Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Ombre saçlar: Evde ombre uygulaması

Ombre uygulamak isteyip, cesaret edemeyenlerden misin? Bu yazımızla ikna olmaya ne dersin?

Ombre trendinin sona erdiğini mi düşünmüştün? Bu hoş saç trendi bizce sona ermeyecek çünkü önümüzdeki sezonun trendlerinde hala yükselişte! Saçlarına sanki işlem uygulanmamış gibi görünen bu saç rengini denemek isteyip, bir türlü cesaret edemiyorsan, bu yazımızdaki rehberimizle evde de pratik şekilde uygulayabilirsin. Hazır mısın?

İlk adım:

Saçlarını ortadan ayırıp, ince dişli bir tarak veya fırçayla hafif hareketlerle tara. Ombre boyanın paketinden çıkan eldivenlerini takıp, boya karışımını hazırlayıp ombre tarağına boyayı uygula.

İkinci adım:

Bu kullanışlı ombre tarağıyla oluşturmak istediğin yumuşak renk geçişlerini kolaylıkla kontrol edebilirsin. Bu nedenle ombre uygulamasından çekinmene gerek yok çünkü kontrol sende! Tarağa döktüğün boyayı saçlarının arkasından başlayarak yavaş yavaş önlere doğru tarayarak saçların uygula. Kulak veya çene hizasından başlamanı öneririz.

Üçüncü adım:

Ombreyi saçlarına yukarıdan aşağıya doğru tarama hareketleriyle uygula ve en az 30 dakika bekle. Ortaya çıkacak sonuç taban saç rengine ve boyanın saçta kalma süresine bağlıdır.

Dördüncü adım:

Boyanın paketinde yazan süreyi geçmemeye özen göstermelisin. Saçlarında en iyi etkiyi yakalamak için boyama işlemi sonrası kullanımı için kutudan çıkan özel şampuanla saçlarını yıkamayı da sakın unutma!

Editörün notu: Boya işlemi sonrasında saç renginin parlak ve canlı görünmesi için boyalı saçlara özel bakım yağlarından yararlanabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Ombre Saç Boyası No 1
Ombre Saç Boyası No 1
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 2
Ombre Saç Boyası No 2
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 3
Ombre Saç Boyası No 3
( Saç Boyası )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil ombre modelleri
​Ombre saç rengini korumanın 5 yolu
​Renkli ombré trendi: 2017'nin en canlı trendini denemek ister misin?
Saç rengin artık yeni makyajın!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör