Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

L'Oréal Paris ​Colorista Paint ile en trend kalıcı renkler!

Trendy ve farklı renkleri saçlarında kalıcı olarak görmeye ne dersin?

Saçlarında en trend ve biraz da alışılmışın dışında saç renkleri, kalıcı olsun ister misin? Peki, yaratıcılığını saçlarına yansıtmak ister misin? Eğer cevabın kocaman bir “evet" ise bu haberimize bayılacaksın!

Mesela normal siyah bir saç rengi yerine, mavi ya da mor yansımaları olan farklı bir siyah rengi kulağa inanılmaz havalı gelmiyor mu? İşte, artık istediğin trend ve farklı saç renkleri saçlarına kalıcı şekilde uygulayabileceksin; L'Oréal Paris Colorista Paint ile.

Colorista Paint!

Bu senenin en trend saç renklerini biliyor musun? İşte bu saç renklerinde 2017 trendlerinin hepsi Colorista Paint ile capcanlı bir ruha bürünüyor! #Violet, #Mulberry, #Blueblack, #Ronze, #Copperblonde ve #Cherryred saç renklerinin hepsi de çok farklı ve kalıcı.

İstediğin görünümü yaratmak senin elinde!

Bu çarpıcı  saç renklerini denemek için istediğin görünümü yaratmak tamamen senin elinde! Sana düşen en beğendiğin rengi seçip saçını bu süper saç renklerine boyamak.

Bu farklı saç renklerini uygulamak da klasik boya uygulamalarından farklı; istediğin gibi uygulayabilirsin hem de çok pratik şekilde! Colorista Paint'in özel tasarım fırçası sayesinde istersen saçlarının uçlarına, ombre şeklinde uygulayabilir ve kendi saç renginle seçtiğin ton arasında havalı bir geçiş yaratabilirsin. İstersen, "undone" denilen ve diplere uygulamadan elde edilen görünüme ulaşabilirsin. Hatta yaratıcılığını konuşturarak başka görünümler de elde edebilirsin; bu tamamen senin yaratıcılığına kalmış!

İstersen de saçının tamamına uygulayıp görünümümle fark yaratabilirsin!

Hangi rengi, kimler uygulamalı?

Colorista Paint'in Blueblack, Cherryred ve Mulberry saç renkleri, kahve tonlarda saçlara; Copperblonde tonu sarıdan kahve tonlarına kadar saçlara; Ronze ve Violet saç renkleri ise koyu sarıdan kahve tonlarına kadar olan saçlara uyum sağlıyor!

Colorista Paint'in kalıcı, bir o kadar da havalı ve modern bu saç renkleri ve modellerini denemek için sen de bizim gibi çok heyecanlanıyorsun değil mi? O zaman hemen şimdi, Colorista Paint'in yaratıcı dünyasına girmeye ne dersin?

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Makyaj şimdi saçlarında: İstediğin gibi renklerle oyna!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Sebile Ölmez ile yepyeni Rose Gold trendini deniyoruz!
Saç Sırları.com inceledi: L’Oréal Paris Colorista Spray
Tümünü Gör
Yaz ayları için tropik saç bakımı: Hindistan cevizi saç maskesi!
19 Mayıs özel: Okul törenleri için gençlere göre ve kolay saç modelleri
​Yağlanan, ağırlaşan saçları gizleyebilen saç modelleri!
Kuru saç bakımı: Saçlarına pürüzsüzlüğünü, ışıltısını geri kazandıracak ipuçları!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Sıcak Soğuğa Karşı: Senin Göz Makyajın Hangi Tonda?