16/11/2016
Saç Sırları
360 38

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey

Cansu G.
L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saçlarını boyadın ve harika bir saç rengin var! Fakat birkaç hafta sonra saçların uzadı veee beyazlar kendini göstermeye başladı… İşte bu durum saçlarımızla ilgili en zorlandığımız konulardan biri! Ancak sihirli bir sprey artık bu duruma çözüm oluyor! 

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan seni yazımızın devamına alalım hemen!

Beyaz kapatıcı sprey: L’Oréal Paris Magic Retouch

Artık beyaz saç diplerimize, saç rengimize en yakın Magic Retouch'ı uygulayarak dip beyazlarının kapanmasını kolayca sağlayabiliyoruz. Zamansızlıktan dip boyasını yaptıramadın mı? Son dakika toplantıları ya da randevuları için çantanda Magic Retouch bulundurman yeterli. Spreyi çantana at ve çık! İşte bu kadar!

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Altın Kahverengi
( Sprey )
Hemen Al

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 2

Yukarıda da gördüğün gibi, spreyi uyguladıktan sonra beyaz saç diplerin, içindeki mikro renk pigmentleri ve difüzyon sayesinde kolayca kapanacak, saçların parlayacak. Ayrıca ilk şampuanlamaya kadar kalıcı olduğunu da belirtmek isteriz.

Yeni: L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 3

L'Oréal Paris Magic Retouch'ın şimdi de yepyeni saç maskarası var! Şakaklar ve düzensiz dağılmış beyazları kapatan bu saç maskarası, özel uygulama fırçası ile saça kolayca uygulanıyor ve ilk şampuanlamada saçtan çıkıyor. Siyah, koyu kahverengi, kahverengi ve kumral olmak üzere 4 farklı rengi bulunan L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası ile beyazlarını anında, kolayca kapatabilirsin! :)

L'Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası'nı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 4
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Koyu Kahverengi
( Saç Boyası )
Hemen Al

L'Oréal Paris Magic Retouch Renkleri

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 6

Kolay ve hızlı uygulanan Magic Retouch, tüm saç renklerinin %85'i ile ve Excellence saç boyasıyla da uyumlu. Siyah, kahverengi, koyu kahverengi, kumral, sarı, açık sarı, altın kahverengi ve kızıl kahverengi olarak 8 farklı renk seçeneği bulunuyor.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 7

Magic Retouch renklerini seçerken kendi saç rengine en yakın tonu seçerek çok doğal sonuçlar alabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 8

L'Oréal Paris Magic Retouch ailesinin yepyeni üyesi, ilk şampuanlamaya kadar kalıcı, son dakika kurtarıcımız Sarı Saçlar için Koyu Dipleri Kapatıcı Sprey ise bizce tam aradığın, pratik çözüm! 3 saniyede koyu diplerine veda edebilirsin!

L'Oréal Paris Magic Retouch Nasıl Kullanılır?

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 9

Bazen ev işlerinden, koşuşturmaktan dip boyası yapmaya zamanımız olmayabiliyor. Ev işleri, çocuklar, eğer çalışıyorsan toplantılar, sunumlar derken yoğunluk arasında bir de dip boyası yapmaya vaktimiz olmuyor. Eğer sen de bizim gibi çok yoğunsan beyaz saç diplerini Magic Retouch ile geçici olarak kapatabilir, parıldayabilirsin! Beyazları engellemenin yanı sıra bitkisel saç bakım yağları ile de saçlarını parlak hale getirebilirsin

Yani beyaz saç diplerin hiçbir şekilde kusursuz görünmene engel olamaz! Magic Retouch fiyatını ise aşağıya tıklayarak hemen öğrenebilirsin!

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 10
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Koyu Kahverengi Saçlar
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Bizim de çok sevdiğimiz, (hatta laf aramızda son zamanlardaki favori saç ürünümüz!) Magic Retouch'ı uygulamak ise gerçekten çok kolay!

Beyaz saç diplerini gizlemek için şapka takmana, fular ya da saç bandı takmana gerek yok; Magic Retouch sana yeter! Minik bir boyu olduğu için çantana sığar. İster işe giderken, ister seyahate giderken çantana atıp ihtiyacın olduğun anlarda kolayca kullanabilirsin. Ayrıca beyaz saç diplerini, şakaklarındaki beyazları sihirli spreyinle anında kapatabilirsin!

Aşağıdaki adımları takip ederek nasıl uygulayacağını öğrenebilirsin.

Birinci adım:

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 12

Magic Retouch'ı birkaç kere çalkala.

İkinci adım:

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 13

Yüzüne gelmemesi için diğer elinle yüzünü kapatarak koruduktan sonra saç diplerine spreyi yerleştir ve uygulayacağın mesafeyi belirle. Belirlediğin bu mesafeden (yaklaşık 15 cm), beyaz saç diplerin boyunca Magic Retouch Sprey'i uygula ve içinden 3'e kadar say!

Üçüncü adım:

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 14

Uyguladıktan sonra da yaklaşık 1 dakika kadar sabitlenmesini bekle ve hazırsın!

Sen de ani durumlar için L'Oréal Beyaz Kapatıcı Sprey'ini yanında bulundur ve hemen beyaz saç diplerine uygulayıp kusursuz görün!

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyaz Kapatıcı Sprey Kullananlar ve Yorumları

En sevdiğimiz vlogger’lardan, L'Oréal beyaz kapatıcı sprey kullananlardan Sebile Ölmez, bizimle beraber hem Magic Retouch’ı denedi, hem de sokağa çıkıp, dip beyazları olan kadınlara L'Oréal sprey boya Magic Retouch uygulaması yaptı. Yukarıdaki videoda Sebile Ölmez’in ve kadınların yorumlarını bulabilirsin!

Aynı şekilde İrem Güzey, Zeynep Göçtürk ve Nihan Kayalıoğlu da Magic Retouch'ı kullanıyor!

İrem Güzey

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 16

Videolarını keyifle izlediğimiz İrem Güzey, hızlı uzayan saçlarına Magic Retouch ile sadece 3 saniyede çözüm buluyor. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı Magic Retouch’ın koyu kahverengi rengini kullanıyor ve beyazlarına şipşak elveda diyor!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 17

Uygulanmadan önceki ve sonraki halleriyle fark ortada! :)

Zeynep Göçtürk

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 18

Stilini, tarzını yakından takip ettiğimiz Zeynep Göçtürk (nam-ı diğer @zetoooooo), duyduğumuz kadarıyla acil durumlar için Magic Retouch’ı yanından ayırmıyormuş! Magic Retouch’ı saç diplerine doğru uygulayıp çabucak görünümünü tazeleyebiliyor. Böylece son dakika toplantılarına her zaman hazır oluyor!

Nihan Kayalıoğlu

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 19

Hepimize ilham veren paylaşımlarıyla çok sevdiğimiz Nihan Kayalıoğlu,çocukların, evin ve hayatın temposuna ayak uydurmaya çalışırken bazen saç boyamayı atlayabiliyor… Ama çözümü var! :)
L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 20

Saçlarını boyamayı atlasa da, dip beyazlarını kapatmak için ihtiyacı olan son dakika kurtarıcısı Magic Retouch’ını çabucak uyguluyor ve hayatın hızına yetişiyor!
L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 21

3,2,1… Beyazlar gitti! Saç diplerine, şakaklarına uygulayıp günü kurtarıyor!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 22

L'Oréal Beyaz Saç Kapatıcı Sprey kullananlardan olarak bizim de yorumlarımız bu şekilde: Öncesi ve sonrası fotoğraflarından da görebileceğin gibi Magic Retouch beyazlarımızı tamamen kapadı. Biz “Kahverengi” tonunu denedik ve saç rengimizle mükemmel uyum sağladı. L'Oréal Beyaz Kapatıcı Magic Retouch’ı kullanmadan önce saçımızdan nasıl temizleneceği ile ilgili kaygılarımız da vardı.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 23

Kullanmadan önce şişenin üstünde ilk şampuanlamada temizlendiğini öğrendik. İtiraf edelim, yine de tam emin olamamıştık… Ancak beyaz saç kapatıcı spreyi kullandıktan sonra akşam saçlarımızı yıkadık ve hemencecik saçlarımızdan arındı. Tabii saçlarımızı yıkayana kadar da kalıcılığını kaybetmedi.

Dip boyanın geldiğini sen hariç kimse bilmeyecek!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 24

Dip boyasını biraz ertelediğimizde beyaz saç diplerimizle baş başa kalıyoruz… Özellikle saçların koyu tonlardaysa beyazlar daha da belirgin oluyor ve ortaya çıkan görünüm pek de hoş olmuyor ne yazık ki… Ama artık dip boyanın geldiğini senin haricinde hiç kimse (tabi sen sırrını söylemediğin sürece) anlayamayacak!

Bunu mümkün yapan ise L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey! Belki bu spreyi çoktan duydun ya da belki de ilk defa bizden duyuyorsun. Ancak keşfedince ve deneyince vazgeçilmez saç ürünün olacağından son derece eminiz!

Seyahatlerde dip boyası derdine son!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 25

Seyahate çıkmadan önce saçımızı boyar, güzelce şekillendiriyoruz. Ancak seyahatteyken beyaz saç diplerin kendini göstermeye başladığında ne yapabilirsin? Bunun için benim artık çok pratik bir ürünüm var: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey.

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 26
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Siyah Saçlar
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Seyahatte saç boyası arayıp, saçlarımızı boyayacak değiliz tabii ki. İşte böyle durumlarda bu L'Oréal sprey saç boyası kurtarıcımız oluyor. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı ve saç rengimize uygun olan tonla boyası gelen saç diplerimiz hemen kapanıyor.

Dip boyası yapamadın mı? Artık endişelenme!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 28

Sadece 3 saniyede dip boyası gelen beyaz saç diplerini kapatabilirsin. Saç diplerine doğru, yaklaşık 15 cm uzaklıktan spreyi tut ve içinden say; 3,2,1… İşte hazırsın! Saç Sırları. com editörleri olarak favori ürünümüz olan L'Oréal Paris beyaz kapatıcı spreyi uyguladıktan sonra çok kısa bir süre sabitlenmesini bekle. Ardından saçlarını dilediğin gibi şekillendir.

“Peki ya yağmur yağarsa" diye mi düşünüyorsun?

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 29

Yağmur yağsa da, sprey saçından akmıyor!

“Ya kıyafetime bulaşırsa?"

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 30

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyaz Kapatici Sprey'i saç diplerine uygulayıp çok kısa bir süre bekledikten sonra sprey saçlarına iyice tutunur ve sen de kıyafetlerini gönül rahatlığıyla giyebilirsin.

“Ya ellerime bulaşırsa?"

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 31

Sprey saçlarına tutunduktan sonra istediğin kadar dokun ellerine bulaşma yapmaz!

Artık dip boyasını birazcık ertelemenin hiçbir sıkıntısı yok çünkü Magic Retouch var!

Çantana at, çık!

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey - 32

Spreyin boyutu minik olduğu için çantana atıp çıkabilirsin! Özellikle beyaz diplerini boyayacak vakit bulamadığın zamanlarda ortaya çıkan ani randevulara, toplantılara hazırlanırken sana gerçekten de büyük yardımı olacak. Kısacası zor günlerinin kurtarıcısı Magic Retouch olacak!

Kullanma ipuçları:

-Hangi mesafeden uygulamak doğru?

Spreyi saç diplerine dik şekilde yerleştir, elini spreyin üzerine koy ve bu mesafeden (15 cm) beyaz saç diplerine uygulayabilirsin.

-Spreyi ne kadar uygulamalı?

Az bir miktar yeterlidir. 15 cm uzaklıktan beyaz saç diplerin boyunca uygulayabilirsin. Rötuş için de hafifçe uygulayabilirsin.

-Uyguladıktan sonra ne yapmalı?

Spreyi uyguladıktan sonra ürünü dağıtmak için taramalısın. Böylece daha doğal görünen bir sonuç elde etmiş olursun.

-Şakaklara nasıl uygulamalı?

Şakaklarındaki beyaz saç diplerini gizlemek için, yüzünü elinle kapatıp koruduktan sonra belirlediğin bölgelere az miktarda uygula.

-Ürün cildine temas ederse?

Sprey cildine değerse makyaj temizleme mendili ya da nemli bir pamuk kullanarak kolayca temizleyebilirsin.

Paylaş

L'Oréal Paris Magic Retouch: Anında Beyaz Kapatıcı Sprey
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kumral Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kumral Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Siyah Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Siyah Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kahverengi Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kahverengi Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Kahverengi
L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Maskara - Kahverengi
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bitkisel saç boyası hakkında bilmen gereken her şey!
Bitkisel saç boyası hakkında bilmen gereken her şey!
Saç boyama setinde mutlaka yer alması gerekenler neler?
Saç boyama setinde mutlaka yer alması gerekenler neler?
Rengi açılmış saçın bakımı nasıl olmalı?
Rengi açılmış saçın bakımı nasıl olmalı?
Boyalı saçlar için şampuan ve bakım önerimiz
Boyalı saçlar için şampuan ve bakım önerimiz
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Brow Fast Sculpt Kaş Maskarası