Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

L’Oréal Professionnel INOA Blond Resist ile ‘kusursuz sarışınlığın’ tadını çıkar!

Senin ikonik sarışının kim?

L'Oréal Professionnel'in star ürünü INOA'nın en yeni teknolojisi Blond Resist için kameralar karşısına geçen Begüm Kütük Yaşaroğlu, MM Bahçecik kuaför salonlarının uzman elleri ile yepyeni bir imaja büründü. Bakalım sen beğenecek misin?

INOA Blond Resist boyanın farkı nedir?

INOA Blond Resist boyanın en önemli özelliklerinin başında, beyazları güçlü kapaması ve daha kalıcı bir renk imkanı sunması geliyor. Amonyaksız formülasyonu ile beyazları %100'e kadar kapatma gücüne sahip ve INOA ile saçlara hapsolan renk boyadan boyaya uzun süre korunuyor. Üstelik INOA Blond Resist, saç telinde 6 hafta boyunca hissedilen bir bakım etkisi yaratıyor. Böylece saçlar göz kamaştırıcı bir parlaklık ve uzun süre kalıcı bir renk kazanıyor. Yani artık saçlarını boyattıktan sonra hissettiğin yıpranma hissine elveda diyebilirsin!


Sarı saç trendi

Sarı saçların modası asla geçmez ama 2016 yaz sezonu itibariyle sarı saçların popüleritesi günden güne artıyor. Özellikle soğuk yansımalara sahip olan sarı renkler her kadının hayalidir. INOA Blond Resist serisinden 7.11, 8.21, 9.12, 8.22 ve 9.22 solan sarılara veda edip; canlı, doğal ve akmayan sarılara merhaba diyebilirsin!

Begüm Kütük ve yeni saçları


Oyuncu Begüm Kütük, geçtiğimiz haftalarda INOA Blond Resist projesi için L'Oréal Professionnel'in uzman kuaförleri sayesinde adeta kişisel bir dönüşüm geçirdi. Hayatında ilk kez hayalindeki saç rengine kavuştuğunu belirten Begüm Kütük, yeni imajıyla sosyal medyada da olumlu dönüşler aldığını söylüyor. “Hayalimdeki saç rengini buldum, dostlarım ve yakın çevrem de yeni imajıma bayıldı" diyen oyuncu yaz boyunca 'kusursuz sarışınlığın' tadını çıkaracak. Sen de hayalinde sarı saçlar için UZMAN L'ORÉAL PROFESSIONNEL salonlarından yardım alabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sarışınlara özel stil rehberi: Giyimde hangi renkleri tercih etmeliler?
Büyüleyici bir sarışın olmanın sağladığı 7 avantaj!
Mor şampuan hakkında bilmen gereken her şey!
Yaza özel sarı saç için saç bakım rutini
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör