Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Mükemmel dalgalar senin de hakkın

Dalgalı saçların harika görünümü seni de cezbediyorsa, bu saç modelini hemen denemelisin!

Bu senenin en popüler trendlerinden biri hiç şüphesiz dalgalı saçlar. Hemen hemen bütün moda haftalarında, sokak stillerinde, birçok ünlü yıldızın, modelin tercihi dalgalı modellerden yana oldu. Ama bu saç modellerinin ne yazık ki bir dezavantajı var; özellikle de saçların ince telli ve düz yapıdaysa saçlarına dalgalı bir şekil verdiğin zaman gün içinde saçların yer çekimine yenik düşebiliyor.

Özenle, bazen de saatlerce uğraşıp oluşturduğun buklelerin düşmesi artık keyfini kaçıramaz! Anında düşen bukleler senin kaderin olmamalı; işte tam da bu noktada sana özel önerilerimiz var. Şimdi bu önerilerimize göz atmaya ne dersin?

1.İpucu:

Dalgaların oluşmasını destekleyecek ve onların sabit kalmasını sağlayacak ürünler tercih etmende yarar var. Mesela sabitleyici sprey gibi bir ürün çok işine yarayabilir. Çünkü bu tarz ürünler saçlarının sertleşerek ve ısıya daha çabuk karşılık vererek şekillenmesini sağlayacaktır.

2.İpucu:

Şekillendirici ürünü saçların ıslakken, parmakların yardımıyla baskılayarak uygulamanda fayda var. İç kısımlara da elektriklenmeyi gideren bir ürünü yeteri kadar yedirmeyi ihmal etme ki saçların sonrasında elektriklenip kabarık bir görüntüye neden olmasın.

3.İpucu:

Maşa ısısını saç cinsine göre yeterli ısıya ulaştırırsan hem daha çabuk şekil almasını hem de çabucak bozulmamasını engellemiş olursun. Bu ısı ince telli saçlar için 180 derece kalın telli saçlar içinse 200 derecedir.

4.İpucu:

Altta kalan saçlarını maşayla şekillendirmek üst kısımları destekler. Eğer saçın ince telliyse istediğin sonucu alabilmek için saçının tamamını ince bir maşayla şekillendirebilirsin.

5.İpucu:

En son ve en can alıcı önerimiz hava şartlarıyla ilgili. Eğer hava nemli ve yağmurluysa saçlarını şekillendirdikten sonra mutlaka güçlü sabitleyici bir spreyi bolca uygulamalısın.

Fotoğraf kaynağı: L'Oréal Paris

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix  Ultra Güçlü Sabitleme
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Ultra Güçlü Sabitleme
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Uzun süre kalıcı dalgalı saç modeli için 5 ipucu
Dalgalı saçlar için hızlı ve kolay saç modelleri
Alp Kavasoğlu ve Şule Karaok ile 1920’ler saçı nasıl yapılır?
Bu 8 özellikten sende varsa, tam bir yaz kızısın!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör