Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı Denedik!

Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı ilk kullananlardan olarak deneyimlerimizi paylaşıyoruz!

Bazılarımızın saçları gün içerisinde çok çabuk yağlanıyor ve ağırlaşıyor. Bazılarımız ise 2 şampuanlama arasında duşa vakit olmadığı anlarda, saçlarında temiz ve tazelenmiş bir his olmasını istiyor... Kabul edelim, yağlı görünen, sönük saçlarımızla aynada baş başa kaldığımızda kendimizi hiç iyi hissetmiyoruz. Hatta saçlarımızda o ferahlığı, temizliği hissetmediğimizde modumuz bile düşüyor! 

Normalde kullandığımız diğer kuru şampuanlar saçlarımızda beyaz, pudra gibi bir kalıntı bırakıyordu. Ancak Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ın beyaz kalıntı bırakmadığını öğrenince hemen denemek istedik! 

L’Oréal Paris’in yepyeni Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı bugün mercek altında! :)

Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan nedir: İlk izlenimler!

Saçlarımız her zaman misler gibi koksun, sanki az önce duştan çıkmış gibi temiz, hacimli görünsün, ferah hissettirsin istiyorduk. Özellikle 2 şampuanlama arasında bu sıkıntıları çokça yaşıyorduk. L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan, saçlarımızda gün boyu kalıcı, çok hoş bir koku sağladı. Saçlarımız yağdan arındı ve daha volümlü bir görünüm ortaya çıktı. İşte tam istediğimiz de buydu! :)

L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Ferah Esinti
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Ferah Esinti
( Sprey )
Hemen Al

Beyaz kalıntı bırakmadan saçlarımızı yağlı görünümden kurtardı ve duştan yeni çıkmış gibi ferahlık hissine sonunda kavuştuk! :) Aradığımız ferahlığı bulduk!

200 ml'lik boyutu sayesinde çantana atabilir, ofiste çekmecende bulundurabilir ve günün dilediğin anında saçlarına ferahlık hissini verebilir, misler gibi kokmasını sağlayabilirsin! Hatta bizim ofis çekmecemizin şu anki favorisi olduğunu söylemeliyiz! :)

Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan ne işe yarar?

Sık sık kuru şampuan kullananlardan olarak, Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’ın diğer kuru şampuanlardan farklı olduğunu söylemeliyiz. Diğerlerinden farklı olarak beyaz kalıntı bırakmaması bizim kalbimizi fethetti! :)

Normalde kuru şampuanları kullandığımızda pudra gibi beyaz toz parçacıkları saç diplerimizde, saçlarımızın üzerinde kalıyordu. Ancak Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’ı kullanırken beyaz kalıntı bırakmadığını deneyimledik.

Uyguladıktan sonra saçlarımızın çok daha ferahladığını, hafiflediğini fark ettik. Saçlarımızın harika kokması da cabası! Spordan sonra, 2 şampuanlama arasında, saçlarımızın hacimsiz olduğunu, ağırlaştığını hissettiğimiz anlarda kullandık ve çok da memnun kaldık.

L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Gül Bahçesi
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Gül Bahçesi
( Sprey )
Hemen Al

Senin de bildiğin gibi yemek yaparken saçlarımıza pek de hoş olmayan kokular sinebiliyor. İşte bunun için de Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’dan yardım aldık! Bu hoş olmayan kokular saçlarımızı ferah hissetmemize engel oluyor.  Ancak Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’ı saçlarımıza uyguladık ve anında harika kokan, capcanlı saçlara sahip olduk!

Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan nasıl kullanılır?

Peki, gelelim Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’ı bizim nasıl kullandığımıza. Kullanmadan önce spreyi güzelce çalkaladık. Ardından kuru saç diplerimize, yaklaşık 30 cm uzaklıktan uygulamaya başladık. Şakaklarımıza, saç çizgimize, saç ayrımımıza uyguladık. Sonrasında parmak uçlarımızla, çok hafifçe masaj yaparak saçımıza dağılmasını sağladık.

Sonra da saçlarımızı tarak yardımıyla dilediğimiz gibi şekillendirdik. İşte bu kadar! Saçlarımıza uyguladığımızda yağlı görünen saçlarımız uyguladıktan sonra sanki az önce yıkanmış gibi görünmeye başladı. Ayrıca saçlarımızda sertleşme olmadı. Gün içerisinde de tekrar tekrar uygulamamıza gerek kalmadığını söylemeliyiz. Sabah evden çıkmadan uygulamamız yeterli oldu. 

Bizce deneyince sen de çok seveceksin! :)

Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan'ın kaç çeşidi var?

En sevdiğimiz yanı ise bu kuru şampuan, 5 farklı koku seçeneğine sahip! Gül ve manolya çiçeği kokulu Gül Bahçesi, egzotik meyve ve sarı frezya kokulu Tropikal Dalga, pembe şakayık ve elma kokulu Tatlı Bahar, bergamot ve vanilya kokulu Ferah Esinti, bambu ve beyaz çay kokulu Yağmur Ormanları çeşitleri var.

Biz Ferah Esinti ve Yağmur Ormanları çeşitlerini seçtik ve her ikisinin kokularına da bayıldık! :) İkisi de inanılmaz ferahlatıcı kokuyor ve bu güzel koku gün boyunca saçta kalıyor. Hatta çevremizdekilerden saçlarımızın ne kadar güzel koktuğuna dair iltifatlar aldığımız da doğrudur! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Tatlı Bahar
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Tatlı Bahar
( Sprey )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Tropikal Dalga
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Tropikal Dalga
( Sprey )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Ferah Esinti
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Ferah Esinti
( Sprey )
Satın Al
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Yağmur Ormanları
L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan Yağmur Ormanları
( Sprey )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Özel tasarım saç bakım yağı ile yılbaşı gelmeden kendini şımartmaya var mısın?
Saç Bakımı için En İyi Doğal Yağların Yararı
Hassas Saç Derisi İçin Sülfatsız Doğal Bakımla Tanış: Lavanta Terapisi
Saç analizi nedir, nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Jr.Metin Bahçecik'ten: Saç rengi silme (Dekolorasyon) işlemi nedir?
Saç renginden beklentine göre sana en uygun saç boyasını açıklıyoruz!
Kışın ekstra yağlanan saçlara çözüm: Kil
Bu test ile yılbaşında hangi saç modelini tercih etmen gerektiğini söylüyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
İnceliyoruz: L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu