Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel: Nedir, nasıl kullanılır?

L’Oréal Paris Sunkiss renk açıcı jel ile yazın enerjisi ve güneşin ışıltısı saçlarında! Sen de bu muhteşem ürünü incelemek ve satın almak için hemen tıkla!

Tek bir ürün: L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel. Ve bir çok soru: Nerden alırım? Ne kadar? Nasıl uygulanır? Yeni bir ürün çıkar çıkmaz hakkında her şeyi bilmek istiyoruz! Sacsirlari.com olarak bu kez Sunkiss Renk Açıcı jel mercek altında! Bu yaz saçların herkesin hayranlığını kazanacak! :)

Sunkiss Renk Açıcı Jel nedir, nasıl uygulanır?

Sen tatilini yaparken, güneşlenir, denizin, havuzun tadını çıkartırken saç rengin de bir yandan açılsın ister misin? Sunkiss Renk Açıcı Jel ile güneşten açılmış saç rengine kolayca ulaşabilirsin.

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı

Yazın en favori görünümlerinden güneşten açılmış saç rengine âşık olmayan var mı? Saç rengini aşamalı olarak açan, amonyaksız hoş kokulu formülüyle L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel ile doğal ışıltılı saç rengine kavuşabilirsin

Kullanım kolaylığı, tatlı kokusu, jel dokusu ve içerdiği besleyici Hindistan cevizi yağı ile saç rengimizi yıpratmadan açıyor. Ayrıca jel dokusu sayesinde saçımızın istediğimiz noktasına uygulayabiliyoruz.

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı

Sunkiss Renk Açıcı Jel, kumral, açık kumral, açık kahve saç renklerine uygulanabiliyor. Ancak boyalı saçlara uygulanmıyor.

Saç rengini aşamalı olarak açtığı için de saçlarının ne kadar açılacağına sen karar verebiliyorsun. Saçlarına uyguladıkça, günden güne saç rengin açıldıkça istediğin yerde durabiliyorsun! :)

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Uygulamak ise inanılmaz kolay! :) Dikkat etmen gereken tek nokta saçlarını nasıl açmak istediğin… Tüm saçını mı açmak istiyorsun, aralara çok doğal ışıltılar katmak mı? Aşağıdaki adımları takip edip, yukarıdaki videoyu izleyerek nasıl yapman gerektiğine karar verebilirsin. 

İlk adım: Saçlarına uygula

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Temiz ve kuru saçlarının açmak istediğin kısımlarına L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'i uygula. Eğer tüm saçına uygulayacaksan, saçının uç ve boylarına doğru uygulayabilirsin.

Ancak aralarda doğal ışıltılar istiyorsan saçlarını tutamlara ayırıp uygulamanı öneririz. Uygulayacağın miktar ise saçının uzunluğuyla doğru orantılı olarak artmalı. Bu saç açıcı nasıl kullanılır diye soracak olursan seni adımlara alalım!

İkinci adım: Saçlarına masaj yap

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Tüm saçına uyguladıktan sonra uyguladığın noktalara nazikçe masaj yaparak ürünün saçlarına işlemesini sağlayabilirsin. Sunkiss saç açıcı kaç dakika bekletilir diye çok soru aldık. L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel’i ıslak saçlarına uyguladığın için, saçların kuruyana kadar beklesen yeter.

Üçüncü adım: Kurumasını bekle

Saçlarına jeli uyguladıktan sonra da saçlarını kurutma makinesinden yardım alarak kurutabilir veya güneş yardımıyla kurumaya bırakabilirsin. 

İşte bu kadar! Güneşten açılmış saç renginle mükemmel görüneceğinden eminiz. :)

L’Oréal Paris Sunkiss Nereden Alınır?

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı

Herkesin favorisi olan bu muhteşem ürünü kozmetik marketlerde bulabilirsin. Saç açıcı fiyatlarına göre uygun bir fiyatı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Eğer hemen satın almak istersen de aşağıya tıklayabilirsin! :)

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'i aşağıda bulabilirsin.

Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Hemen Al

L’Oréal Paris Sunkiss Kullananların Yorumları

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı

L’Oréal Paris Renk Açıcı Jel kullananlarda olarak tabii ki yorumlarımız da var! Öncelikle LOréal Paris Saç Açıcı Jel’i Saç Sırları.com editörleri olarak yaz-kış demeden kullanıyoruz. Yani kış aylarında da güneşten açılmış görünen saç rengine sahip olabiliyoruz! :)

Daha önce kullandığımız saç rengi açıcılar saçlarımız yıpratırken Sunkiss Renk Açıcı Jel’in formülü sayesinde saçlarımız hiç yıpranmadan açıldı. Bunda içerisinde bulunan Hindistan cevizi yağının bulunmasının da etkisinin büyük olduğunu düşünüyoruz. Sonuç olarak, L’Oréal Sunkiss yorumlarımızdan da anlaşıldığı gibi, bizim favorilerimizden ve kullanmanı şiddetle öneririz! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bronz ten rengine en çok yakışan saç renkleri!
Saç rengini mi değiştireceksin? Kuaförde saç boyatman için 10 sebep!
İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası
İlham aldığımız blogger'ların süper parlak saçlarının sırrını açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Bu testle saçlarının ne kadar sürede uzayacağını açıklıyoruz!
İlayda Akdoğan'dan uzun saç ve saç uzatma hakkında öneriler!
Düğünler öncesinde saçlarını değiştirmek isteyenler için ekonomik öneriler!
Yıpranmış saçların kurtarıcısı Absolut Repair’i deniyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Hafif ve Kalıcı Yaz Makyajının Tüm Sırlarını Açıklıyoruz!