Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Paris Moda Haftası: En güzel yıldızlar bu özel gecede buluştu!

Moda Haftası kapsamında düzenlenen yemekte, hangi ünlünün hangi saç modelini tercih ettiğini merak ediyor musun?

Paris Moda Haftası devam ediyor ve tabii ki biz de ilham almaya devam ediyoruz! Moda Haftası kapsamında ise çok özel etkinlikler gerçekleşiyor. 5 Mart gecesi, ünlü oyuncu Julianne Moore'un ev sahipliğinde özel bir yemek gerçekleşti. Bu özel gecede ise tabii ki bizim dikkatimizi ünlülerin şıklık yarışı ve harika saç modelleri çekti!

Hangi ünlünün, hangi saç modelini tercih ettiğini merak ediyorsan seni yazımızın devamına alalım!

Barbara Palvin

Hepimizin hayranlıkla baktığı, dünyaca ünlü model ve L'Oréal Paris güzellik elçisi Barbara Palvin de bu özel geceye katıldı. Baştan ayağa siyahlar içerisinde olan güzel model, saçları için de ona çok yakışan atkuyruğu stilini tercih etti. Sen de onun bu saç modelini elde etmek istersen, L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot& Big 72 saat hacim etkili saç spreyini saçlarına uyguladıktan sonra tüm saçını tepede topla ve lastik tokayla sabitle. İşte bu kadar!

Natasha Poly

Sarışın model Natasha Poly de siyahlar içerisindeydi. Süper düz, pürüzsüz görünümlü saçları ise bir harikaydı! Sen de saçlarını düzleştirmeye başlamadan önce L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Straight'i saçlarına uygula ve 72 saat boyunca saçlarının düz görünümünü koru!

Alexina Graham

Kızıl saçlı güzel model Alexina Graham da gecedeydi! Hareketli dalgalı saç modeli, siyah, ışıltılı elbisesini harika şekilde tamamladı. Ancak gece boyu saçları hareketini korudu! Bunu nasıl başardığını merak ediyorsan, sana sırrını söyleyelim! L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey sayesinde!

Soo Joo Park

Güney Koreli model, L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Soo Joo Park da bob kesim saçları için düz saç modelini tercih etti.

Lara Stone

Siyahlar içindeki ünlülerin arasında beyaz kıyafetiyle parlayan Lara Stone, parlak sarı saçlarıyla çok hoş görünüyordu. Yandan ayırdığı saçlarını, maşa ile dalgalandıran güzel modele bu saç modeli çok yakışıyor!

Julianne Moore

İşte gecenin ev sahibi! Bu özel yemeğe ev sahipliği yapan, dünyaca ünlü aktris Julianne Moore yeşillere bürünmüştü. Artık onunla özdeşleşen kızıl saçlarını ise gösterişli elbisesini dengelemesi için düz stilde tercih etti.


Photo credit: Getty Images.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri
Bu sezonun en çok sevilen saç aksesuarı: Saç zinciri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Ezgi Fındık ile Yeşilçam Makyajı Nasıl Yapılır?