Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

L’Oréal Colorista Ombré Nedir? Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Colorista Ombre hakkında her şeyi öğrenmeye ne dersin?

Ombre saç trendi hız kesmeden devam ediyor! Bize de bu trendi sürdürmek düşüyor! :) Ombre görünümünü en kolay şekilde L’Oréal Colorista Ombre seti ile elde edebiliyoruz. Şimdi Colorista Effects Ombre hakkında hazırladığımız rehberimizi aşağıda bulabilirsin!

L'Oréal Paris Colorista Effects Ombre Nedir?

L'Oréal Paris Colorista Effects Ombre Nedir

Saçların uç kısımlarına doğru kademeli olarak açılan ombré modelleri hala trend listelerinde üst sıralarda! Ombre Colorista ile de yapılır! Colorista Effects Ombre ise bu görünüme çabucak ulaşmanı sağlıyor! Colorista Effects Ombre'nin özel fırçası yardımıyla açık tonda renk geçişi sağlayabilirsin. Bu kademeli açılmış saç görünümü saçlarına daha aydınlık bir hava verecektir.

L'Oréal Paris Colorista Effects Ombre

Hatta saçlarına Colorista ombre yaptıktan, saçlarının uç kısımlarını açtıktan sonra saçının uç kısımlarını Colorista Washout ile renklendirebilirsin. Yani L’Oréal Colorista Ombre renkleri saçlarına taşımak için de ideal! Görünümüne renk katmak gerçekten de süper havalı olacak! :)

L'Oréal Paris Colorista Effects Ombre'yi aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Effects Ombré
L'Oréal Paris Colorista Effects Ombré
( Saç Boyası )
Hemen Al

Colorista Effects Ombre Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Colorista Ombre kullananlardan olarak, L'Oréal Colorista Ombre nasıl yapılır sana hemen anlatmak isteriz.

İlk adım: Saçlarını ortadan ayırıp, ince dişli bir tarak veya fırçayla hafif hareketlerle tara. Colorista Ombre boyanın paketinden çıkan eldivenlerini takıp, boya karışımını hazırlayıp ombre tarağına boyayı uygula.

Colorista Effects Ombre Nasıl Kullanılır

İkinci adım: Bu kullanışlı Colorista ombre fırçasıyla oluşturmak istediğin yumuşak renk geçişlerini kolaylıkla kontrol edebilirsin. Bu nedenle ombre uygulamasından çekinmene gerek yok çünkü kontrol sende! Fırçaya döktüğün boyayı saçlarının arkasından başlayarak yavaş yavaş önlere doğru tarayarak saçların uygula. Kulak veya çene hizasından başlamanı öneririz.

Colorista Effects Ombre

Üçüncü adım: Ombreyi saçlarına yukarıdan aşağıya doğru tarama hareketleriyle uygula ve en az 30 dakika bekle. Ortaya çıkacak sonuç taban saç rengine ve boyanın saçta kalma süresine bağlıdır.

Dördüncü adım: Boyanın paketinde yazan süreyi geçmemeye özen göstermelisin. Saçlarında en iyi etkiyi yakalamak için boyama işlemi sonrası kullanımı için kutudan çıkan özel şampuanla saçlarını yıkamayı da sakın unutma!

L’Oréal Colorista Ombre seti kullananlar ne kadar kolay olduğunu belirtiyorlar. Sence de kolaymış değil mi? :)

L’Oréal Colorista Ombré Hangi Saç Renklerine Uygulanabilir?

L’Oréal Colorista Ombré Hangi Saç Renklerine Uygulanabilir

L’Oréal Colorista Ombré, koyu sarı, açık kumral saçlara uygulanabiliyor. Saç uçlarında ışıltılı renk geçişleri sağlıyor, saç renginin açılmasını sağlıyor. Ancak bu renk açma daha koyu saç renkleri için yeterli olmayabilir. O nedenle koyu saç renklerinin Colorista Bleach gibi daha yüksek açma derecesine sahip ürünleri kullanmalarını öneririz.

L’Oréal Colorista Ombre renkleri

Colorista Effects Ombre’nin tek bir rengi bulunuyor. Ancak uyguladıktan sonra Colorista Washout ile beraber bir sürü farklı renk de elde edebilirsin.

Pembe ombre

Pembe ombre

Bu şeker mi şeker görünümle sen de görünümüne inanılmaz tatlı bir hava verebilirsin! :)

Mavi ombre

Mavi ombre

Mavi ombre hem cool, hem de farklı duruşuyla seni herkesten farkılaştıracak! 

Turkuaz ombre

Turkuaz ombre

Saç renginde turkuazdan ilham almaya ne dersin? Turkuaz saçlar yeni mevsime hazırlanırken bizce hiç fena olmaz! 

Mor saçlar

Mor saçlar

Mor saç rengi son dönemde bizim de favorilerimizden! Mor ombre ile hem gizemli, hem de cool bir görünüm elde edebilirsin.

Son olarak L'Oréal Colorista Ombre yorumlarımızı merak ediyorsan hemen açıklamak isteriz. Colorista Ombre, tam da ihtiyacımız olan, evde de kolayca ombre yapmamızı sağlayan bir boya kiti. Ayrıca renkli ombre yapabilmemizi bile sağlayabiliyor. E daha ne olsun! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Effects Ombré
L'Oréal Paris Colorista Effects Ombré
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil ombre modelleri
​Ombre saç rengini korumanın 5 yolu
​Renkli ombré trendi: 2017'nin en canlı trendini denemek ister misin?
Saç rengin artık yeni makyajın!
Tümünü Gör
Balyaj Yaptırmadan Önce Bilmen Gerekenler!
Tarzına Uygun Kirli Sakal Modelleri
Bu testle saçlarının ne kadar sürede uzayacağını açıklıyoruz!
İlayda Akdoğan'dan uzun saç ve saç uzatma hakkında öneriler!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Face Awards 2019: 10.000 TL Ödül ve Los Angeles Seyahati İçin Yapman Gerekenler!