Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Mat ve boyalı saçlara nasıl bakım yapmalı?

Boyalı saçlarının parlak görünmesi için artık hiç bir engel kalmadı!

Boyalı saçların en büyük saç sorunlarından biri tabi ki matlaşan, parlaklığını kaybeden saç rengi… Tam da istediğin rengi bulup, saçlarını boyamışken bir süre sonra saç renginin parlaklığını kaybetmeye başladığını fark edersin. İşte kâbus başlıyor!

Bu kâbusu yaşamamak, saç renginin göz alıcı parlaklıkta olmasını sağlamak için aslında çok fazla çaba sarf etmene gerek yok. İşte mat ve boyalı saçlara bakım yapmanın sırrı!

Boyalı saçlar için doğal bakım!

Boyalı saçlar diğer saçlardan daha fazla özen ister. Bu nedenle saçlarına nazik davranacak, ışıl ışıl parlamasını sağlayacak bir bakıma ihtiyacın var. Hatta bu bakım doğal ve botanik olsa ve paraben, silikon, renklendirici gibi maddeleri de içermese hiç fena olmaz! Mesela Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri bakımına bir şans verebilirsin.

Sardunya oldukça parlak bir çiçek ve bu güzel çiçeğin özleri bu bakımda bulunuyor. Yani saçların bu bakımla Sardunya kadar parlak ve göz alıcı olacak :)

Karlie Kloss

Dünyaca ünlü, güzel model Karlie Kloss da Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri’ni kullanıyor. Öğrendiğimiz kadarıyla da geçtiğimiz günlerde saçlarını platin sarısı rengine boyayan güzel model, saç renginin bu kadar parlak olmasını bu bakıma borçluymuş. Karlie Kloss bile tercih ediyorsa bir bildiği vardır değil mi?

Nasıl kullanmalısın?

Karlie Kloss

Bu seri şampuan, saç kremi, saç maskesi ve spreyden oluşuyor. Serinin ürünleriyle beraber bakım rutinin şu şekilde olabilir:

Şampuan:

Serinin şampuanını uygularken kendini bir çiçek bahçesinde hissedebilirsin çünkü gerçekten harika kokuyor! Tabii uygularken saçlarına ve saç derine nazik davranmayı, parmak uçlarınla saç derine hafifçe masaj yapmayı da sakın unutma. 

Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Şampuanı aşağıda bulabilirsin.

Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Şampuan 400 ml
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Şampuan 400 ml
( Şampuan )
Hemen Al

Saç kremi:

Boyalı saçların için bakım kremi arayışındaysan bu arayışa bir son verebilirsin! Boyalı saçların varsa saç renginin matlaşmasının dışında bir de sert olmasından şikâyetçi olabilirsin. Boyalı saçlarını yumuşatmak için Sardunya Parlaklık İksiri Saç Kremi süper bir tercih! Kremi saçlarının uç ve boy kısımlarına parmaklarınla saçını tarayarak uygula ve durulamadan önce 1-2 dakika bekle. Saçlarının nasıl bu kadar yumuşacık olduğuna şaşırabilirsin!

Saç maskesi:

Saç maskesi aslında saçlarımızın yoğun bakımı ve haftada 1 ya da 2 kere mutlaka kullanılmalı. Sardunya Parlaklık İksiri Saç Maskesi’ni saçlarının uç ve boylarına yoğunlaşarak uygulayıp yaklaşık 5 dakika kadar bekle ve durula. Saçlarındaki farkı göreceksin :)

Sprey:

Sardunya Parlaklık İksiri Saç Spreyi tam çantaya at-çık ürünü! Islak ya da kuru saça uygulandığında saçlara anında parlaklık ve ışıltı veriyor, gün içerisinde uygulandığında saçların parlaklığını arttırmasına yardımcı oluyor. Yani gün içinde de uygulayıp saçlarının parlaklığına parlaklık katabilirsin!


Photo credit: Getty Images.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık Iksirı Maske 200 ml
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık Iksirı Maske 200 ml
( Maske )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Bakım Kremi 200 ml
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Bakım Kremi 200 ml
( Saç Kremi )
Satın Al
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Sprey 150 ml
Botanicals Fresh Care Sardunya Parlaklık İksiri Sprey 150 ml
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
Dip beyazların mı var? Hayatını kolaylaştıracak ürünü açıklıyoruz!
​Bundan böyle dip boyanın geldiğini kimse anlamayacak!
Dip boyamız gelmişken hazırlıksız yakalandığımız 5 beklenmedik an!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör