Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Pazartesi sendromunu kolay atlatmanı sağlayacak 10 saç modeli!

Bu saç modelleriyle Pazartesi sendromunu kolayca atlatacaksın :)

Pazartesi sendromunu kolayca atlatmanın yolu, tabii ki eğlenceli ve kolay saç modellerinden geçiyor! Pazartesi sabahını daha keyifli bir hale getirmek için farklı ve pratik saç modellerine bir şans vermelisin. Aynada saçlarının son halini gördükten sonra Pazartesi sendromunu daha kolay atlatacağına eminiz! 

Pazartesi sabahı saçlarını şekillendirmek için uzun uzun zaman harcamak istemiyorsan birazdan önereceğimiz saç modellerine mutlaka göz atmalısın!

Yarım topuz

yarım topuz

Evden çıkmadan önce yalnızca son iki dakikanı saç modeline ayırmak istiyorsan yarım topuz en pratik saç modellerinden biri olarak imdadına yetişiyor. Kötü saç gününü bile kurtaran bu saç modeli için saçlarının önünden ince saç tutamları bırak ve üstte kalan saçını salaş bir topuz yap. Yarım topuz saç modelinin daha doğal görünmesi için üstte kalan saçlarını yanlara doğru çekerek gevşetmeyi de deneyebilirsin. Bunu yaparak bohem bir görünüme ulaşabilirsin.

İkili topuz

ikili topuz

En eğlenceli saç modellerinden ikili topuz modelini de deneyebilirsin. Bu saç modelini dilersen sadece saçlarının üst kısmını toplayarak yapabilir veya saçlarının tamamını ikili topuz yapabilirsin. Saç modelinin daha havalı, hacimli görünmesini istersen alt kısımda kalan saçlarını maşayla dalgalandırabilirsin. 

Klasik çift örgü

klasik çift örgü

Pazartesi sabahı kolayca saçlarını şekillendirmek ve havalı görünmek için klasik, 3'lü örgüden de yardım alabilirsin. Saçlarına önce L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulayarak parlak ve sağlıklı görünmelerini, daha kolay şekil almasını sağla. Daha sonra saçlarını ikiye ayır ve klasik örgü şeklinde ör. Son olarak da örgünü giydiğin kıyafetlerine göre renkli ya da siyah lastik tokalarla sabitleyerek Pazartesi sendromuna savaş açabilirsin :)

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Dalgalı saçlar

dalgalı saçlar

Saçlarında risk almadan kusursuz bir görünüm elde etmek istiyorsan dalgalı saç modelini denemelisin. Dalgalı saç modeli için öncelikle saçlarına L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 İkili Bakım İksiri sıkarak saçlarının taranmasını kolaylaştırmalısın. Daha sonra saçlarını maşa yardımıyla dalgalandır. Son olarak saçlarını hafifçe tarayarak buklelerini açabilir ve daha doğal görünmelerini sağlayabilirsin.

Örgülü atkuyruğu

örgülü atkuyruğu

Klasik saç modellerinden sıkıldıysan küçük dokunuşlarla saç modellerine farklı bir hava katmayı denemelisin. Klasik, her zamanki atkuyruğu modelini farklılaştırmak için atkuyruğunun içindeki ince bir tutamı örerek bambaşka bir görünüme kavuşabilirsin. 

Ters örgü

ters örgü

Pazartesi sendromunu iddialı bir saç modeliyle yenmek istiyorsan ters balıksırtı örgüyü sıkı topuzunla birleştirebilirsin. Bu saç modeli için öncelikle saçlarını baş aşağı eğ ve saçlarını tersten balıksırtı örerek yukarıda atkuyruğu yap. Daha sonra atkuyruğunu topuz yaparak lastik tokayla sabitle. İşte bu kadar!

Salaş örgüler

salaş örgü

2018 yılının en trend saç modelleri arasında gösterilen salaş örgü modelini pazartesi sabahı 5 dakika içinde yapabilirsin. Bu saç modeli için öncelikle saçlarına hacim veren saç köpüğüyle saçlarını dolgunlaştırmalısın. L’Oréal Professionnel Tecni Art Full Volume şekillendirici köpük ile saçlarına doğal bir hacim ver. Daha sonra saçlarını salaş bir şekilde ör. Örgünün daha doğal görünmesi için aradan ince saç tutamları çıkarmayı unutma!

L’Oréal Professionnel Tecni Art Full Volume şekillendirici köpüğü aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Hemen Al

Sıkı atkuyruğu

sıkı atkuyruğu

Şık ve sıkı bir atkuyruğundan kim vazgeçebilir? Saçlarında havalı aynı zamanda da klasik bir saç modeli istiyorsan sıkı atkuyruğu yapabilirsin. Atkuyruğunu topladıktan sonra saç lastiğinin üzerine ince saç tutamı sararak daha şık bir görünüm elde edebilirsin.

Ensede topuz

ensede topuz

Atkuyruğu kadar havalı görünen bir diğer saç modeli de ensede topuz modeli! Ensede topuz modelinin daha salaş görünmesi için saçlarının önlerinden ince saç tutamları bırakmayı unutmamalısın.

Yarım atkuyruğu

yarım atkuyruğu

Bu Pazartesi kendini daha enerjik hissetmek istiyorsan yarım atkuyruğu modelini tercih etmelisin. Yarım atkuyruğu modelini ne kadar yukarıdan yaparsan o kadar dinamik görünebilirsin :)

Pazartesi sendromunu kolayca atlatabilmen için bonus önerimiz:

saç bakımı

Pazartesi gününü atlattıysan kocaman bir ödülü hak ettin demektir :) Pazartesi akşamı eve gelir gelmez küveti doldur. Köpük banyosu Pazartesi gününün en rahatlatıcı ve mutlu anı olacaktır. Köpük banyosunda dinlenirken haftanın geri kalanı için de enerji toplayabilirsin!

Sen köpük banyosunda rahatlarken saçlarına da saç maskesi yaparak onlara da ödül verebilirsin. Saçlarının daha sağlıklı ve canlı görünmesi için haftada en az bir kere maske yapmayı asla unutmamalısın. L’Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Saç Bakım Maskesi sayesinde yıpranmış saçlarını onarabilir ve haftanın geri kalan kısmında canlı saçlarınla göz kamaştırabilirsin. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve  Komple Onarıcı 5 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Maske 200 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Maske 200 ml
( Maske )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
​Boğa burcu kadınlarına özel saç modelleri
Bu sezonun en çok sevilen saç aksesuarı: Saç zinciri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Efsanevi Coachella Festivali'nin Favori Görünümlerini Seninle Paylaşıyoruz!