyor. Saçlarını örmeye başlamadan önce saç spreyi uygulamanı tavsiye ediyoruz. Böylece saçlarının aralarından kısa saçlar çıkmayacaktır. Saçlarının tamamını ördükten sonra tel tokayla saçlarını sabitlemeyi unutma.

Kim doğal dalgaları sevmez ki? Kısa saçlarını doğal ve salaş dalgalarla şekillendirebilirsin. Bu görünüm için öncelikle saçlarına ısı koruyucu spreyini sık. Daha sonra saçlarını dipten yukarı doğru saç maşasıyla sar ve 10 saniye kadar bekle sonra aç. Saçlarını dibe kadar değil sadece kulak hizasına kadar sarmanı öneriyoruz. Saçlarının tamamını dalgalandırdıktan sonra tarayarak daha doğal bir görünüm yakalayabilirsin.

2016 yılında örgülü saç modelleri çok popüler oldu. Sen de saçlarını örmek istiyor ama kısalığından dolayı bir türlü beceremiyorsan bu saç modelini deneyebilirsin. Saçlarının önlerinden aldığın iki orta kalınlıkta tutamı geriye doğru ör. Örgünü bittiği yere tel toka ile sabitle. Daha doğal ve salaş bir görünüm için örgülerini parmaklarınla gevşetebilirsin.

Taç örgü stilini kısa kumral saçlarına da yapabilirsin. Bunun için saçlarını ortadan veya yandan ikiye ayır, sonra saçlarını ayırdığın çizgiden kulağına doğru ince bir saç tutamı al ve örmeye başla. Saçlarını örerken saçlarının arasından tutamlar ekleyerek örgünü zenginleştirebilirsin.

Saçlarını açık kullanmak istiyorsan saç köpüğü senin en yakın arkadaşın olacaktır. Saç köpüğünü önce avucuna sık, daha sonra aşağıdan yukarı doğru saçlarına uygula. Buklelerini belirginleştirerek saç köpüğünü iyice saçlarına yedir. Bu saç modeliyle çok cool görüneceğine eminiz.

Photo credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 6.34 Altın Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 6.34 Altın Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
Kısa saçlara en çok yakışan saç renkleri
Kısa saçlar için saç modelleri
Irina Shayk Bob Saç Kesiminin Etkisi Altında!
Tümünü Gör
Asi, kabarık, kıvırcık saçlar için "bukle dostu" saç bakım ürünleri
Makyaj tercihlerine göre saç renginin nasıl olması gerektiğini açıklıyoruz!
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
​Kabarık, elektriklenen ve şekil almayan saçlar hangi saç kesimlerini kullanmalı?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Cezbedici Makyajın Tüm Sırlarını Açıklıyoruz!