Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Ödüllü saç bakımına hazır mısın?

Elle Uluslararası Güzellik Ödülleri sahiplerini buldu!

Saç bakımına dair birçok deneyim yaşadığına eminiz. Farklı saç maskeleri, saç kremleri derken saçlarının ihtiyacını karşılayan tam anlamıyla kökten uca bakım yapan ürünü bulmakta ne kadar zorlandığı tahmin edebiliyoruz. Peki sana 'ödüllü' saç bakımından bahsetsek? Elle Uluslararası Güzellik Ödülleri sahiplerini buldu. Bu geceden ödülle ayrılan bir saç ürünü var ki, tanıyınca bize çok teşekkür edeceksin!

Kérastase Resistance Bain Therapiste

46. Elle edisyonunun güzellik editörleri tarafından belirlenen 'ELLE Uluslararası Güzellik Ödülleri'nin 'en iyi şampuan' katagorisinin kazananı Kérastase Resistance Bain Therapiste oldu. Saçları kökten uca yenileyen ve güçlendiren bu şampuan ile yıpranmış saçlarına yeni bir hayat verebilirsin! Aşağıdaki saç bakım rutinini uyguladığında, saçlarındaki değişikliği eminiz sen de fark edeceksin.

1. Adım: Şampuan

Saç bakımımın en önemli aşaması, şampuandır. Saç derine masaj yaparak uyguladığın şampuanını mutlaka ılık su ile durulamalısın. Saçlarını duruladıktan sonra pamuklu havlu yerine t-shirt yardımı ile saçının nemini alırsan, saçlarının yıpranmasını engelleyebilirsin.

2. Adım: Saç kremi

Saçlarını yumuşatan ve parlak görünmelerini sağlayan saç kremini, her yıkamada kullanmanı tavsiye ediyoruz. Saç kremini saç uçlarına ve boylarına sür ve 5 dakika bekle. Ilık su ile duruladığında yumuşacık saçların seni çok mutlu edecek.

3. Adım: Saç maskesi

Haftada bir yaptığın saç maskesi, saçlarının yenilenip, güçlenmesine yardım olur. Özellikle yıpranmış, boyalı saçların mutlaka uygulaması gereken bu adım saçlarının gizli kurtarıcısıdır. Saçlarınınj boy ve uçlarına maskeyi uyguladıktan sonra havluya sar ve 3-5 dakika boyunca bekle. Sıcak hava ile bütünleşen saç maskesi daha iyi etki edecektir. Sonrasında da ılık su ile saçlarını duruladığında farkı göreceksin.

Photo Credit: PixelFormula

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Résistance Therapiste Saç Banyosu
Kérastase Résistance Therapiste Saç Banyosu
( Banyo )
Satın Al
Kérastase Résistance Therapiste Saç Koruma Serumu
Kérastase Résistance Therapiste Saç Koruma Serumu
( Bakım )
Satın Al
Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi
Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi
( Bakım )
Satın Al
Kérastase Résistance Soin Premier Therapiste Saç Bakımı
Kérastase Résistance Soin Premier Therapiste Saç Bakımı
( Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Tüm yıl boyunca yıpranan saçlara tek hamlede S.O.S. bakımı!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör