Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
16/03/2018
Saç Sırları
360 38

L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Saç Modasına Damgasını Vuruyor!

Ece Y.
Galeri Görünümü Slayt Görünümü
L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Saç Modasına Damgasını Vuruyor! L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Saç Modasına Damgasını Vuruyor!

Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2020 sezonu 8-11 Mart 2019 tarihleri arasında L’Oréal Professionnel Saç Tasarım Sponsorluğu ile gerçekleştiriliyor. Moda dünyasının tüm önemli aktörleri, ünlüler, bloggerlar tarafından heyecanla beklenen etkinlik sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda etkinliği olma özelliğini sürdürecek.

Moda Haftasında Ünlü Kuaförlerin İmzası!

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da L’Oréal Professionnel’inresmi saç sponsoru olduğu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da, Mali Kuaför, The MOST, Trio Kuaför, MM Bahçecik, HK Difference, MEY Kuaför, Paris Kuaför, Red& White Kuaför, Sabit Akkaya, Esse Kuaför, Mehmet Tatlı Kuaför, Zahittin Bozdal, Soner Saç Tasarım, Hairworld ve Pelo Kuaför gibi ünlü kuaförlerin marka ekiplerinden oluşan Kreatif Saç Tasarım Ekibi sayesinde harika saçlara imza atılacak!

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

Milano, New York, Paris gibi birçok Moda Haftasının saç sponsoru ve yeni trendlerin belirleyicisi, saç modasının en önemli ilham kaynağı olan L’Oréal Professionnel, Fashion Week Istanbul Saç Sponsorluğu ile podyumda 2020 İlkbahar/Yaz stillerini saç modasıyla buluşturacak. 

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

Moda ve güzelliğin konuşulduğu bu özel günde L’Oréal Professionnel Ekibi ve sektörün öncü kuaför marka ekiplerinden oluşan Kreatif Ekibi önderliğinde ile hazırlanan saç stilleri podyuma damgasını vuracak. Birbirinden önemli, sektörün öncü kuaförleri eşsiz saç tasarımlarını podyumda boy gösteren mankenler ile buluşturarak görkemli sahne şovlarına imza atacaklar. 

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

Sahne arkasının ve profesyonellerin vazgeçilmez ürünleri olan Tecni Art ve Mythic Oil Saç Yağı, modellerin bir yıldız gibi parlamalarını sağlayacak. 

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

L’Oréal Professionnel Saç Sponsorluğundaki Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul sosyal medyada da oldukça ilgi görecek. Instagram sayfamızdan paylaşılan içerikler ile etkinliği yakından takip edebilirsin! :) Bizi Instagram'da takip etmek isteyenleri buraya alalım!

Paylaş

L’Oréal Professionnel Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Saç Modasına Damgasını Vuruyor!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Podyumlardaki 2019 saç trendlerinden hangisi tam sana göre?
Cemil İrez Moda Haftası’nın Saç Sırlarını Açıklıyor!
Fashion Week İstanbul 2019: 3. ve 4. gün defilelerinden en güzel saç modelleri!
Fashion Week İstanbul 2019: 1. ve 2.gün defilelerinden en güzel saç modelleri!
Tümünü Gör
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Akıllı Alışveriş Zamanı: Internetten Mantıklı Alışveriş Yapmanın Yolları