07/04/2017
Saç Sırları
360 38

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası

Ece Y.
L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

İstediğin saç renklerini ve modellerini, istediğin zaman denemek ve bu saç renklerinin yalnızca 1-2 hafta kalıcı olması süper olurdu değil mi? O zaman sana bu güzel haberi ilk veren biz olalım; en iyi saç boyası arayanlar için L'Oréal Paris Colorista Washout ile artık bu mümkün!

Colorista serisinin yalnızca 1-2 hafta kalıcı olan ürünü Washout'un saç renklerine ise tek kelimeyle ba-yı-la-cak-sın! Haydi, şimdi Colorista Washout'u beraber keşfedelim!

Colorista Washout Renkleri

Geçici mavi saç boyası

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası

L'Oréal Colorista Washout’un en beğenilen ve en popüler renklerinden olan Colorista Washout Blue rengi tam bir bebek mavisi! Çok tatlı bir pastel tonu olan bu renk, açık renk saçlar için uygun bir ton.

Eğer saçların koyu tondaysa da Colorista Washout’un Indigo Blue rengini denemeni öneririz. Bu göz alıcı renkle eminiz ki çok havalı görüneceksin!

Geçici turkuaz saç boyası

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 1

Turkuaz saç renkleri son dönemin yükselen trendlerinden! Koyu renk saçlara uygun Colorista geçici saç boyası Washout Turquoise rengi, her zamanki bilindik renklerden sıkılanlara göre! Sen de saçlarında farklı ve havalı bir renk elde etmek istersen bu renge bir şans verebilirsin!

Geçici pembe saç boyası

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 2

Pembe saç renklerini ne kadar sevdiğimizi artık bilmeyen yok! Festivallerde, moda haftalarında da sıklıkla karşılaştığımız pembe renkli saçlara Colorista Washout Pastel Pink rengiyle ulaşabilirsin.

Geçici kızıl saç boyası

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 3

Kırmızının cazibesine kapılmak isteyenleri buraya alalım! Colorista Washout Red rengi, koyu saçlar üzerinde harika görünen renklerden!

Geçici patlıcan moru saç boyası

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 4

Koyu renk saçlarına farklı bir hava vermeyi istiyorsan patlıcan moru saç rengi sana bambaşka bir görünüm vadediyor! Colorista Washout Burgundy rengi bizce tam senlik! :)

Geçici turuncu saç boyası

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 5

Turuncuya dönük, kan portakalı renginde saçlar hiç fena olmazdı! Koyu renk saçlara sahipsen Colorista Washout Orange rengiyle bu görünümü elde edebilirsin. Eğer saçların açık renkteyse Colorista Washout Peach rengiyle somon rengiyle şeftali rengi arasında çok tatlı bir renge kavuşabilirsin!

Geçici saç boyası erkek

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 6

Erkekler de Colorista Washout'u kullanabilirler. Hatta farklı renkleri karıştırıp bile kullanabilirler. 

Colorista Washout Kullananlar

Colorista Washout kullananlardan olarak, saçlarımıza sağladığı capcanlı renkleri çok seviyoruz! Özellikle de 1-2 haftalığına kalıcı olmasıyla bizim favorilerimizden. :)

Colorista Washout ile istediğin gibi #renklerleoyna!L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 7

Arkadaşların arasında en son trendlerden ilk senin haberin oluyor ve ilk deneyen sen mi oluyorsun? O zaman renkli saç trendini de çevrende deneyen ilk sen olabilirsin. Hem de L'Oréal Paris geçici saç boyası Colorista Washout ile tek bir renge bağlanmadan!

E tabii bahar ve yaz ayları da geliyor. Festivallerde, konserlerde, tatilde fark yaratmak; dikkatleri üzerinde toplamak için renkli saç trendini denemek harika olur!

Seçtiğin saç renklerine göre 1-2 hafta, yani 2-15 şampuanlamaya kadar kalıcılığı olan Colorista Washout'un pastel ve canlı tonları var. Kalıcılık, bu renklere ve tabii ki saçlarının yapısına göre değişebiliyor.

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 8

- L'Oréal geçici saç boyası Colorista Washout'un pastel tonlarındaki Pink ve Peach saç renkleri 2-3 şampuanlamaya kadar, Indigo ve Blue saç renkleri ise 5-10 şampuanlamaya kadar rengini koruyor.

L'Oréal Paris Colorista Washout Pink tonunu aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 9
L'Oréal Paris Colorista Washout Pink Hair
( Saç Boyası )
Hemen Al

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 11

- Canlı tonlarda ise Turqoise, Burgundy, Red ve Orange saç renkleri 7-15 şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor.

Colorista Washout'un mavi ve yeşil tonları, diğer renklere göre saçta daha fazla kalıcılığa sahip olabiliyor. Bu renklerin saçındaki etkisini azaltmak ve diğer Colorista Washout renklerine geçiş yapabilmek için Colorista Remover'dan yararlanabilirsin. Uygulaması da çok pratik olduğu için artık yeşil ve mavi tonlarından sonra diğer renkleri denemek Colorista Remover ile çok daha kolay olacak! Böylece L'Oréal Paris Colorista Washout ile en göz alıcı renkli saçlara sahip olabilirsin.

Senin Colorista Washout'un hangisi?

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 12

Saçların kahve tonlarındaysa ve Turqoise, Burgundy, Red, Orange tonlarından birini denemek istiyorsan saçlarına direkt olarak uygulayıp canlı tonlarda saçlarınla hava atabilirsin. Indigo, Blue, Pink ve Peach pastel tonları denemek istiyorsan da önce Colorista Effects ile saçlarını açmalısın. Colorista Washout nasıl kullanılır merak ediyorsan, saçlarına direkt olarak uygulayabileceğini de söylemeden geçmeyelim.

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 13

Colorista Effects Ombré uygulamasıyla saçlarının uç kısımlarını açıp, dilediğin Washout pastel tonunu bu kısımlara; Balayage uygulamasıyla saçlarının belirli tutamlarını açıp seçtiğin rengi bu tutamlara; Bleach uygulaması ile de saçının tamamını açıp, favori pastel tonunu tüm saçına uygulayabilirsin. Tabii ki canlı tonları denemek istiyorsan kahve saç rengini açmak zorunda değilsin, direkt uygulayabilirsin!

L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage tonunu aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası - 14
L'Oréal Paris Colorista Effects Balayage
( Saç Boyası )
Hemen Al

Eğer sarı tonlarda saçların varsa, Washout pastel tonlarını saçlarına direkt uygulayabilirsin. Saçın çok açık sarı renkteyse ya da Washout Bleach ile açtıysan renk sonucu daha uzun süre kalıcı olabilir. Şimdiden seni uyaralım.

Bu harika deneyim eminiz ki sana çok havalı bir görünüm verecek! Peki, L'Oréal Paris Colorista ailesine yeni katılan Colorista Hair Makeup'ı duydun mu? Renkli saçları denemeyi seviyorsan, Colorista Hair Makeup'ı da çok seveceksin. :) Colorista Hair Makeup, tek yıkamada saçlarından çıkan, jel formda olduğu için bulaşma, akma yapmayan son dönemde herkesin konuştuğu geçici renkli saç boyası! Bizce renkli saçları seviyorsan mutlaka denemeni öneririz. Colorista Hair Makeup ile makyaj saçlarında! :)

Paylaş

L'Oréal Paris Colorista Washout: 1-2 Haftalığına Geçici Saç Boyası
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Indigo Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Indigo Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Pink Hair
L'Oréal Paris Colorista Washout Pink Hair
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sana uygun renkli saç boyası hangisi?
Sana uygun renkli saç boyası hangisi?
Film ve dizi tercihlerine göre sana en uygun renkli saçı açıklıyoruz!
Film ve dizi tercihlerine göre sana en uygun renkli saçı açıklıyoruz!
Yeni Trend Rose Quartz Saçlarla Seni Tanıştırıyoruz!
Yeni Trend Rose Quartz Saçlarla Seni Tanıştırıyoruz!
Tie-Dye saçlarla tanışmaya hazır mısın?
Tie-Dye saçlarla tanışmaya hazır mısın?
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Lifter Gloss Dudak Paratıcıları