Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Mat görünen saçlarını süper bir parlaklığa kavuşturmanın yolu

Saçlarının mat görünümünden sıkıldıysan sana harika bir önerim var!

Kışın en sevmediğimiz yönü sadece buz gibi soğukta üşümek değil, saçlarımızı da kötü yönde etkilemesi! Kışın saçlarımız çok daha mat ve cansız görünüyor. Hatta neredeyse ışıltısını tamamen kaybediyor diyebiliriz…

Kış boyunca mat saçlara sahip olmak yerine biraz araştırdım ve saçlarımı süper bir parlaklığa kavuşturmanın yolunu buldum; saç boyamak! Evet, yanlış duymadın! Saçlarına parlaklık katıp, besleyecek bir saç boyasıyla boyayarak istediğin canlı görünümü elde edebilirsin. Haydi, şimdi detaylara göz atalım!

Kış boyunca süper parlak saç rengi!

Kusursuz parlak görünen bir saç rengi sana da yansır ve kendini iyi hissedersin. İşte benim de kendimi çok iyi hissetmem, L'Oréal Paris Casting Créme Gloss saç boyası sayesinde harika parlaklıkta bir saç rengi elde etmemle oldu!

Amonyak içermeyen bu saç boyası, saçı besleyen arı sütü içeriyor. Bu sayede de saçlarını boyadıktan sonra sertleşip, cansız görünmek yerine saçların capcanlı görünüyor, yumuşacık oluyor! Yani saçının sertleşmesinden korktuğun için boyayamadığın, senenin en trendy saç renklerini artık gönül rahatlığıyla deneyebilirsin!

Başka hangi özellikleri mi var? Benim en sevdiğim bir diğer özelliği 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olması. Özellikle saçını boyadıktan sonra sürekli dip boyası yaptıracak olmak seni korkutuyorsa, Casting Créme Gloss saçlarından kademeli olarak akar ve saçlarını ne zaman boyaman gerektiğine saç diplerin değil, sen karar verirsin!


Çok geniş renk seçeneği olduğu için “saç rengim doğal gibi görünmeyecek" diye korkmana gerek yok çünkü bu seçeneklerden en az biri senin doğal saç rengine uyum sağlar. İçerisindeki yansımalar o kadar doğal ki, sen bile saçını boyayıp boyamadığına inanamayacaksın! Ancak tabii ki eski saç renginden tek farkı süper süper parlak bir görünüm olacak!

Photo credit: stock.adobe.com, Giphy.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 503 Altın Çikolata
Casting Crème Gloss 503 Altın Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
Dip beyazların mı var? Hayatını kolaylaştıracak ürünü açıklıyoruz!
​Bundan böyle dip boyanın geldiğini kimse anlamayacak!
Dip boyamız gelmişken hazırlıksız yakalandığımız 5 beklenmedik an!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör