Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!

Önerimizi hemen öğrenmeye var mısın?

Çeşitli dış etkenlerden dolayı saçlarımız kuruyor, yıpranıyor ya da boyalı saçlarımız zamanla parlaklığını kaybedebiliyor... Yani hayaller mükemmel görünen, ipek gibi yumuşacık şampuanlar olsa da gerçekler ne yazık ki sert, mat, kuru saçlar oluyor! Sen de bu saç sorunlarını yaşıyorsan süper bir önerimiz var. Hemen öğrenmeye var mısın?

Neden saçların bir türlü düzelmiyor?

Saçların yıpranabiliyor, kuruyabiliyor ya da boyalıysa ilk boyandığı zamanlar gibi görünmüyor… Peki, bunun nedeninin biraz da şu anda kullanmakta olduğun şampuanın olduğunu söylesek ne derdin? “Nasıl yani?” dediğini duyar gibiyiz :)

Kullandığımız şampuanlardaki köpük, bakıma ihtiyacı olan yıpranmış, kuru ve boyalı saçların daha da hasar almasında neden olabiliyor. Şampuanın köpürmesi belki sana iyi bir şey gibi geliyor, hatta temizlik hissi veriyor olabilir ama saçlarında hasar varsa köpük nedeniyle durum daha kötüye gidebiliyor. Köpük, saçın aşınmasına neden olabildiği için saçtaki sert ve kuru görünümün de en önemli nedenlerinden biri.

Hatta saçının köpürmesi için banyoda yaptığın köpürtme hareketleri bile saçının aşınmasına neden olabiliyor.

Süper önerimiz: Köpüksüz şampuan

Önerimize gelecek olursak; saçı yıkamak ve bakım yapmak için illa ki köpük gerekmiyor! Saçların özel bir bakıma ihtiyaç duyuyorsa o zaman bizce köpürmeyen şampuanlara yönelmelisin. Elseve’in yepyeni şampuanı 3’ü 1 Arada Krem Şampuan saçın çok kuru ve yıpranmışsa ya da boyalıysa tam sana göre diyebiliriz!

Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan, saçı köpürmeden, nazikçe temizliyor, kolay tarama sağlıyor ve derinlemesine besliyor. Aynı zamanda banyoda da bol bol vakit kazandırıyor çünkü adı üstünde 3’ü 1 arada :) Yani şampuan, saç kremi ve yoğun besleyicilik bir arada olduğu için saç kremi, maske gibi saç bakım ürünleri kullanmaya ihtiyacın olmuyor.  

Eğer saçların kuru ve sertse, elektriklenmesinden dolayı da bir türlü şekil veremiyorsan Elseve 6 Mucizevi Yağ 3’ü 1 Arada Krem Şampuan’ı, saçların boyalıysa, boyadan dolayı yıprandıysa ve renginin parlaklığını kaybettiyse Elseve Color-Vive 3’ü 1 Arada Krem Şampuan’ı, saçların yıpranmış ve cansızsa da Elseve Komple Onarıcı 5 3’ü 1 Arada Krem Şampuan’ı kullanmanı öneririz.

Köpüksüz şampuanı kullanırken dikkat etmen gerekenler:

Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan’ı kullanırken eline 10-15 pompa şampuan alıp dipten uca uygula. Ardından saçlarına 1 dakika boyunca nazikçe masaj yap. Burada en önemli adım  saça masaj yapmak, bu nedenle masaj yaparak uygulamayı sakın unutma! Son olarak da bol suyla durula. İşte bu kadar; tek bir şampuanla tüm saç bakımını yaptın bile :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Canlandırmak istediğimiz kuru ve yıpranmış saçların bakımında hangi ürünler kullanılmalı?
Saç Sırları.com Hindistan Cevizi ve Değerli Yağlar Maskesi'ni denedi!
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?