Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Ombre akımı yeniden mi başlıyor?

Saç renklerini tamamen değiştirmeden, biraz ışık katmak isteyen moda tutkunları tarafından tercih edilen bu saç stili yerini kimseye kaptırmayacağa benziyor.

Ombre saçlar, iki seneden beri eşi benzeri görülmemiş bir başarı elde etti. Saç renklerini tamamen değiştirmeden, biraz ışık katmak isteyen moda tutkunları tarafından tercih edilen bu saç stili yerini kimseye kaptırmayacağa benziyor.

Ombre saç da ne demek?

Günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız bazı terimlerin anlamlarını bilmek çok önemli. "Ombre saç", "bakır ombreler"... Kendine özgü bir dili olan alanlardan bahsederken, özellikle de konu saç şekilleri ve boyaları olduğunda, işin içinden çıkmak genelde zor oluyor.

"Ombre saç" terimi, güzellikle uğraşanlar tarafından daha fazla kullanılmakla birlikte, saçlardaki renk geçişlerini ifade eder. Ahenkli ve yaza özgü bir hava yaratmak için iki farklı rengi birleştiren, saçınızda kademeli ışıltılar yarataran bir boyama şeklidir. Tam da güneşten açılmış saçlar gibi, ışıltılı, parlak ve modaya uygun bir görünüm sağlar.

Neden vazgeçemedik?

Ombrenin avantajı ne mi? Tabii ki evde uygulama kolaylığı! Evet, Ombre artık kuaförlerin tekelinde değil. Bunun yerine, kolay L'Oréal Ombre kiti ve uygulamayı açık bir şekilde anlatan talimatlar sayesinde, istediğiniz renk geçişlerini evinizde rahatlıkla elde edebiliyorsunuz. Talimatlara uyun ve beklentilerinizi göz önünde tutun. Her bir adımı dikkatlice uygulayıp hiçbir şeyi atlamadığınızdan emin olun.

Moda perspektifinden

Kış ayları, insanın modaya arkasını dönüp stilleri görmezden gelerek, giderek daha da soğuyan havadan korunmak için dev, biçimsiz kaşmir kazaklara gömüldüğü bir dönemdir genelde. O yüzden sabahları dolabımızın önünde kıyafet seçmeye çalışırken de öyle pek hevesli olmayız. Bu durumdan kurtulmak ve insanın üzerine çöken kış mutsuzluğunu aşmak için uzun kış günleri boyunca stilini aydınlatacak en havalı saç stili Ombreler. Evet doğru duydun. Hayatını değiştirmek isteyen bir kadının atması gereken adımlardan birinin de saç rengini değiştirmek olduğu söylenir hep.

Tamam, belki de durum her zaman böyle değil; ancak yine de saç rengini değiştirmek size kaybettiğiniz enerjinizi geri kazandırabilir! O yüzden size, bir değişiklik olarak, evde kendi kendinize uygulayarak istediğiniz etkiyi alabileceğiniz Ombre uygulamasını denemeni öneriyoruz.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Ombre Saç Boyası No 1
Ombre Saç Boyası No 1
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 2
Ombre Saç Boyası No 2
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 3
Ombre Saç Boyası No 3
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil ombre modelleri
​Ombre saç rengini korumanın 5 yolu
​Renkli ombré trendi: 2017'nin en canlı trendini denemek ister misin?
Saç rengin artık yeni makyajın!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör