Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Mor şampuan hakkında bilmen gereken her şey!

Mor şampuan hakkında merak ettiğin her şey işte bu yazımızda!

Silver şampuan ya da en çok bilinen ismiyle mor şampuan özellikle saçlarını sarıya boyatanların gözdesi! Artık bu şampuan o kadar çok konuşuldu ki ben de bu kadar dikkat çeken şampuanı biraz daha yakından tanımaya karar verdim.

Silver şampuan hakkında merak ettiğin her şey işte bu yazımızda!

Mor şampuan kimlere uygun? 

L’Oréal Professionnel Silver Şampuan daha çok beyaz, gri saçlar için kullanılmasının yanında platin gibi açık sarı tonlardaki saçlarda istenmeyen yansımaların ortadan kaldırılmasında da kullanıyor. 

L'Oréal Professionnel Silver Şampuan'ı buradan inceleyebilirsin.

Silver şampuan
L'Oréal Professionnel Silver şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Gri ve beyaz saçların çok daha canlı, parlak görünmesini sağlarken bu saç renklerindeki istenmeyen sarı yansımaları da önlüyor. Tabii bir de küllü bir saç rengi istiyorsan ve istemediğin turuncu yansımalardan kurtulmak istiyorsan da L'Oréal Professionnel Silver Şampuan'dan yararlanabilirsin. 

Neden Mor Şampuan kullanmalı?

Mor şampuan sayesinde, saçlarını platin sarı gibi bir açık sarı tonuna boyattıysan ve istemediğin çiğ bir ton ya da turuncumsu yansımalar ortaya çıktıysa kimyasal kullanmadan da saç rengini düzeltebilirsin. Yani sarı saç renginden memnun olmadığında, hatalı saç boyamalarından sonra mor şampuan ile tam istediğin gibi bir saç rengi elde edebilirsin. 


L'Oréal Professionnel Silver Şampuan kullananlardan olarak benim bu şampuanda en beğendiğim özelliklerden biri de saçlara parlaklık, canlılık ve yumuşaklık katması oldu. Normalde diğer mor şampuanlar saçları kuruturken L’Oréal Professionnel Silver Şampuan saç rengini düzeltmesinin yanında bir de saçlara bakım yapıyor. Ayrıca diğer mor şampuanlardan daha hoş bir kokuya sahip olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. 

Mor şampuanı ne sıklıkta ve nasıl kullanmalı? 

L'Oréal Professionnel Silver Şampuanı da diğer şampuanlar gibi banyoda saçlarını nemlendirdikten sonra uygulayıp, durulayarak ve gerekirse tekrarlayarak uygulayabilirsin. 2 haftada etkisini gösteriyor ancak mutlaka düzenli şekilde kullanman gerektiğini de hatırlatmak isterim. Tabi şampuanın mor renginden dolayı ilk başta banyoda saçlarının mor renge boyandığını hissedebilirsin. Ama hiç merak etme, bu sadece şampuanın rengi :) Saçlarını duruladığında renk de tamamen kaybolacak!

Mor şampuan nereden alınabilir?

L’Oréal Professionnel Silver Şampuan’ı sadece uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulabilirsin. Sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin. 


Photo credit: Getty Images.com, Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Série Expert Powermix Temel Bakım
L'Oréal Professionnel Série Expert Powermix Temel Bakım
( Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Saç güzelliğimiz için bize tek 1 ürün yeter: Bu ürünü keşfetmeye ne dersin?
Mezuniyet balosu yaklaşıyor: Saçlarını baloya nasıl hazırlamalısın?
Saçlarının bakıma ihtiyacı olduğunu düşünenler buraya! Size özel bir önerimiz var!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Tatil yerine göre makyaj çantası hazırlama rehberi