Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

L’Oréal Paris Colorista Effects ile saç rengini açmak, Ombre & Balyaj yapmak çok kolay!

Artık bu renklendirme işlemlerini yapmak çok pratik!

Saç rengini açmanın, röfle ve ombré yapmanın artık çok kolay olacağını sana söylesek ne derdin? Saç trendi listelerinin daima en üst sıralarında gördüğümüz bu trendleri kolayca uygulayabileceksin! Düşünsene, ne zamandır denemek istediğin saç renkleri trendlerinden renkli saç trendini, saç rengini kendin açarak deneyebileceksin! “Peki, bu nasıl olacak?" diye sorduğunu duyar gibiyiz. L'Oréal Paris Colorista Effects ile!

L'Oréal Paris Colorista Effects

L'Oréal Paris'in yepyeni, rengârenk saç renkleri serisi Colorista ile hayatımıza ve tabii ki saçlarımıza renk geliyor! Colorista Effects ise Balayage, Ombre ve Bleach seçenekleriyle saçlarımıza bu uygulamaları kolayca yapabilmemizi sağlıyor. 

Colorista Effects seçenekleri:

1. Colorista Effects Balayage

Özel tasarım fırçaya sahip olan Balayage ile saçlarına doğal geçişli, ışıltılı röfleler yaratabilirsin. Yalnızca açık tonda ışıltılar değil, pastel renkli geçişler de elde edebiliyorsun. Nasıl mı? Eğer saçların kahve tonlardaysa önce Colorista Effects Balayage ile saçlarının belirli tutamlarının rengini açıyorsun. Ardından, açtığın tutamlara Colorista Washout'un harika saç renkleriyle, saçlarına makyaj yapabilirsin! Artık makyaj saçlarında! :)

L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage tonunu aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
( Saç Boyası )
Hemen Al

2. Colorista Effects Ombré

Yoksa sen ombré trendinin sona erdiğini mi düşünüyordun? Bu güzel saç trendinin hiçbir yere gittiği yok; hala çok popüler, hala çok moda! Saçların uç kısımlarına doğru kademeli olarak açılan ombré saçları artık kolayca yapabileceksin. Ombre'nin özel fırçası yardımıyla açık tonda renk geçişi sağlayabilirsin.

Peki ya“Colombré" trendini duymuş muydun? Eğer saçların koyu kahve veya siyah tonlardaysa, Colorista Effects Ombré ile renkli ombré trendini deneyebilirsin! Saç uçlarını Ombré ile aç ve ardından Colorista Washout'un tonlarını ombré üzerine uygula. Eminiz ki süper görünecek!

Ombre saçlara sezon trendlerinden Rose Gold tonu da çok yakışıyor! Sen de bu görünümü elde etmek istersen Colorista Spray Rose Gold tonuna bir şans verebilirsin. İlk şampuanlamada saçtan çıkan bu sprey saç boyası ile çarpıcı bir görünüme ulaşmak garanti!

3. Colorista Effects Bleach


Tüm saç rengini açan Colorista Effects Bleach, kolay uygulaması ile bizi kendine hayran bıraktı! Artık platin sarı saç trendini ve pastel saç renklerini, kahve tonlarındaki saç renklerinde de deneyebiliriz! Amonyaksız ve yağ özlü yapısı ise cabası!

L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
( Saç Boyası )
Hemen Al

Diyelim ki koyu renkli saçların var ve pastel tonlarını saçının tamamında görmek istiyorsun. Yapman gereken, önce Colorista Effects Bleach ile saç rengini açmak sonrasında da Colorista Washout'un pastel tonlarından dilediğin rengi saçına uygulamak. İşte bu kadar kolay! Eğer Colorista Washout'un yeşil ve mavi renklerini denemeye karar verdiysen, saç yapısına göre bu renklerin saçta kalma süresinin diğer renklerden biraz daha uzun olduğunu söylemeliyiz. Ancak hemencecik başka Colorista Washout rengini denemek istersen Colorista Remover'ı kullanabilirsin. Yeşil ve mavi tonlarının saçtaki etkisini azaltan Colorista Remover, renkli saçları sevenler için tam bir kurtarıcı! :)

Peki sen hangisini uygulamak isterdin? 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Effects Ombré
L'Oréal Paris Colorista Effects Ombré
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil balyaj: Lowlight nedir?
Bu saç trendlerini ilk defa duyacağına eminiz: “Tiger Eye” ve “Dip Gölgeleme” trendi
Siyah saça uygun balyaj renkleri
​2017 İlkbahar/Yaz saç trendlerini keşfet: Bakır Foilyage & Nude Bej
Tümünü Gör
Asi, kabarık, kıvırcık saçlar için "bukle dostu" saç bakım ürünleri
Makyaj tercihlerine göre saç renginin nasıl olması gerektiğini açıklıyoruz!
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
​Kabarık, elektriklenen ve şekil almayan saçlar hangi saç kesimlerini kullanmalı?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj Şehirde: Cansu Akın’ın New York Moda Haftası Makyaj Çantası