Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

MBFWI görünümleri: Ümit Karalar Moda Haftası’na nasıl hazırlandı?

Jr. Metin Bahçecik, Ümit Karalar için 4 harika saç modeli tasarladı!

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul hazırlıklarını Saç Sırları.com okurlarıyla paylaşmaya devam ediyoruz! L’Oréal Professionnel saç tasarım sponsorluğunda gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul için, ünlü fotoğraf sanatçısı Ümit Karalar da hazırlıklar yaptı.

İlk önce Ümit Karalar’ın saçları MM Bahçecik Kuaför’den Jr. Metin Bahçecik tarafından harika bir sarı tonuna boyandı. Şimdi de Jr. Metin Bahçecik, Saç Sırları.com'a özel 4 harika saç modeli tasarladı! Sen de Ümit Karalar’ın saç modellerinden ilham almak istersen, seni yazımızın devamına alalım :)

Doğal dalgalı görünüm:

Doğal dalgalı saç modellerini çok seviyoruz! Jr. Metin Bahçecik, Ümit Karalar’ın saçlarına bu görünümü vermek için ilk önce saç diplerine, dipten uca hacim katan Tecni.Art Volume Lift dip köpüğü uyguladı. Ardından saçın boy ve uçlarında hacimli dalgalar elde etmek için Tecni.Art Rebel Push Up mikro pudracıklı saç köpüğü kullandı.

Finalde ise dalgaları sabitlemek ve hacim etkisini sürdürmek için Tecni.Art Savage Panache mikro pudracıklı saç spreyi ile görünümü sonlandırdı.

Geniş hacimli dalgalar:

Ultra hacimli dalgalı saçlar, havalı bir görünüm için ideal! Jr.Metin Bahçecik, Ümit Karalar’ın saçlarına, saç diplerine uzun süreli hacim etkisi için Tecni.Art Volume Lift dip köpüğü uygulayarak saç modeline başladı.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Volume Lift dip köpüğünü aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Tecni ART Volume Lift Sprey-Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Volume Lift Sprey-Köpük
( Saç Köpüğü )
Hemen Al

Maşa uygulaması sonrasında da saçın tamamında hacimli dalgalar oluşturmak ve sabitlemek için Tecni.Art Savage Panache sprey kullandı. Son olarak dalgalara parlak bir görünüm kazandırmak için Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi kullandı.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey
( Saç Spreyi )
Hemen Al

Tepede atkuyruğu:

Hem günlük olarak, hem de çeşitli davetlerde kullanabildiğimiz atkuyruğu saç modelleri favorilerimizden! Moda Haftası için de Jr. Metin Bahçecik, Ümit Karalar için tepede atkuyruğu saç modelini tasarladı. Saçın üst kısmında vahşi görünümlü bir atkuyruğu yaratmak için saçın boy ve uçlarına Tecni.Art Depolish dağınıklık veren şekillendirici krem kullandı. Sonrasında saç boy ve uçlarının asi, hacimli duruşunu korumak için Tecni.Art Savage Panache mikro pudracıklı hacim spreyi kullandı.

Boy ve uçları dağıtılan saç, bir tutamı dışarıda kalacak şekilde saçın tepe bölgesinde bir toka yardımıyla atkuyruğu haline getirdi. Dışarıda bırakılan tutam ile tokanın etrafı sarılarak saçın ön bölümü pürüzsüz hale getirdi. Saçın ön bölümünde de pürüzsüzlüğü vurgulamak için Tecni.Art Shower Shine saç spreyi kullandı. Son dokunuş olarak ise Tecni. Art Air Fix gazsız sprey ile saç modelini sabitledi.

Arkada asimetrik örgü:

Örgülü saç modellerini artık daha sık görür olduk. Jr. Metin Bahçecik’in tasarladığı arkada asimetrik örgü ise tam anlamıyla göz alıcı! İlk adımda, saçın ön kısımlarında doğal dalgalar oluşturmak için Tecni.Art Depolish dağınıklık veren krem şekillendirici uygulandı ve dalgaların hacmini korumasını sağlamak için Tecni.Art Savage Panache hacim veren sabitleyici sprey kullanıldı.

Son olarak da örgüye parlak bir görünüm kazandırmak ve örgü şeklini sabitlemek için Tecni.Art Shower Shine parlaklık spreyi kullanıldı.

Ümit Karalar’ın stil sahibi duruşuna bu havalı saç modelleri bizce çok yakıştı! Jr. Metin Bahçecik’in ustalıkla tasarladığı bu saç modellerini bir an önce denemek için can atıyoruz :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey
L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey
( Saç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey
( Saç Spreyi )
Keşfet
Shower Shine
Shower Shine
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Cemil İrez Moda Haftası’nın Saç Sırlarını Açıklıyor!
Fashion Week İstanbul 2019: 3. ve 4. gün defilelerinden en güzel saç modelleri!
Fashion Week İstanbul 2019: 1. ve 2.gün defilelerinden en güzel saç modelleri!
2019 Moda Haftalarının En Dikkat Çeken Sokak Stillerini İnceledik!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar