Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kumralları hemen ayna karşısına alacak pratik saç modelleri

Artık bu saç modelleri sayesinde arkadaşlarını bekletmeyeceksin.

Kumral saçlarını şekillendirmek çok zevkli olsa gerek! Kumral saçlarını farklı farklı şekillendirmek istiyorsan sacsirlari.com imdanına yetişiyor. Bu saç modellerini gördükten sonra hemen ayna karşısına geçip bu modelleri denemek isteyeceksin. Merak etme, hepsi çok pratik ve zaman almayan saç modelleri! Artık bu saç modelleri sayesinde arkadaşlarını bekletmeyeceksin.

Kumrallara özel pratik saç modelleri

Dalgalı saçlarını yarım toplayarak hem yüzüne saçlarının gelmesini engelleyebilir, hem de arkadan çok cool bir saç modeline sahip olabilirsin. Bu saç modeli için saçlarının önünden iki kalın tutam al ve arkada dağınık bir topuz yap. Bu salaş topuzunu biraz bozarak daha da doğal görünmesini sağlamalısın.


Örgü konusunda kendine güveniyorsan bu saç modelini kolaylıla yapabilirsin. Eğer sadece klasik örgüyü biliyorsan, merak etme bu saç modelini normal örgüyle de yapabilirsin. Saçlarının önünden iki tutam al ve arkaya doğru örerek getir. Arkada örgülerini birleştir ve örgünün ucunu gizle. Saç spreyi sıkarak saç modelini sabitleyebilirsin.

Örgülü topuz modelinin çok zor göründüğüne bakma, bir kere yaptıktan sonra çok pratik olduğunu anlayacaksın. Saçlarını baş aşağı eğ ve ense kısmından başlayarak ortaya doğru balıksırtı ör. Daha sonra başının ortasına gelince saçlarını atkuyruğu yap ve bu tutamı burarak topuz modelini ver. İşte bu kadar.

Acele çıkan bir davete veya toplantıya giderken bu saç modelini kolaylıkla yapabilirsin. Saçlarını ensede atkuyruğu yap. Atkuyruğunu saç lastiğinin gerisinden birkaç kere geçirerek saçlarının burgulu görünmesini sağla. Daha sonra atkuyruğunu tekrar lastiğinin arkasından geçir ve tel tokayla saçlarını gizle. Son olarak parmaklarınla topuzunu genişlet ve doğal bir görünüm ver.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kolayca uygulayabileceğin değişik saç modelleri
19 Mayıs özel: Okul törenleri için gençlere göre ve kolay saç modelleri
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi