02/11/2017
Saç Sırları
360 38

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli

Ece Y.
Nişan için 12 büyüleyici saç modeli Nişan için 12 büyüleyici saç modeli
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Uzun zamandır hayalini kurduğun o gün gelip çatıyor. Evlilik yolunun en kıymetli ve en heyecanlı duraklarından biri nişan gecesi! Düğünün provası olarak da sayılan nişan gününde her şeyin kusursuz olması için ne kadar uğraştığını tahmin edebiliyoruz :) 
Kız tarafının en telaşlı günlerinden biri olan nişan kutlamasında kusursuz görünmen için imdadına yetiştik! Nişan detaylarına uygun abiye topuz modellerinden birini seçerek bütün davetlileri 'wow' dedirtebilirsin!

Balo salonunda nişan daveti için saç modelleri 

1.Işıltılı topuz nişan saç modeli:

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli

Nişan davetini bir otelin balo salonunda yapmayı düşünüyorsan saçlarını da mekana uydurmalısın. Şık ve elegan konseptli nişan davetleri için topuz modelini düşünebilirsin. Balo salonunun ihtişamına uygun havalı ve iddialı topuz modeliyle öncelikle damat adayını daha sonra herkesi etkileyeceğine emin olabilirsin.

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 1

Saç modeline biraz ışıltı eklemek istiyorsan parlak taşlarla kaplı saç aksesuarlarını kullanabilirsin. Topuzunun tam üzerine veya altına taktığın taşlı aksesuarınla balo salonunun prensesi olacaksın.

Ne giymeli: Balo salonunda gerçekleşen nişan davetlerinde balık modeli abiye elbise giyebilirsin. Topuzunu ön plana çıkarması için sırtı açık elbiseleri tercih etmeni öneriyoruz.

2.Bohem nişan saç modeli:

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 2

Eğer saçlarında daha doğal bir görünüm arıyorsan saçlarının önünden ince tutamlar çıkarabilirsin. Saçlarının önlerinden çıkaracağın tutamları hafif dalgalandırarak daha zarif bir görünüm yakalayabilirsin. 

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 3

Abiye topuz saç modelleri yerine burgulu topuz modelleri seçerek topuzunu daha dolgun göstereceksin. Gece boyu saçlarının sabit kalması için topuzunu yaptıktan sonra L'Oréal Paris Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Saç Spreyi'nden yardım almanı öneririz. 

3.Hacimli topuz nişan saçı modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 4

Farklı bir saç modeli denemek istiyorsan hacimli topuz modellerine bakabilirsin. Saçlarını oldukça kabarık ve yoğun gösterecek bu saç modeli kabarık elbiselerle harika duracaktır. 

Kırda nişan için saç modelleri:

1.Doğal nişan saç modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 5

Nişan davetini yeşillikler arasında gerçekleştirmek istiyorsan doğal saç modellerini tercih etmelisin. Biz senin yerinde olsak kır nişanında kesinlikle saçlarımızı açık bırakırdık! 

Hafif rüzgarın etkisiyle uçuşan saçlar, fotoğraflarda harika görünecektir. Eğer uzun saçların varsa saçlarını su dalgası yaparak kır nişanında harika görünebilirsin. Su dalgası saçlarını ön plana çıkarmak için taşlı saç aksesuarlarından yardım alabilirsin.

Ne giymeli: Kır nişanında uçuş uçuş elbiseler tercih etmelisin. Şifon elbiseler veya asimetrik kesim etekler kır davetinde kusursuz görünecektir. 

2.Kısa saç nişan saç modeli:

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 6

Orta veya kısa boyda saçların varsa saçlarının yarısını örerek altta kalan saçlarını dalgalandırabilirsin. Kır nişanında saçlarına çiçekler takarak doğanın güzelliğine ayak uydurmalısın. Daha doğal bir görünüm için saçlarının önlerinden ince saç tutamları çıkarmayı unutmamalısın. 

Saçlarının gün boyu parlak görünmesi ve sabit kalması için L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi uygulayabilirsin. İçerisindeki argan yağı ile saçın parlamasını sağlarken sabit kalmasına destek olan bu sprey bizim favorilerimizden! :)

L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi aşağıda bulabilirsin.

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 7
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
( Şaç Spreyi )
Hemen Al

3.Burgulu nişan saç modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 9

Uzun dalgalı saçlarını burarak yarım toplayabilirsin. Saçlarının önlerinden aldığın ince saç tutamlarını burarak arkaya doğru getir ve arkada sabitle. Çiçekli tokanı burgularının üzerine takarak kır nişanına hazır olabilirsin. Bu saç modeliyle renkli elbiseler göz alıcı görünecektir.

Evde nişan daveti için saç modelleri

1.Atkuyruğu nişan saç modeli:

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 10

Nişanını evde yapacaksan saç modelinde daha zarif ve sade modelleri seçmelisin. Hacimli atkuyruğu modeli bizim aklımıza ilk gelen nişan saçlarından biri. Saçlarını önce dalgalandır daha sonra ön kısmını krepe tekniğiyle kabart. 

Son olarak saçlarını yüksek atkuyruğu yaparak ev nişanına hazır olabilirsin. Eğer dalgalı saçların varsa saçlarını saç köpüğüyle dalgalandırman yeterli olacaktır. L'Oréal Paris Elnett Dalgalı Saçlar için Köpüksayesinde gün boyu kalıcı bukleler elde edebilirsin.

L'Oréal Paris Elnett Dalgalı Saçlar için Köpüğü aşağıda bulabilirsin.

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 11
L'Oréal Paris Dalgalı Saçlar için Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Hemen Al

Ne giymeli: Ev nişanında abartılı kıyafetlerden uzak durmalısın. Pudra rengi şık bir elbise ev davetleri için harika bir seçim olacaktır. Elbisenin ne çok kısa ne de çok uzun olmalıdır, diz boyu elbiseyle ev nişanında çok rahat edeceksin.

2.Dalgalı nişan saç modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 13

Ev nişanında saçlarını açık kullanmak istiyorsan hacimli dalgalar yapabilirsin. Özellikle uzun saçlara çok yakışan bu saç modeli, nişan davetinde göz alıcı görünecektir. Dalgalı saç modelini örgü taçla süsleyerek daha zarif görünebilirsin. Salaş saç modellerini seviyorsan, dalgalarının aralarına ince örgüler ekleyerek daha doğal bir stil yaratabilirsin.

3.Çiçekli aksesuarlı nişan saç modeli:

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 14

Evin terasında veya bahçesinde nişan yapıyorsan mutlaka çiçek detayını saç modeline eklemelisin. Saçlarını topladıktan sonra papatyalı saç aksesuarını takarak naturel bir görünüm yakalayabilirsin.

Restoranda nişan daveti için saç modelleri:

1.Elegan nişan saç modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 15

Nişanını aile arasında ve sadece yakın arkadaşlarının katılacağı restoran davetiyle kutlamak istiyorsan saçlarında abartıdan uzak, elegan bir model tercih etmelisin. Orta ve kısa saç boyuna çok yakışan boğumlu topuz modeliyle hem klasik hem de elegan görünebilirsin. Boğumlarının arasına eklediğin ufak çiçek detayları sana çok yakışacaktır. 

Ne giymeli: Restoran nişanında payet detaylı beyaz bir elbise giyerek gelinliğinin ufak bir provasını yapabilirsin. 

2.Dağınık topuz nişan saç modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 16

Şık restoran nişanında dağınık topuz yapabilirsin. Saçlarını oldukça hacimli gösterecek olan dağınık topuz modeli nişan davetlerine çok yakışıyor. L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi ile dağınık topuzunun gün boyu sabit kalmasını sağlayabilirsin. Dağınık topuzunu yakası açık elbiselerle kombinlemeni tavsiye ediyoruz.

3.Taşlı aksesuarlı nişan saç modeli

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli - 17

Saçlarında farklı bir saç modeli istiyorsan saçlarını dalgalandırarak iddialı bir saç aksesuarı takabilirsin. Nişan saç modelleri genellikle taşlı veya çiçekli saç aksuesuarlarıyla süsleniyor. Sen de favori aksesuarını seçerek restoran davetinde göz alıcı görünebilirsin. 

Paylaş

Nişan için 12 büyüleyici saç modeli
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi
( Şaç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Spreyi
L'Oréal Paris Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Defalarca Satın Almaya Değer 9 Makyaj Malzemesi