15/03/2019
Saç Sırları
360 38

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!

Ece Y.
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En iyi saç boyalarından Inoa saç boyası, uzman kuaförlerin de favorilerinden! Peki, Inoa’yı diğer saç boyalarından bu kadar farklılaştıran noktalar nedir? L’Oréal Professionnel Inoa saç boyasını merak edenleri yazımızın devamına alalım!

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyası

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!

Her şeyden önce, Inoa’nın profesyonel bir saç boyası olduğunu, yani yalnızca uzman kuaförlerin kullanabildiğini açıklayarak başlayalım. Ayrıca sadece uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında uygulandığını da bilmeni isteriz.

L’Oréal Inoa saç boyasının en önemli özelliklerinden biri ODS2 teknolojisi, yani yağ iletim sistemi teknolojisine sahip olmasıdır. Bu yağ iletim sisteminin yanında amonyaksız olması da önemli bir faktör. Inoa saç boyası amonyaksız olduğu için kokuya karşı hassasiyeti olanlar gönül rahatlığıyla kullanabiliyorlar.

L’Oréal Inoa Saç Boyasının Özellikleri Nelerdir?

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 1

Tabii ki Inoa renklerinin bu kadar tercih edilmesinde sağladığı avantajların etkisi büyük. Yağ bazlı, amonyaksız, kokusuz olmasının yanında optimum baş derisi konforu sağlıyor.

Saç teline gösterdiği optimum özen ile saçlara göz alıcı parlaklık sağlıyor. Ayrıca L’Oréal Inoa kataloğundaki saç renkleri uzun süre kalıcı oluyor.

%100 beyaz kapama özelliğinden de bahsetmemek olmaz. Özellikle beyazlaşan saçlarından, beyaz saç diplerinden şikâyetçi olanlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz saç tellerine etki ederek, beyaz görünümün tamamen kapanmasını sağlar.

Inoa saç boyası renkleri:

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 2

L’Oréal Inoa saç boyası kataloğu oldukça geniş! Hayalini kurduğun her saç rengini Inoa saç renkleri kataloğunda bulabilirsin. İster saçının tamamını tek bir renge boyat, istersen balyaj, röfle yaptır ya da popüler saç renklerini dene! Uzman kuaförünün desteği ile harika bir saç rengine kavuşacaksın! :)

Gelelim Inoa saç renkleri kataloğunda hangi renklerin yer aldığına!

Inoa Saç Boyası Renklerinden Soğuk Tonlar

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 3

Soğuk, küllü yansımalara sahip saç renklerinin çok popüler olduğu son dönemde, Inoa kataloğunda bulunan bu tonlarla hayalindeki küllü renklere ulaşabilirsin.

Mor tonlar

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 4

Inoa boya renkleriyle de bizi şaşırtıyor! Koyu morlar, lilalar, patlıcan morları gibi renklerin yanında mor alt tona sahip saç renkleri de favorilerimizden! L’Oréal Inoa saç boyası renk kataloğundaki bu renklerle havalı görünmemek imkânsız! :)

Soğuk kahve ve sarı tonları

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 5

Inoa saç boyası kataloğunda soğuk yansımalara sahip birçok saç rengi  bulunuyor. Hazır platin sarı saç renkleri, soğuk çikolata kahve tonları trend listelerindeyken bizce Inoa boya renk kataloğundaki bu tonlara da bir şans vermelisin. Inoa Blond Resist koleksiyonu ile platin, küllü veya koyu, sarı saç renklerinin her tonuna kolayca ulaşabilirsin.

Mocha tonları

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 6

Mocha kahveyi sevenler burada mı? Mocha’nın o güzel renklerini saçlarına taşımaya ne dersin? L’Oréal Inoa saç boyası renklerinden Inoa mochas tonlarıyla çok havalı bir görünüme ulaşacağın garanti! :)

Inoa Saç Boyası Renklerinden Doğal Tonlar

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 7

Çok natürel, hatta kendi saç rengimizmiş gibi görünen saç renklerini çok seviyoruz! Özellikle saç rengimize yakın L’Oréal Inoa renkleri seçtiğimizde saçlarımızda boya var mı, yok mu neredeyse çevremizdekiler bile farkına varamayabilir.

Sıcak kahve ve sarı tonları

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 8

Inoa saç boyası kataloğundaki sıcak yansımalara sahip kahve ve sarı tonları, daha aydınlık, daha enerjik görünümler vadediyor!

Altın tonları

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 9

Altın ışıltısına sahip saç renkleri, Inoa saç boyası renk kataloğunun vazgeçilmez renklerinden. Altın renginde yansımalara sahip kahve, kumral ve sarı saç renkleri eminiz ki senin de kalbini çalacak!

Inoa Saç Boyası Renklerinden Bakır Tonlar

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 10

Çok çarpıcı görünen bakır saç renklerinin hala trend olmadığını düşünenler yanılıyor! Bakır tonlar, bakır yansımalar hala çok popüler. Inoa’nın saç renkleri kataloğundaki bakır tonlar da uzman kuaförünün desteği ile seni bekliyor!

Kızıl tonları

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 11

Kızıl saç renklerinin en beğenilen tonları Inoa renk kataloğunda! Saç renklerinin en yoğunu kızılın koyudan açığa tüm renkleri bu katalogda yer alıyor!

L’Oréal Inoa Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 12

L’Oréal Professionnel Inoa saç boyası, sadece uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında, renk uzmanları tarafından uygulanabilen, profesyonel kullanıma uygun bir saç boyasıdır.

Inoa saç boyası nasıl uygulanır diye soracak olursan da şöyle açıklayalım. Uzman kuaförler Inoa saç boyasını kullanarak farklı boya karışımları hazırlarlar. Bu karışımları hazırlamak için ise bir eğitim sürecinden geçmek gerekir.

Yani kısacası, L’Oréal Professionnel Inoa saç boyasını evde kendin uygulamaya çalışmamalı, kuaför salonunda yaptırmalısın. Inoa boya fiyatları konusunda da sana en doğru bilgiyi kuaförün verecektir.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada! - 13

Boyama işlemi sonrasında ise saçlarına özel bir bakımla saç renginin ışıltılı olmasını sağlayabilirsin. Özellikle sarı saç renklerinden birini denediysen L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan ve Mor Saç Kremi’ni kullanarak saçlarına bakım yapabilirsin.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan, gri, beyaz, renk açma işlemi uygulanmış saçlarda oluşabilen sıcak yansımaları nötrleme özelliğine sahip.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Saç Kremi de aynı şekilde mor ve mavi pigmentlere sahip. Özellikle şampuan sonrasında saç kremi olmadan yapamayanlar ve mor şampuanına uygun saç kremi bulamayanlar için ideal bir tercih olduğunu düşünüyoruz!

Ayrıca boyalı saçların bakımı için doğal yağlardan da yararlanabilirsin. Hangi bitkisel bakım yağlarını kullanabileceğini merak ediyorsan buraya tıklayabilirsin. 

L’Oréal Inoa Saç Boyası Kullananlar ve Yorumları

Inoa saç boyası yorumlarına gelecek olursak; yukarıdaki videomuzda Inoa saç boyası kullanılarak saçlara La French balyaj tekniği uygulandı. Esse Kuaför kurucusu Erkan Yıldırım, renklendirme işlemlerinde Inoa’yı kullanıyor ve bu amonyaksız saç boyasıyla yaptığı işlemlerin sonuçlarının gerçekten de göz alıcı olduğunu söylüyor.

Paylaş

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sevgililer Günü Özel: En Romantik Saç Rengi Önerileri
Sevgililer Günü Özel: En Romantik Saç Rengi Önerileri
Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları
Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları
Bu Sonbahar Denemen Gereken L'Oréal Paris Saç Boyaları
Bu Sonbahar Denemen Gereken L'Oréal Paris Saç Boyaları
Tümünü Gör
Centella Asiatica Saç Bakımında Ne İşe Yarar?
Centella Asiatica Saç Bakımında Ne İşe Yarar?
Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Küllü Siyah Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Küllü Siyah Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Cilt Dolgunlaştıran Makyaj Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!