Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Olağanüstü renk sonuçları, parlayan kalıcı renkler: Colorinsider

Keşfetmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım!

Bir kadın saç renginden ne ister? Tabii ki uzun süre kalıcı olmasını, ışıl ışıl parlak görünmesini, eğer varsa beyazlarının komple kapanmasını ve doğal görünümde olmasını ister. Peki, hem tüm bu faydaları sağlayan, hem saça bakım yapan, hem de amonyaksız, kokusuz bir saç boyası var mı? Keşfetmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım :)

Yüksek çözünürlüklü saç renkleri: Colorinsider

Yanlış duymadın, artık saç renkleri yüksek çözünürlüklü olacak! Yani çok daha canlı, çok daha ışıltılı, keskin ve doygun saç renkleri olacak :) En iyisi seni daha fazla meraklandırmadan açıklayalım. Yukarıda da bahsettiğimiz tüm bu özelliklere sahip bir saç boyası var; Matrix Colorinsider! Amonyaksız, kokusuz, %100 beyaz kapama sağlayan, maksimum saç derisi konforu sağlayan Colorinsider saç boyasıyla mükemmel saç rengi sonuçlarına ulaşılıyor.

Şimdi, Colorinsider’a biraz daha yakından bakalım.

Saça ne gibi faydalar sunuyor?

Yoksa yukarıda özelliklerini saydığımızda bu kadar mı sandın? Daha yeni başladık diyebiliriz :) Colorinsider amonyaksız ve kokusuz olduğu gibi aynı zamanda yağ bazlı. Colorinsider özel yağı sayesinde renkler saça daha güçlü şekilde nüfuz ediyor. Yani daha kalıcı, daha canlı renkler ortaya çıkıyor.

Normalde saç boyalarının saçı yıpratacağını düşündüğümüz için saç rengimizi değiştirmekten çekinebiliyoruz. Ancak Colorinsider saç tellerini yıpranmaya karşı koruyarak minimum yıpranma sağlıyor. Sonuç ise yumuşacık, parlak saçlar oluyor :)

Kimler için uygun?

Colorinsider, az önce de bahsettiğimiz gibi saç rengini değiştirmekten yıpranacağı için çekinenler için ideal tercihlerden. Tabii bir de doğallıktan vazgeçemeyenler var! Her zaman saç renginde doğallıktan, doğal tonlardan yana olanların tercihi Colorinsider’dan yana olabilir. Renk skalasındaki saç renklerinin yansımaları oldukça doğal olduğu için ortaya çıkan görünümler de son derece doğal oluyor.

Aynı zamanda Colorinsider uygulaması çok etkili olduğu için işlem süresi de oldukça kısa. Yani meşgul olan ve vakti olmayan kadınlar için de ideal!

Nerede bulunuyor?

Colorinsider, yalnızca uzman Matrix kuaför salonlarında bulunuyor. Saç rengini değiştirmek isteyenler renk uzmanlarının yardımı ve önerileriyle kendilerine en uygun Colorinsider tonunu bulup, hayallerini süsleyen saç renklerine sahip olabiliyorlar! 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Colorinsider
Matrix Colorinsider
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saçlarla ilgili doğru bilinen yanlışlar
Gökkuşağı ışıltısı saçlarda: "Baby rainbow" saç trendi
Fındık kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Festival Makyajlarında Yaratıcı Ürün Kullanımları