Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Ombré trendi devam ediyor: Barbara Palvin

​Ombré asla modası geçmeyecek saç renklerinden biri ve yeni güncellenmiş halini sen de mutlaka denemelisin!

Eğer ombré trendinin artık sona erdiğini düşünüyorsan, bizce yeniden düşün! Çünkü sarı uçlar ve koyu saç dipleri, ünlüler dünyasında hala popülerliğini koruyor. Geçtiğimiz günlerde L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Barbara Palvin, Cannes Film Festivali' nde, muhteşem görünen ombréli ve hareketli fönlü saçlarıyla görüntülendi, ve ombré modasının geçmediğine tanık olduk.

Yeniden güncellenmiş haliyle; ombré

Bu sezon ombréler artık daha doğal, daha sade. Uçlardaki açık renk ve diplerdeki koyu renk arasında keskin bir ayrım yerine, natürel dokunuşlar var. Koyu renkten açık renklere geçiş yaparken doğal bir görünüm sağlamak için mutlaka saçlarının doğal renginden birkaç ton daha açık renkleri denemelisin.

Neden yeni ombréyi denemelisin?

Barbara Palvin'in kusursuz, fönlü saçlarının da bize gösterdiği gibi, ombré, saçlarına ışık katar ve çok boyutlu bir renk görünümü sağlar. Dalgalı saçlarını şekillendirmeden sadece yıka-çık tarzında da olsan, fön bağımlısı da olsan tüm saç stilleriyle ombré saçların güzel görünür.

Sıra sende!

Barbara'nın kırmızı halıya uygun kırmızı, dantel detaylı uzun elbisesiyle fönlü saçları muhteşem bir uyum yakalamışa benziyor. Bu güzel saçları sen de oluşturabilir, saçlarına hareketli fön çekebilirsin. Haydi, deneyelim!

-Saçlarına fön çekmeye başlamadan önce, pürüzsüz ve parlak görünüm için, birkaç damla bakım yağını saç uçlarına ve boylarına uygula.

-Hafif nemli kalana kadar saçlarını kurutup, yuvarlak bir fön fırçası yardımıyla boy kısımlarında fırçayı çevirerek fön çekmeye başla.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Ombre Saç Boyası No 1
Ombre Saç Boyası No 1
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 2
Ombre Saç Boyası No 2
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 3
Ombre Saç Boyası No 3
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil ombre modelleri
​Ombre saç rengini korumanın 5 yolu
​Renkli ombré trendi: 2017'nin en canlı trendini denemek ister misin?
Saç rengin artık yeni makyajın!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör