Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kusursuz, dümdüz saçların dönüşü: Düz saç trendi

Kusursuz düzlükte saçlar 2017'ye damga vuruyor!

Düz saçlar geri döndü! 2000'li yılların başında popüler olan dümdüz saçlar, yeni sezonla birlikte hayatımıza tekrar girdi. Kusursuz görünen bu saç trendini biz çok seviyoruz! Sen de sağlıklı, parlak ve canlı görünen saçlarını düz kullanarak bütün ilgiyi saçlarında toplayabilirsin. Şimdi düz saç trendine yakından bakıyoruz!

Düz saç modası

Düz saçlılar bu sezon çok şanslı. Eğer saçların düz değilse, ısı yardımıyla kolaylıkla düzleştirebilirsin. Fakat saçlarını düzleştirmeden önce ısı koruyucu bir sprey veya durulanmayan krem uygulamayı unutmamalısın. Yoksa saçların ısıdan dolayı zarar görebilir.

Düz saçlar sadece uzun saçlılara yakışıyor diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Bob ve uzun bob saç modellerine de çok yakışan düz saçlar, bu sezonun favorisi olacak gibi görünüyor. Sen de saç boyun ne olursa olsun bu sezon düzleştiricilerle yakın arkadaş olmalısın.

Saçlarını düzleştirdikten sonra canlı ve parlak bir görünüm arıyorsan saç bakım yağlarını denemelisin. Saç boylarına ve uçlarına süreceğin saç bakım yağı, saçlarının hem daha parlak görünmesini sağlıyor hem de elektriklenmesini azaltıyor.

Saçlarını düzleştirdikten sonra gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan saç spreylerinden yardım almalısın. Saçlarının tamamına sıkacağın saç spreyi, saçlarının gün boyu dümdüz kalmasına yardımcı olacaktır. Düz saçlarını hem gece hem de gündüz stilinde rahatlıkla kullanabilirsin.

Defilelerde, sosyal medyada ve sokak stilinde oldukça popüler olan düz saçları denememek için ne duruyorsun? Hemen fön makinesini kap ve saçlarını düzleştirmeye başla. Saç rengini ve kesimini ortaya çıkaracak bu model sayesinde bütün gözler sana çevrilecektir.


Fakat şunu söylemekte fayda var; düz saçlar hata gösterebilir. Bu nedenle saçlarının uçlarında kırıklar varsa öncelikle kuaförün yolunu tutmanı öneriyoruz. Sağlıklı ve canlı saçlar için saçlarındaki kırıkları azaltmalı daha sonra dümdüz saçlarınla göz kamaştırmaya başlamalısın.


Kusursuz düz saçlara bir süreliğine sahip olmak için brezilya fönü yapabilirsin. Brezilya fönü hakkında detaylı bilgi almak için bu içeriğimizi okuyabilirsin.Photo Credit: iStock

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve  6 Mucizevi Yağ 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Kérastase Elixir Ultime çift fazlı bakım yağı
Kérastase Elixir Ultime çift fazlı bakım yağı
( Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Farklı bir saç kesim trendi: Mantar kesim saçlar!
​Gözlerimizi bu saçlardan alamıyoruz!: Uzun düz saç modelleri
​Düz ve yağlı saçların için çözüm bulundu!
​Kısa ve düz saçların varsa bu saç modelleri tam sana göre!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Coachella Makyajlarını İnceliyoruz: Festival Makyajını Kendin Yap!