Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Ombréli saçlara sahip olanların bayılacağı saç modelleri

Ombrénin hala trendy olduğu artık bir gerçek! Senin de ombré saçların varsa bu saç modelleri tam sana göre!

Ombréli saç modellerinin ne kadar popüler olduğunu duymayan kalmadı, değil mi? Sokak stilinden tut da kırmızı halıya kadar her yerde gördüğümüz ombréli saçlar bizim dikkatimizi çok çekiyor. Sen de ombréli saçlarını nasıl şekillendireceğine kadar veremiyorsan bu saç modellerine göz atmanı öneriyoruz. Saçlarına hala ombré yaptırmayanları da bir daha düşünmeye davet ediyoruz!

Ombré saç modelleri

Saçlarında dikkat çekici ombrélerin varsa, ne yaparsan yap gözler senin saçlarında olacaktır. Bu zarif saç örgüsü için saçlarının önünden ince tutamlar alarak arkada salaş bir örgü yapabilirsin. Örgünü lastik toka ile tuttur daha sonra örgülerini gevşet. Bu saç modelini yaptıktan sonra saç spreyi ile sabitlemelisin.

Ombréli saçlara en çok örgü modelini yakıştırıyoruz. Bu örgü modeli de en şık ve havalı görünen örgü modellerinden biri. Saçlarının önünden alacağın iki tutamı geriye doğru ör ve örgünü aşağı doğru daha da kalınlaştır. Daha sonra örgünün ortasını saç tutamı ile bağla. Bu saç modeli dalgalı saçlarla çok yakışacaktır.

Uzun ombréli saçların varsa, bu modeli de denemelisin. Saçlarının önünden ensene doğru kalın bir örgü taç yap ve bu örgüleri sonradan gevşet. Arkada kalan saçlarını ister açık kullan istersen de atkuyruğu yapabilirsin. Tercih sana kalmış.

Pembe ombrélere bayılıyoruz. Sen de saçlarında farklı bir görünüm istiyorsan pembe tonlarına mutlaka göz atmalısın. Bu saç modeline ne yaparsan yap çok dikkat çekeceksin. Saçlarını boyattıktan sonra boyalı saçlar için özel üretilen şampuanlardan kullanarak saç rengini uzun süre kullanabilirsin.

Kendini prenses gibi hissetmek isteyenler bu saç modelini hemen denemeliler. Önden alacağın iki ince tutamı arkaya burarak getir, daha sonra da çiçek şeklini ver. Bu saç modelini yapmadan önce saçlarına jöle sürerek daha kalıcı bir stil elde edebilirsin.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Ombre Saç Boyası No 1
Ombre Saç Boyası No 1
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 2
Ombre Saç Boyası No 2
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 3
Ombre Saç Boyası No 3
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Nedimelere özel gelinden rol çalmayacak saç modelleri!
Aslan burcuna özel saç modelleri
Saç Maşası Kullanırken Yapılan Hatalar
Deniz Tuzu Spreyi Nedir? Nasıl Kullanılır?
Tümünü Gör
Marjinal gelinlere özel: Renkli saçlarınla büyüleyici bir gelin ol!
Kötü bir saç kesimiyle saçların uzayana kadar nasıl başa çıkabilirsin?
Colorista Hair Makeup ile Rengârenk Yaz Görünümleri: Melodi Elbirliler’in Yaz Stili
Melodi Elbirliler’in saç makyajı sırrını öğreniyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kobalt Mavi Göz Makyajı Nasıl Yapılır?