Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Pro Fiber: Uzun süre kalıcı, gerçek onarım

L'Oréal Professionnel, saç bakımında devrim yaratan Pro Fiber serisi ile uzun süre kalıcı ve yoğun saç bakımını kadınların deneyimine sunuyor.

Pek çok kadın her gün yıpranmış saç problemi ile başa çıkmaya çalışıyor. Pro Fiber'ın saçı anında yeniden yapılandırma etkisinin ilk adımı kuaför salonlarında sana özel saç profili teşhisi ile başlıyor. Yalnızca kuaförün saçının yıpranma seviyesini belirleyerek saçına uygun Pro Fiber serisi ile özel salon protokolünü uygulayabilir.

Saçının dış ve iç yapısını derinlemesine onaran salon bakımının etkisini uzun süre hissetmek için tek yapman gereken kuaförünün önerdiği Pro Fiber serisinin şampuanı, maskesi veya saç kremi ile ev bakım rutinlerine devam etmen.

3 farklı yıpranma seviyesi için özelleştirilmiş 3 farklı Pro Fiber serisi

Her ürün gurubu arındırıcı şampuan, yoğun bakımlar için maske ve saç kremi, saçlarını ısıya karşı koruyan durulanmayan bakım ürünlerinden oluşuyor.

Yenileyici – 1.Seviye:

Kod adı Fuşya.. Kuaförünün sana özel olarak uygulayacağı teşhis sonrasında dokusu kuru, uçları incelmiş ve cansız bir renge sahip oldukları görülen, az yıpranmış saçlarına uygun ürün serisi.

Onarıcı – 2.Seviye:

Turkuvaz'dan vazgeçemeyenler için etkileyici ambalaj. Kuaförünün yapacağı özel saç profili teşhisi ile yıpranmış, pürüzsüzlüğünü kaybetmiş, matlaşmış, uçları çatallaşmış, renginin değişkenlik gösterdiği görülen saçlarına önereceği ürün serisi. Kremsi jel dokusu ve hindistan cevizi, safran, sandal sütü, menekşe gibi çarpıcı baharat ve çiçek özlerinden oluşan özel kokusuyla yıpranmış saçların için uygun.

Yeniden Yapılandırıcı – 3.Seviye:


Tutkunun rengi MOR… İleri derecede yıpranmış saçlara tutkulu bir dokunuş. Kuaförünün kişisel teşhis ile çok yıpranmış, mat, rengi tamamen solmuş, uçlarında hayat belirtisi kalmamış saçlara sahip olman durumunda önereceği ürün serisi. Zengin, yoğun bir dokuya ve orkide, badem ve miskotunun yanında hemen fark edilen karakteristik siyah vanilya kokusuna sahip. Çok yıpranmış saçlar için uygun.

YENİDEN YÜKLEYİCİ RE-CHARGE

Star ürün Re-Charge Yeniden Yükleyici Bakım Kürü:

Her 4 şampuanlamada bir maske veya saç kremi yerine kullanılan yeniden yükleyici re-charge tek kullanımlık tüplerden oluşuyor. Salon bakımından sonra saçta zamanla azalma gösteren etken bakım moleküllerinin saça yeniden yüklenmesini ve bu sayede bakım etkisinin evde de uzun süre hissedilebilmesini sağlıyor.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Onarıcı Konsantre Bakım
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Onarıcı Konsantre Bakım
( Kür )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Saç Kremi 200 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Saç Kremi 200 ml
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Tüm yıl boyunca yıpranan saçlara tek hamlede S.O.S. bakımı!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör